» » Відбудеться ІІІ Всеукраїнський турнір з волейболу, присвячений пам'яті професора С.І. Юрія

Дата: 26-08-2016, 16:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 серпня 2016 року о 14.00 год. у спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету розпочнеться ІІІ Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам'яті віце-президента Федерації волейболу України, доктора економічних наук, професора Юрія Сергія Ілліча.
Мета спортивного заходу – розвиток фізичної культури та масового студентського спорту, як важливих засобів виховання, зміцнення здоров'я студентів. Завданням турніру є підготовка команд до участі в Чемпіонаті та Кубку України з волейболу серед жіночих команд.
Змагання триватимуть з 28 по 30 серпня 2016 року.