Відбувся підсумковий іспит у Школі польського та європейського права

23 грудня відбувся підсумковий іспит з польської юридичної мови (термінології) в рамках функціонування Школи польського та європейського права (спільного проекту ТНЕУ та Ягеллонського університету - м. Краків, Польща). В екзамені взяли участь 47 слухачів  Школи – студентів, науково-педагогічних працівників ТНЕУ та практикуючих юристів.  Екзаменаційна комісія у складі канд.  філол. наук, доцента кафедри іноземних мов та професійної комунікації Юрчишин Тетяни Василівни (викладача курсу польської юридичної термінології), координатора Школи польського та європейського права від Ягеллонського університету  Магдалени Бартак та координатора Школи від ТНЕУ,  к.ю.н. Саванець Людмили Михайлівни відмітила належний рівень мовної підготовки слухачів та їх готовність до участі в наступному етапі діяльності Школи – лекціях та семінарах юридичного спрямування провідних польських науковців та фахівців.

Вітаємо усіх слухачів Школи із успішною здачею іспиту та бажаємо подальших успіхів та досягнень. Нагадаємо, що найкращим слухачам Школи буде запропонована стипендія для проходження стажування в престижних польських юридичних об’єднаннях, адвокатських конторах, банках, комерційних корпораціях та державних установах (Варшава, Краків).