Інформація щодо вступу 2018!

Українсько-німецька факультет програма ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина


Стань студентом ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина


День відкритих дверей в ТНЕУ та активності ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина!

 
    17 квітня майбутніх абітурієнтів запросив на День відкритих дверей Тернопільський національний економічний університет. Професорсько-викладацький колектив і студентська спільнота Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина долучилися до цього заходу та радо вітали у своїх стінах майбутню студентську молодь. Відкриваючи двері, наш колектив запросив учнів заглянути вперед і побачити реальне студентське життя та уявити себе частиною сім’ї нашого ННІМЕВ. Детальніше ознайомитися з інформацією та переглянути фотозвіт можна за посиланням: 

«Промовелотур «Стань нашим студентом»

Святкування Дня Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина

 П'ятого червня 2015 року  Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина  ТНЕУ за підтримки ректора університету, доктора економічних наук, професора А.І. Крисоватого відсвяткував свою другу річницю. Цьогорічний формат святкування був цілковито змінений, за винятком усталених університетських традицій. Організатори свята доклали чималих зусиль, щоб програма була цікавою та різноманітною й відповідала побажанням як студентів, так і усіх працівників ННІМЕВ. 

Запрошуємо на день відкритих дверей!

 Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться 22 березня 2015 року о 12 годині в аудиторії 1220 (1-й корпус ТНЕУ, вул. Львівська, 11).

Святкування Дня Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина