Видавничо-поліграфічний центр «Університетська думка»

Про видавничо-поліграфічний центр

«Економічна думка» — видавничо-поліграфічний центр Тернопільського національного економічного університету. Створений 1997році.

Завдання — забезпечення студентів методичною літературою, підручниками і посібниками, випуск монографій, опублікування статей та інших наукових праць для прискорення розвитку економічної науки на етапі її становлення в умовах ринкової економіки.

Директор видавництва - Французов Володимир Сергійович.

Прайс-лист     завантажити

Про видавничо-поліграфічний центр

Директор видавництва - Французов Володимир Сергійович.

Прайс-лист     завантажити