» » Дорога молоде Тернопільського національного економічного університету!

Дорога молоде Тернопільського національного економічного університету!

Дата: 26-06-2016, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У пору літнього розмаю вітаю Вас зі святом активності, юності, таланту, енергії, завзяття, наполегливості, запалу, оптимізму – Днем молоді!

Вас справедливо можна назвати авангардом нашого вищого навчального закладу. Ваші дивовижні захоплення, крилаті мрії, патріотичні настрої, прогресивні погляди та ідеї є запорукою поступу краю, держави. Завдяки Вам ми впевнено крокуємо шляхом, яким йдуть знані університети Європи, а серед вітчизняних освітніх установ економічного профілю вирізняємося високою конкурентоздатністю.

Пора молодості є неповторною і, водночас, відповідальною – це перші самостійні рішення, вагомі перемоги, проблеми та їх вирішення, злети і поразки, новий досвід та успіх. Приймайте цей безцінний дар, намагайтеся використати всі переваги цієї прекрасної миті.

Бажаю Вам зберегти свою безпосередність, залишатися незалежними та незаангажованими, будьте неупередженими, безстрашними, вірте у власні сили, знайте, що немає нічого неможливого!

Пам'ятайте, що кожен із Вас є особистістю зі своїми поглядами та переконаннями, творчими здібностями та креативним мисленням, але разом Ви – велика університетська родина, підкорювачі найскладніших вершин, рушійна сила Тернопільського національного економічного університету!

Ректор ТНЕУ                                                                                   А.І. Крисоватий