Про ННІЕМ

Директор Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ТНЕУ

ЧОРНИЙ РОМАН СТЕПАНОВИЧ
доктор економічних наук, доцент

У 2001 році він закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Бухгалтерський облік». 2004 року в Інституті регіональних досліджень НАН України захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності «Економіка, організація і управління підприємствами» на тему: «Організаційно-економічні механізми розвитку підприємств харчової промисловості».
З 2005 по 2015 рр. працював на посаді декана Нововолинського факультету ТНЕУ. З 2015р.  – директор НННІЕМ ТНЕУ.
У 2008 році обраний академіком Академії економічних наук України зі спеціальності «Статистика». У 2009 році Р.С. Чорний став лауреатом премії «Людина року Волинського краю 2009».
У 2014 році захистив докторську дисертацію зі спеціальності «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка» на тему: «Теоретико-методологічні та прикладні засади розвитку просторових форм організації українського суспільства в контексті використання трудового потенціалу».
Відповідно до рішення Президії НАН України від 10 грудня 2014 року за підписом президента НАНУ академіка Б.Є. Патона, Р.С. Чорний отримав відзнаку НАНУ "Для молодих учених "Талант, натхнення, праця”.
У 2015 р. обраний депутатом Нововолинської міської ради сьомого скликання.
Автор понад 50 наукових праць, з них три посібники (два з яких – у співавторстві).
Чорний Р.С. вносить вагомий вклад у формування професійного кадрового потенціалу, навчально-матеріальної  та  інформаційно-технічної бази інституту. У структурному підрозділі якісно облаштовано навчальні аудиторії, комп’ютерні класи, бібліотеку, спортивний зал, працює студентська їдальня. Зовнішнє оформлення факультету має красивий сучасний вигляд.
Директор організував науково-дослідну роботу, віддаючись справі виховання і фахової підготовки економістів нового покоління. Завдяки старанням Романа Степановича Чорного Нововолинський ННІЕМ щоденно набуває ознак потужного навчального закладу.
 
В.о. заступника директора
 
МОРОЗ Галина Романівна
Відмінник освіти України


 
Адреса: бул. Шевченка, 29, м. Нововолинськ, Волинська обл.
Україна, 45400
Телефон:+380(3344)3-24-09
E-mail: nnniem@tneu.edu.ua
Веб-сайт Нововолинського ННІЕМ: nnniem.tneu.edu.ua 

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я 2016

14 вересня 2016 р. уся дружня студентська родина НННІЕМ ТНЕУ здійснила похід у ліс у рамках Дня здоров’я, який вже давно став доброю традицією нашого інституту.

 

ДЕНЬ ПЕРШОКУСНИКА – НННІЕМ ТНЕУ

20 вересня у стінах НННІЕМ ТНЕУ студентська рада інституту успішно провела "День першокурсника".

 

ДЕНЬ ЗНАНЬ У НННІЕМ ТНЕУ

 31-го серпня у Нововолинському Навчально-Науковому Інституті Економіки та Менеджменту ТНЕУ відбулася урочиста лінійки з нагоди дня знань


З ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

ДНІ НАУКИ У НОВОВОЛИНСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ ТНЕУ

«Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

П.Буаст

17 та 18 травня у Нововолинському навчально-науковому інституті економіки та менеджменту ТНЕУ в рамках проведення Днів науки відбулася одинадцята науково-практична конференція на тему: «Розвиток України в умовах глобалізації: економічні, правові, гуманітарні, соціальні, екологічні та енергозберігаючі аспекти»