» » » Тернопільські гандболістки перемогли у міжнародному турнірі

Тернопільські гандболістки перемогли у міжнародному турнірі

Нещодавно у Грузії відбувся Міжнародний турнір з жіночого пляжного гандболу « Батумі – 2011» . У змаганнях брали участь команди з України, Азербайджану, Грузії та Вірменії.

За підсумками ігрових днів володарем Кубка стала команда Тернопільського національного економічного університету "Економ-Університет-Енерго", яка представляла Україну. Срібні медалі дісталися команді Азербайджану, а бронза - у дівчат із грузинської команди.
Гандболістки з України також отримали особисті відзнаки. Зоряна Ткач одержала титул кращого бомбардира, а Наталія Гурська визнана кращим гравцем турніру.
Відмінно підготував дівчат до змагань тренер, старший викладач кафедри спорту ТНЕУ Верцімага Андрій Володимирович.
Вітаємо наших гандболісток із перемогою на міжнародних змаганнях та бажаємо їм подальших високих спортивних досягнень!

Тернопільські гандболістки перемогли у міжнародному турнірі