» » У СТУДЕНТСЬКІЙ РОДИНІ ТНЕУ ВАГОМЕ ПОПОВНЕННЯ!

У СТУДЕНТСЬКІЙ РОДИНІ ТНЕУ ВАГОМЕ ПОПОВНЕННЯ!

Дата: 23-08-2016, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Цьогорічна вступна кампанія відрізнялася від усіх попередніх новим змістом, тенденціями та підходами: сучасний перелік спеціальностей (за міжнародними стандартами), електронна подача заяв, нові підходи щодо розподілу місць державного замовлення.
           Ми можемо впевнено сказати: «Вступна кампанія – 2016 у Тернопільському національному економічному університеті пройшла успішно!» Про це найкраще «говорять» цифри, а саме:
– контингент студентів ТНЕУ у 2016 році зріс на 188 осіб;
– студентів освітнього ступеня бакалавр у 2016 році ми маємо на 55 осіб більше;
– на перший курс до нас вступило 1015 юнаків та дівчат, що на 39осіб більше у порівнянні з 2015 роком;
– позитивна тенденція прослідковується і в контингенті студентів освітнього ступеня «Магістр» – 1002 особи – плюс 59 осіб відповідно до попереднього року (зауважимо, що зарахування цієї категорії вступників ще триває до 15 вересня) (див. рис. 1).

Усе вищезазначене надає впевненості у завтрашньому дні та демонструє злагоджену роботу професорсько-викладацького колективу університету і підтверджує правильність обраного вектору реформ, спрямованого на підготовку висококваліфікованого фахівця нової генерації!