» » «Проблеми теорії та практики дистанційної освіти в Україні»

«Проблеми теорії та практики дистанційної освіти в Україні»

Дата: 22-09-2016, 13:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги науковців ТНЕУ! Колектив Харківського національного університету будівництва та архітектури, Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця, Харківського національного університету міського господарства ім. О. Бекетова, Національного технічного університету «ХПІ», Національного аерокосмічного університету ім. Н.Е. Жуковського «ХАІ» запрошує усіх бажаючих взяти участь у роботі Всеукраїнської науково- практичної Інтернет-конференції «Проблеми теорії та практики дистанційної освіти в Україні», яка відбудеться 6 жовтня 2016 року в Харківському національному університеті будівництва та архітектури.

Для участі в роботі конференції необхідно надіслати до 26 вересня 2016 р. на адресу оргкомітету тези доповідей та анкету – заявку учасника згідно з представленим зразком.

Детальна інформація розміщена у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн