Програми двох дипломівПрограма двох дипломів

10 вересня 2013 року  підписано «Угоду про два дипломи між Тернопільським національним економічним університетом (Україна) та Вроцлавським економічним університетом (Республіка Польща)».

 Відповідно до положень угоди стало можливим навчання студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «магістр» на період одного семестру у виз-партнері. Після успішного написання і захисту бакалаврської чи магістерської роботи студенти отримують диплом, як базового, так і партнерського навчального закладу.

 Учасники програми двох дипломів навчатимуться за узгодженими двома університетами навчальними планами. Дисципліни, що їх студенти вивчатимуть в одному з університетів, зараховуватимуться в другому.

 Навчання за програмою двох дипломів є платним, однак вартість семестрового навчання в Польщі є значно дешевшою, ніж навчання там впродовж 4 років. При цьому, два дипломи автоматично ліквідовують бар’єри із визнанням польського диплома в Україні та українського диплому у Польщі, що дає можливість випускнику отримати престижну роботу і зробити успішну кар’єру на європейському ринку праці.

 Також за умовами угоди студенти одержують право після отримання диплому магістра в ТНЕУ та виконання відповідних критеріїв продовжити навчання в аспірантурі у ВЕУ.

 Програма двох дипломів є ефективним інструментом подолання дилеми вибору альтернативних варіантів – освіта в Європі чи в Україні.

 Тепер для одержання загальновизнаного диплому престижного європейського університету не обов’язково додатково навчатися протягом 3-4-х років за межами рідної країни.

 Оплата здійснюється лише за один семестр навчання в Вроцлавському економічному університеті, що дозволяє зекономити витрати сімейного бюджету не тільки на платі за навчання, а й на вартості проживання за кордоном протягом коротшого періоду часу.

 Студент програми двох дипломів отримує ґрунтовні знання з економічних дисциплін відповідно до вимог академічних шкіл української та польської сторін.

Оскільки навчання в Республіці Польща здійснюватиметься на польській чи англійській мовах, то програма двох дипломів стане винятковою можливістю вдосконалити навики володіння іноземними мовами як на побутовому рівні, так і на рівні професійного економічного спілкування.

 Випускник програми двох дипломів отримує можливість успішно працевлаштуватись як на ринку праці України, так і країн ЄС.

Навчання за програмою двох дипломів дозволяє відчути неперевершену атмосферу академічної мобільності, в яку вливається студентська спільнота провідних країн світу. Поєднання фахових дисциплін, мовної практики, відвідування цікавих місць та живого спілкування дозволяють відчути справжню атмосферу європейської освіти. Яскраві спогади про незабутньо проведений час не лише на студентській лаві, а й за стінами університету, супроводжуватимуть випускника програми протягом усього життя.