» » Анастасія Меркушина - чемпіонка світу з біатлону

Анастасія Меркушина - чемпіонка світу з біатлону

Дата: 29-08-2016, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 26-28 серпня в естонському місті Отепяя відбувся Літній чемпіонат світу з біатлону серед дорослих та юніорів.Ці змагання стали надзвичайно вдалими для збірної команди України, яка зуміла здобути 11 медалей, у тому числі 4 золоті.

Приємно відзначити, що значна заслуга у цьому результаті  представниці Тернопільського національного економічного університету Анастасії Меркушиної, яка виборола одразу 3 нагороди: «золото» у спринтерській гонці, «срібло» у змішаній естафеті та «бронзу» у гонці переслідуванні, зібравши таким чином повний комплект нагород.

Також з високими особистими результатами завершили чемпіонат світу студенти-спортсмени Тернопільського національного економічного університету Марія Кручова та Віталій Труш.

Вітаємо нашу молодь з вдалими виступами та бажаємо нових звершень!
За матеріалами http://www.biathlon.com.ua.