» » Учасники гуртка «Фіскальний аналітик» розпочали роботу

Учасники гуртка «Фіскальний аналітик» розпочали роботу

Дата: 6-10-2016, 16:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У середу, 5 жовтня 2016 року, відбулося урочисте засідання студентського наукового гуртка кафедри податків та фіскальної політики «Податковий аналітик» з нагоди презентації нової назви: «Фіскальний аналітик». Рішення активно підтримали всі учасники гуртка.

Така подія продукує розширення векторів наукових досліджень та обговорень. З нагоди урочистого зібрання учасники «Фіскального аналітика» обговорили та затвердили стратегію своїх дійств, апробували з новими учасниками логічно-психологічну гру «Tax wanted», скуштували смачненький торт за чашкою ароматного чаю та отримали масу приємних вражень!

Учасники гуртка дякують усім, хто долучився до зустрічі й з нетерпінням чекають наступного зібрання!

На черговому засіданні гуртка, яке відбудеться у вівторок о 17:30 год. (ауд. 1408) заплановано декламацію та обговорення доповідей членів гуртка на актуальну проблематику у сфері фінансів і фіскальної політики, а також стартовий етап гри «Монополія»!