» » «Галичанка-ТНЕУ» стала переможницею 3-го турніру пам'яті ректора ТНЕУ Сергія Юрія

Дата: 31-08-2016, 11:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Традиційний Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд присвячений пам'яті ректора ТНЕУ, віце-президента ФВУ, професора Сергія Ілліча Юрія вже втретє відбувся у Тернопільському національному економічному університеті. Змагання проходили упродовж 28-30 серпня у спортивному комплексі вищого навчального закладу.

За трофей, окрім «Галичанки», боролися луцька «Волинь», рівненська «Регіна» та чернігівський «Педуніверситет». Тернопільські волейболістки, були сильнішими від усіх своїх суперниць, що дозволило їм тричі святкувати перемогу і вже вдруге за час проведення турніру здобути почесний трофей. Лучанки здобули дві перемоги та посіли друге місце, рівненчанки з однією звитягою на третій сходинці. В активі «Педуніверситету» лише одна виграна партія.

Кращим гравцем турніру, визнана капітан «Галичанки» Олена Туркула. Беззаперечним кращим нападаючим турніру організатори та вболівальники визначили тернопільську діагональну Ганну Єфременко.

День перший
«Волинь» - «Регіна» – 3:1