» » Олімпіади


Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

 19 квітня 2019 року відбулося підведення підсумків, нагородження учасників та урочисте закриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила у ТНЕУ.Урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

 18 квітня 2019 року у ТНЕУ відбулося урочисте відкриття другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності).Вітаємо студентку факультету фінансів з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

 16-17 квітня 2019 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціалізації «Страхування». На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 64 студентські наукові роботи із 44 закладів вищої освіти України, з яких на конференцію було відібрано 19 кращих.Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт молодих науковців факультету аграрної економіки і менеджменту

 10-11 квітня 2019 р. на базі Кам’янець-Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК» серед студентів закладів вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації. Представниками Тернопільського національного економічного університету на цьому етапі конкурсу були студенти ІV курсу кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Марія Южда та Роман Івасик.Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає студентів спеціальності «Менеджмент» ФЕУ ТНЕУ з вагомими досягненнями!

 У ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 12 квітня відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій».Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

 Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 Тернопільський національний економічний університет обрано базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», який відбудеться 22-24 квітня 2019 р.Вітаємо студентів ТНЕУ – переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Німецька мова»

 10-12 квітня 2019 р. в Національному університеті біоресурсів та природокористування відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Німецька мова». В олімпіаді взяли участь студенти ТНЕУ, переможці І етапу університетської олімпіади з німецької мови.Студентка ЮФ ТНЕУ – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права»

 Студентка ІІ курсу юридичного факультету ТНЕУ Кучер Анна здобула Диплом ІІІ ступеня за результатами підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права», яка відбулася 12 квітня 2019 року на базі Національного авіаційного університету (м. Київ).Плеяда перемог студентів ЮФ ТНЕУ у ІІ етапі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт під керівництвом викладачів кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань

 29 березня на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася науково-практична конференція за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність», на якій студент юридичного факультету ТНЕУ Назарій Бода (ПР-31) зайняв II місце (науковий керівник – к.ю.н., доцент, завідувач кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань ТНЕУ Москалюк Н.Б.).Студент ТНЕУ – переможець ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота»

 Студент групи СР-41 Сендецький Назарій зайняв ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота», що відбулася 11-12 квітня 2019 року  на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи  Крупник Зоряна Ігорівна. Вітаємо з перемогою!Вітаємо студентку ФББ з перемогою у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування»

 11-12 квітня 2019 року в Одеській державній академії будівництва та архітектури відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. В олімпіаді взяли участь 55 учасників з різних  закладів  вищої освіти України.Вітаємо студентів факультету обліку і аудиту з успішною участю у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Організація і методика аудиту»

 Упродовж 8-10 квітня 2019 р. студенти факультету і аудиту ТНЕУ Опульська Юлія Миколаївна та Данилюк Софія Володимирівна у супроводі к.е.н. доцента кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності Назарової Ірини Ярославівни взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту», який відбувся на базі Миколаївського національного аграрного університету.Вітаємо студентку факультету фінансів з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека»

 Одинадцятого квітня 2019 р. на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека». На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 44 студентських наукових роботи із провідних закладів вищої освіти України.Студентка факультету фінансів – переможець ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси»

 Одинадцятого квітня 2019 року у Державному вищому навчальному закладі «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси».Студенти ТНЕУ – переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота»

 Студентки  Музика Ірина (гр. СР-41) та Гречин Наталія (гр. СР-21) посіли ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота», що відбувся  5 квітня 2019 року на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет».  Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та соціальної роботи Фурман Анатолій Васильович. Вітаємо з перемогою!