» » Тренінг «Комунікативні компетенції у діловій взаємодії»

Тренінг «Комунікативні компетенції у діловій взаємодії»

Дата: 29-02-2012, 10:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 25-26 лютого 2012 року у Тернопільському національному економічному університеті відбувся тренінг « Комунікативні компетенції у діловій взаємодії» , організований   науково-методичною комісією з менеджменту та кафедрою менеджменту, за участю сертифікованого тренера, доцента кафедри психологічних та педагогічних дисциплін факультету довузівської, післядипломної та магістерської підготовки ТНЕУ М.М.Корман.

У тренінгу взяли участь студенти факультету міжнародного бізнесу і менеджменту, групи МТГБ-41. Зі студентами були проведені рольові ігри, розігрувлись ситуації, молоді люди розв’ язували цікаві завдання та навчились долати в собі комунікативний барєр. Крім того, на тренінгу були ролзглянуті функції менеджменту на практиці.