» » » Увага! Кредитна мобільність для професорсько-викладацького складу ТНЕУ у Жешівському університеті (Республіка Польща)!

Шановні працівники Тернопільського національного економічного університету, відділ міжнародного співробітництва ТНЕУ оголошує конкурс для участі в академічній мобільності у Жешівському університеті по програмі Еразмус+.
В академічній мобільності (весняний семестр 2017 року) може взяти участь один представник ТНЕУ (предметних областей (subject areas): бізнес та управління; інформаційні та комунікаційні технології (відповідно до ISCED 2013). Тривалість академічної мобільності становить 5 днів.
Вимоги:
- володіння англійською мовою на рівні В2;
- резюме англійською мовою за стандартом Europass;
- так як, академічна мобільність викладачів, передбачає проведення лекційного(их) заняття(ть), кожен претендент на участь у мобільності повинен представити перелік тем занять та їх короткий зміст англійською мовою.
Пакет документів надсилати на поштову скриньку відділу міжнародного співробітництва: inter.dep@wunu.edu.ua
Кінцевий термін подачі документів: 25.09.2016
Фінансові умови мобільності:
Дорога з м.Тернополя-м. Жешів та м.Жешів-м.Тернопіль – 180 євро
Добові – 140 євро на добу
За консультацією звертайтеся у відділ міжнародного співробітництва за тел. (внутрішній) 11111, каб. 1222.

Вимоги:
- володіння англійською мовою на рівні В2;