Засідання "Універсума"

24.01 відбулось організаційне засідання студентського наукового гуртка УНЕФ "Універсум". На ньому обговорили успішність членів гуртка, зокрема акцентували увагу на 1-му курсі, оскільки лише тепер вони стали справжніми студентами. Загалом члени гуртка відзначились високою успішністю, яка повинна створити сприятливе підгрунтя для подальшого наукового пошуку та становлення висококваліфікованого фахівця. Призначили дату наступного засідання, яка у зв'язку з канікулами припадає лише на 11 лютого. Декілька студентів зареєструвались на IQ тест TestAS, який можна складати на англійській або німецькій мові і є вагомим плюсом, при поступлені на магістерську програму у Німеччині. Підводячи підсумки засідання,  студенти та профессорсько-викладацький склад УНЕФ висловили сподівання на плідну співпрацю у новому 2013 році на не простій науковій ниві. Оскільки 2013 рік -  рік змії, яка славиться своєю мудрістю ( і хитрістю) надіємось що він буде сприятливим і для молодих науковців.