» » Про нас пишуть


Роман Гах: «Кістяк нашої команди складають вихованці ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

 Футбольна команда Тернопільського національного економічного університету дебютувала на всеукраїнській арені у турнірах під егідою ВФАС. Перший матч Студліги команда Романа Гаха провела у Кременці, де з мінімальним рахунком поступилася фіналісту торішнього сезону.Газета "Наш День" №22 (257) від 6 червня-12 червня 2018 р.

Проект "Україна - Норвегія" фахово підтримує військовослужбовців та членів їхніх сімей. Збаразький замок зустрічав учасників святкового дійства, приуроченого врученню дипломів випускникам програми перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей за проектом "Україна-Норвегія", який діє у Тернопільському національному економічному університеті.


Газета «Наш День»: Тернопільський студент Кирило Богданюк малює картини… праскою

 Розпечена праска, воскові олівці і трішки фантазії – це все, що потрібно для творчості. Кирило вправно поєднує кольори і вже за кілька хвилин малюнок просто оживає. Мистецтвом енкаустики хлопець займається вже п’ять років. Навчився творити у дитбудинку на Херсонщині, куди потрапив ще немовлям.  За цей час переконався, ця техніка має терапевтичний ефект, допомагає вилити свої емоції на папір та дарує позитивні емоції. Малювання праскою змінило життя і самого  Кирила –  він знайшов прийомну сім’ю, обрав майбутню професію, допомагає іншим відкрити себе, організовуючи майстер-класи. Історія цього хлопця вкотре доводить – позитивне мислення, щирість і добрі помисли здатні здолати всі перешкоди.


Про нас пишуть

Тернопільський національний економічний університет та агрохолдинг "Мрія" підписали меморандум про співпрацю.


Про нас пишуть

Пропонуємо Вашій увазі публікації про участь творчих колективів ТНЕУ у першому телевізійному патріотичному фестивалі "Земля Героїв України" у газетах "Вільне життя" №93 (15993) від 29 листопада 2017 р. та "НОВА Тернопільська" №45 (878) 29 листопада 2017 р.
 Про нас пишуть

До ТНЕУ завітали науковці Технічного університету Хубею (КНР). Газета «Наш День» № 45 (229) від 15-21.11.2017 р.Про нас пишуть

 Пропонуємо Вашій увазі статті про діяльність Тернопільського національного економічного університету, розміщені у місцевих ЗМІ. У випуску газети «Номер один» № 47 (619) від 22.11.2017 р. ви матимете народу дізнатися про досягнення спортсменів вищого навчального закладу, а у випусках газети «Наш День» № 46 (230) від 22-28.11.2017 р. та «RIA плюс» від 22.11.2017 р. – про мистецькі ініціативи молоді та творчих колективів ТНЕУ.


Про нас пишуть

Пропонуємо Вашій увазі публікації у ЗМІ про життєдіяльність Тернопільського національного економічного університету.


Про нас пишуть: газети "RIA плюс", "Наш день", "Нова Тернопільська газета"

Ректор ТНЕУ А. І. Крисоватий ділиться секретами успіху (газета "Номер один").
Інтерв'ю з одним із творців соціальної мережі "Ukrainians" слухачкою бізнес-школи ТНЕУ Олександрою Струмчинською ("Нова Тернопільська газета").
До ТНЕУ завітала делегація Опольської політехніки ("Наш день")Газета "Наш День" №29 (213) / 19 - 26 липня 2017 р.

Чи може пожвавити економічну активність в Україні податок на виведений капітал замість податку на прибуток?- коментують науковці факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету.


Газета "Свобода" №56 (3196) / 19 липня 2017 р.

Тернопільський національний економічний університет у рейтингу провідних внз країни.


Про нас пишуть: газета "Вільне життя"

Студент КЕПІТ ТНЕУ Василь Макух показав достойний результат на Чемпіонаті світу з легкої атлетики.


Про нас пишуть: газета "Свобода"

Тернопільський національний економічний університет - переможець ХІІІ Всеукраїнської універсіади


Газета "Наш День" №24 (208) / 14 - 20 червня 2017 р.

"Що буде з цінами після першого липня?" - коментують науковці факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету.


Про нас пишуть: газета "Наш День"

 Академічна спільнота ТНЕУ пробігла "Університетську милю"