Академічна доброчесністьВідбудеться воркшоп від представників університету Ферфілд (штат Коннектикут)

1 листопада 2016 року о 14.30 в залі засідань вченої ради (11корпус, 2 поверх) відбудеться воркшоп на в рамках візиту представників Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP та представників університету Ферфілд професорів Кетрін Нантц та Девіда Шмідта 
Тема розмови: "Академічна доброчесність: більше, ніж здається на перший погляд". Півторагодинний захід полягатиме у обговоренні та презентації основних принципів академічної доброчесності, на яких мусить базуватися якісний освітній процес, а також те, які межі має доброчесність - чи стосується вона винятково академічного середовища, чи йде далі, впливаючи на повсякдення та професійний розвиток громадянина. Також розмова стосуватиметься визначення меж відповідальності за дотримання академічної доброчесності. Ці та інші питання будуть обговорити зі студентами, вислухати їхні думки з цього приводу та поділившись власнити, та дійти спільних висновків. 
Мова воркшопу - англійська (з перекладачем).
Запрошуємо всіх бажаючих!


Онлайн-конкурс відеороликів

Онлайн-конкурс відеороликів в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP Ukraine)
«Академічна доброчесність. Переваги, реалії та дії студентства»
17.10.2016 -27.11.2016
 Протягом місяця (в період з 17 жовтня по 27 листопада 2016 року) відбувається онлайн конкурс на тему: «Академічна доброчесність. Переваги, реалії та дії студентства». Учасники конкурсу надсилають власні відеоролики на пошту saiup.tneu@gmail.com. Голосування буде відбуватись в онлайн режимі на сторінці сайту ТНЕУ "Академічна доброчесність".
Мета конкурсу: залучити студентів та викладачів університету до створення відеороликів та проінформувати академічне середовище щодо сутності поняття «академічна доброчесність», принципів й переваг  його функціонування; популяризація знань про академічну доброчесність.
Цільова аудиторія: студенти (ННІМЕВ, ФАЕМ, ФФ, ЮФ, ФББ, ФЕУ, ФОА, КЕПІТ), викладачі.
Актуальність даного конкурсу: на даний момент в Україні існують проблеми з проявом академічної не доброчесності серед академічного середовища (викладачів та студентів) вищих навчальних закладів. Соціальні відеоролики – прекрасний засіб для поширення інформації щодо даної проблеми з метою популяризації, повчання та агітації викладачів й студентства університету до активних дій за якість освіти. Конкурс відеороликів дозволить студентам та викладачам спільно позмагатись за приз від Американських Рад з міжнародної освіти в розмірі 500гривень.
Умови участі:
●     Створити відеоролик на тему «Академічна доброчесність. Переваги, реалії та дії студентства»;
●     Тривалість відеоролика від 2 до 5 хвилин;
●     Дотримання термінів подачі заявок учасниками.
 
За деталями звертайтесь saiup.tneu@gmail.com


Про Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

Тернопільський національний економічний університет - один із 10 університетів України, що бере участь у проекті SAIUP - Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project (Проект сприяння академічній доброчесності в Україні). Даний проект організовується Американськими радами з міжнародної освіти за участі Міністерства освіти і науки України та за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки.
Метою даного проекту є підтримка ідеї доброчесності та гідних взаємин між учасниками академічного процесу навчальних закладів; пропагування практичної цінності і важливості академічної доброчесності. Термін реалізації проекту – чотири роки, тому це дозволяє охопити повний цикл навчання студентів бакалаврату, починаючи з першого курсу та закінчуючи отриманням дипломів.  
Впровадження принципів академічної доброчесності в українських вищих навчальних закладах – це питання підняття якості вищої освіти, розвитку репутаційного капіталу самих ВНЗ, підвищення їхнього рейтингу, визнання дипломів університетів на європейському та світовому рівнях, підвищення конкурентоспроможності випускників цих ВНЗ. Тому важливо є донести та проінформувати університетську спільноту щодо важливості застосування та популяризації принципів академічної доброчесності в рамках навчального процесу та наукової діяльності. Якісна ж зміна системи вищої освіти сприятиме формуванню нових суспільних цінностей, носіями яких стануть випускники та студенти, а також професорсько-викладацький персонал ТНЕУ. 
В рамках Проекту сприяння академічні доброчесності в Україні студенти, викладачі та персонал ВНЗ отримають практичні знання та навички про основні принципи поняття «Академічна доброчесність» , а також план дій по впровадженню цих принципів в своєму ВНЗ.
Проект SAIUP повинен зіграти одну з визначальних ролей в трансформації українського суспільства - змінюючи систему вищої освіти, він одночасно змінюватиме суспільні цінності, носіями яких стануть випускники і студенти університетів.
Для досягнення поставлених цілей Американські Ради та Міністерство освіти і науки України використовуватимуть спільний досвід України, США та інших країн. Ресурсними партнерами Проекту стали: університет Ферфілд Штату Коннектикут (Fairfield University, Connecticut), Федерація роботодавців України, Українська асоціація студентського самоврядування, експертна  компанія Pro.Mova, аналітичний центр CEDOS, Microsoft Україна, Національний університет «Києво-Могилянська академія».