» » Молодь ЮФ і КЕПІТ побували у Верховній Раді України та Музеї історії української дипломатичної служби МЗС України

Дата: 10-10-2016, 16:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третього жовтня 2016 року студенти юридичного факультету та коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відвідали Верховну Раду України та Музей історії української дипломатичної служби Міністерства закордонних справ України.

Під час відвідин Верховної Ради України студенти мали нагоду більше дізнатися про діяльність законодавчого органу, побачити кулуари Верховної Ради, побувати на балконі, звідки видно робочі місця народних депутатів. Цікавою була розповідь про картину Олексія Кулакова «Державотворення», на якій зображено історичний момент, коли 24 серпня 1991 року народні депутати проголосували за незалежність України.

Студенти поспілкувалися із народним депутатом, заступником голови Верховної Ради України Оксаною Сироїд та народним депутатом Тарасом Пастухом.

Під час візиту у Музей історії української дипломатичної служби МЗС України студенти дізналися про витоки та історію української дипломатії, а також про актуальні питання зовнішньої політики.