» » Літня школа з вивчення іноземної мови!

Літня школа з вивчення іноземної мови!

Дата: 24-06-2015, 14:54 | Автор:

З ініціативи ректора ТНЕУ у Тернопільському національному економічному університеті з першого липня розпочинає діяти Літня школа з вивчення англійської мови для дітей віком від 14 років. Заняття проводитиме волонтер Корпусу Миру Метью Тюрнер.

У рамках Проекту навчання англійської мови між Корпусом Миру США в Україні та ТНЕУ укладена угода про співпрацю.

Запрошуємо дітей працівників ТНЕУ долучитися до цікавого вивчення іноземної мови, заповнивши анкету та надіславши її на адресу: presa@tane.edu.ua

Зустрічі розпочнуться з 1 липня і проводитимуться у вівторок та п’ятницю кожного тижня упродовж місяця. Заняття триватимуть 2 години і є БЕЗКОШТОВНИМИ. Групи формуватимуться відповідно до поданих заявок. Анкети потрібно надіслати до 29 червня 2015 року.

Чекаємо учнів 8,9,10,11 класів. Детальнішу інформацію Ви можете дізнатися за телефоном: 47-50-63.

Літня школа у ТНЕУ – гарна можливість вдосконалити знання іноземної мови. Ми чекаємо ініціативних, веселих, цікавих, завзятих школярів!

anketa.doc
Завантажити Переглянути онлайн