Сторінка кураторів

"Без ядра горiх ніщо, так само як і людина без серця"

"Без ядра горiх ніщо, так само як і людина без серця"

Сьогодні, 27 квітня, напередодні Великодніх свят студенти 5-го курсу групи ІТОДСм-11 факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету разом з своїм наставником, д.е.н., доцентом кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Хорунжак Надією Михайлівною відвідали Тернопільський центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Центр займається наданням дітям віком від 3 до 18 років комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, правової допомоги. Сюди спрямовуються діти, з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх за допомогою власних можливостей, якщо батьки з певних причин (через тривалу хворобу, інвалідність тощо) не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною, ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вживають алкоголь, наркотичні засоби; діти, які залишились без піклування батьків, або осіб, які їх замінюють; діти, які зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги; безпритульні діти.

Алея випускників Тернопільського національного економічного університету

Алея випускників Тернопільського національного економічного університету
  
21 квітня, за підтримки ректора ТНЕУ Крисоватого Андрія Ігоровича, випускники та професорсько-викладацький колектив факультету обліку і аудиту започаткували нову університетську традицію екологічного спрямування. Початок традиції приурочений 50-річчю Тернопільського національного економічного університету.
  
Старшокурсники разом із наставниками висадили 70 троянд червоного та білого кольорів – першу «Алею випускників ТНЕУ». Забарвлення квітів – відповідає символіці факультету. Дійство відкривали проректор з наукової роботи, д. е. н., професор Задорожний Зеновій-Михайло Васильович, декан факультету обліку і аудиту к.е.н., доцент Панасюк Валентина Миколаївна та завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг д.е.н., професор Лучко Михайло Романович. Сонячна погода сприяла дружній робочій атмосфері. Висадка троянд супроводжувалася позитивним настроєм та посмішками.
  

Для першокурсників групи ОДС-11 провели виховну годину

Для першокурсників групи ОДС-11 провели виховну годину
15 березня 2016 року для студентів першого курсу факультету обліку і аудиту групи ОДС-11 була проведена виховна година на тему: «Здоровий спосіб життя – вибір є завжди у кожного з нас».
В рамках цієї тематики проведено зустріч студентів із представником правоохоронних органів, а саме відділу боротьби з наркотиками А.П. Шафранським. 

Студенти першого курсу факультету обліку і аудиту відвідали фотовиставку

Студенти першого курсу факультету обліку і аудиту відвідали фотовиставку
3 березня 2016 року студенти першого курсу факультету обліку і аудиту групи ОДС-11 разом із куратором Л.Т. Штимер відвідали фотовиставку присвячену  дню пам’яті Героїв Небесної Сотні "Лицарі землі Української", після чого куратор провела зі студентами групи виховну годину на тему: «Герої не вмирають». 

Студенти групи ОП-32 відвідали презентацію програми навчання у США

Студенти групи ОП-32 відвідали презентацію програми навчання у США
2 березня 2016 року у конференц залі ТНЕУ відбулась презентація програми уряду США щодо фінансування витрат, пов’язаних зі вступом у американські коледжів EducationUSA. Студенти групи ОП-32 із куратором Л.Т. Богуцькою (факультет обліку і аудиту) також відвідали цю презентацію. 

Куратор Л. Т. Богуцька зі студентами грали у боулінг

Куратор Л. Т. Богуцька зі студентами грали у боулінг
У лютому 2016 року після довгих зимових канікул, куратор студенти групи ОП-32 Л.Т. Богуцька (факультет обліку і аудиту) запропонувала, а студенти активно підтримали, здійснити культурно-масовий захід виховного характеру – піти в боулінг. Метою заходу було провести час разом, поцікавитись як провели студенти час зимових канікул, обговорювалось позитивні аспекти активного і здорового способу життя. Вечір, проведений з академічною групою супроводжувала тепла довірлива атмосфера. Усі залишились задоволеними.

Куратор Л.Т. Штимер зі студентами групи ОДС-11 відвідали драматичний театр

Куратор Л.Т. Штимер зі студентами групи ОДС-11 відвідали драматичний театр
18 листопада 2015 року студенти першого курсу факультету обліку і аудиту групи ОДС -11 із куратором Л.Т. Штимер відвідали драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка.
Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т.Г. Шевченка є не лише архітектурною окрасою міста, а й частинкою його духовного центру. Студенти переглянули музичну комедію "Гуцулка Ксеня".

Студенти групи ОДС-11 відвідали обласну бібліотеку

Студенти групи ОДС-11 відвідали обласну бібліотеку
23 жовтня 2015 р.  Л.Т. Штимер  куратор  студентів першого курсу групи ОДС-11 факультету обліку і аудиту організувала екскурсію студентів в Тернопільську обласну Універсальну наукову бібліотеку.
Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека (ТОУНБ)  — головний заклад у сфері бібліотечно-інформаційного обслуговування населення Тернопільської області, яка підпорядкована Міністерству культури України.
 

На факультеті обліку і аудиту відбувся круглий стіл на тему: «Захисник Вітчизни: погляд крізь роки та події»

13 жовтня 2015 року на факультеті обліку і аудиту з ініціативи кураторів груп ОКР-11 та ОКР-21  Юлії Іванівни Бойко та Ольга Григорівни Ронської й студентського активу 1 і 2 курсів відбувся круглий стіл на тему: «Захисник Вітчизни: погляд крізь роки та події». 
 
Захід відбувся напередодні особливого дня, який поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну і був приурочений визначним історичним подіям життя України.
 
Присутні згадали про  українських козаків, воїнів УПА, українців-солдатів радянської армії та воїнів-афганців, сучасних героїв, які віддали своє життя за незалежність України. Їх пам'ять вшановано хвилиною мовчання.
 
Особливу увагу професорсько-викладацький колектив і студенти звернули на старовинне християнське свято – День Покрови Пресвятої Богородиці, адже Пресвята Богородиця й нині залишається заступницею усіх українських військових.
 
На завершення усі учасники круглого столу виконали Державний Гімн України. 

Студенти з куратором побували на благодійному концерті

Студенти з куратором побували на благодійному концерті

16 вересня 2015 року студенти групи ОДС-21 разом з куратором І. Р. Лукановською  побували на благодійному концерті гурту «Патріот. UА», який відбувся у Тернопільському драматичному театрі ім. Т. Шевченка.
Захід пройшов у рамках благодійного концерту, організованого спільно з симфонічним оркестром тернопільської обласної філармонії. Завдяки музиці артисти зібрали частину коштів для покупки реанімобіля, який відправлять у зону АТО. Своїми піснями музиканти прагнуть допомагати бійцям на лінії фронту, мотивувати їх, давати сили і наснагу, а тим хто повернувся додому – допомагати адаптуватись і відновитись.