» » Тернопільський національний економічний університет в п’ятірці кращих «олімпійських вишів» країни

Дата: 23-08-2016, 16:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У бразильському Ріо-де-Жанейро фінішували XXXI літні Олімпійські ігри. Упродовж з 5 по 21 серпня 2016 року Олімпійська команда України здобула 11 медалей (2 золоті, 5 срібних, 4 бронзові). У загальнокомандному заліку вітчизняні спортсмени посіли 31 місце.
Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України підвів і для себе певні підсумки. В Ріо виступити за Україну вирушило 88 студентів із 27 вишів. За кількістю студентів-учасників Олімпіади Тернопільський національний економічний університет посів 5 сходинку, поступившись лише Національному університету фізичного виховання і спорту України, Кам’янець-Подільському національному університету ім. І.Огієнка, Львівському державному університету фізичної культури та Харківській державній академії фізичної культури. Нагадаємо, що наш навчальний заклад на головних спортивних змаганнях чотириріччя представляли Світлана Ахадова(веслування на байдарках і каное), Олександр Тугарєв(вітрильний спорт), Вікторія Ткачук (легка атлетика), Анна Тітімець(легка атлетика), Тетяна Мельник (легка атлетика).
За матеріалами http://sportgart.com.ua