Казначеї з усієї України взяли участь у змаганнях з веслування на драгонботах

11 серпня Тернопільський національний економічний університет вкотре радо зустрів випускницю ТНЕУ, Голову Державної казначейської служби України - Тетяну Ярославівну Слюз, керівний апарат головних управлінь Державної казначейської служби України, скарбничих з усіх куточків нашої країни. Гості зібралися у Тернополі, щоб об’єднати свої зусилля у прагненні зміцнити духовно нашу державу, доторкнутися до історичної спадщини нашого народу, показати свою звитягу та міць у змаганнях з веслування на драгонботах. Приємно, що у спортивних перегонах брали участь команди казначеїв з усієї України, але перемогу здобули студенти ТНЕУ. Також неймовірно цікаве дійство відбулося у Збаразькому замку, де славні представники земель українських пройшли урочистий обряд посвяти у лицарі й переконливо довели свою відданість улюбленій справі. Прийнявши присягу, скарбничі Державної казначейської служби України мали нагоду подивитися лицарські бої, послухати чарівні українські пісні та взяти участь у флешмобі, який об’єднав усіх в одну велику українську родину.