» » Подорож молоді ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина у Карпати

Подорож молоді ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина у Карпати

Дата: 11-10-2016, 16:35 | Автор: Студенти групи ЕМЕ-11

Колектив кафедри міжнародної економіки у рамках святкування 50-річчя Тернопільського національного економічного університету організував урочисту посвяту першокурсників-міжнародників. Учасниками дійства стали 100 студентів разом з професорсько-викладацьким колективом та аспірантами кафедри міжнародної економіки.

Упродовж 8-9 жовтня 2016 року відбулася поїздка у гори Карпати. Студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина вирушили на відпочинок за межами шумного міста і взяли участь у захоплюючій експедиції. Карпати – це величезні легені України, які до сьогоднішнього дня зберегли свою чистоту та недоторканість. Яскравий куточок нашої держави, де мріє побувати кожен. Ось нашій молоді випала така нагода. Весела посвята першокурсників, цікаві відео про досягнення інституту, душевна розмова біля каміну та настанови викладачів… Два чудових дні, які допомогли ще більше здружити нашу міжнародну економічну сім'ю.