» » Мистецькі подарунки творчих колективів ТНЕУ

Мистецькі подарунки творчих колективів ТНЕУ

Дата: 29-08-2016, 18:01 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Справжнім подарунком тернополянам до Дня міста став святковий концерт Тернопільського національного економічного університету «Молодь змінює світ!», який відбувся 28 серпня на Співочому полі.

Майже півтори години глядачі насолоджувалися майстерністю творчих колективів університету. Яскраві враження тернополяни та гості міста отримували від виступів солістів народного театру пісні «Для тебе» (художній керівник Алла Бінцаровська). Свої найкращі пісенні композиції презентували  Тетяна Шарган, Ірина Новомлинська, Павло Тютюнник, Тетяна Гриник, Надія Чернецька, Роксолана Залізняк, Марія Заверуха, Ірина Клименко. Вкотре продемонстрували високий художній рівень виконання, гідний найкращих концертних залів, гурти «Струни серця», «Елегія» та «Кралечки». Зачарували присутніх артистизмом та неймовірною самовіддачею учасники народної студії хореографії «ТАНГо dance company» (художній керівник Любов Борисяк).

Впевнені, що творчо обдарована молодь Тернопільського національного економічного університету – молодь, яка своїм талантом звеличує рідну Україну в сонячних, світлих, неповторних барвах, – неодмінно змінить світ на краще!