Спортсмени ТНЕУ серед Героїв спортивного року Тернопільщини-2017

Дата: 11-01-2018, 17:00

Спортсмени ТНЕУ серед Героїв спортивного року Тернопільщини-2017Вже традиційно на початку Нового року відділення Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області визначає лауреатів опитування «Герої спортивного року Тернопільщини» за підсумками року попереднього.
Надзвичайно приємно, що до переліку кращих з кращих потрапили тренери та спортсмени-студенти Тернопільського національного економічного університету.

Дата: 26-12-2017, 15:19

На базі ТНЕУ відбувся Відкритий чемпіонат з дзюдо м. Тернопіль серед юнаків та дівчат 23 грудня 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся Відкритий чемпіонат з дзюдо міста Тернопіль серед юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2008 рр. Спортивний захід організовано під патронатом ректора ТНЕУ професора Андрія Ігоровича Крисоватого та за сприяння міського голови Сергія Віталійовича Надала.

Триває Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд

Дата: 26-12-2017, 10:24

Триває Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд 22-23 грудня 2017 р. відбулися ігри 7 туру Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги. «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» приймала команду з м. Київ «Фаворит».

Вітаємо команду «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ»

Дата: 18-12-2017, 11:49

Вітаємо команду «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» Упродовж 15-17 грудня 2017 р. проходили ігри Кубку України з волейболу. «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» виборювала путівку в півфінал у групі А-1. Суперниками виступили такі команди: «Волинь-Університет-ОДЮСШ» м. Луцьк, «Новатор» м. Хмельницький та «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» м. Рівне.

Відбувся ІІ відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу

Дата: 14-12-2017, 10:42

Відбувся ІІ відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу 12-13 грудня 2017 р. у ТНЕУ відбувся II відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу присвяченого Дню Андрія Первозваного, організований під патронатом ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого.

У ТНЕУ тривають змагання з настільного тенісу

Дата: 13-12-2017, 16:08

У ТНЕУ тривають змагання з настільного тенісу У Тернопільському національному економічному університеті триває ІІ відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу, присвячений Дню Андрія Первозванного.

Відбудеться ІІ відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу

Дата: 11-12-2017, 18:09

Відбудеться ІІ відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу 12-13 грудня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті відбудеться ІІ відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу присвячений Дню Андрія Первозванного. Турнір організовується під патронатом ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого й за сприяння Тернопільського обласного відділення НОК України.

Триває Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд

Дата: 11-12-2017, 11:17

Триває Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд 8-9 грудня 2017 року в м. Луцьк відбулися ігри шостого туру Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги, де зустрілися «Волинь-Університет-ОДЮСШ» та «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ».

Вітаємо учасників першості з футзалу!

Дата: 8-12-2017, 12:58

Вітаємо учасників першості з футзалу! 6 грудня 2017 року Професійною спілкою працівників ТНЕУ організовано та проведено першість з футзалу серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного персоналу в залік загальноуніверситетської спартакіади.

Чергова перемога спортсменок ТНЕУ

Дата: 6-12-2017, 10:55

Чергова перемога спортсменок ТНЕУ Днями відбувся черговий тур Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд вищої ліги, у якому взяла участь БК «Тернопіль – ТНЕУ». Ігри відбулися у спортивному комплексі Житомирського педагогічного університету імені Івана Франка. Наші спортсменки здобули дві впевнені перемоги проти команди «Каліпсо» м. Житомир.

Вітаємо!

Дата: 5-12-2017, 16:02

Вітаємо! З 26 листопада по 3 грудня на олімпійській базі у Конча-Заспі біля Києва проходив навчально-тренувальний збір молодіжної збірної України регбі-7 (дівчата U-17). Студентка першого курсу КЕПІТ ТНЕУ Блашків Христина (група МЕНт-12; тренер Маляр Е. І.) успішно пройшла збори. За рішенням тренерської ради дівчина потрапила до основного складу молодіжної збірної України, яка у квітні 2018 року братиме участь у Чемпіонаті Європи (Франція).

Відбулися ігри 5 туру Чемпіонату України з волейболу

Дата: 4-12-2017, 15:17

Відбулися ігри 5 туру Чемпіонату України з волейболу Упродовж 1-2 грудня 2017 р. у спортивному комплексі ТНЕУ відбулися ігри 5 туру Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги. Суперниками нашої команди були минулорічні срібні призери Чемпіонату «Білозгар-Медуніверситет» м. Вінниця.

Відбулися змагання з настільного тенісу

Дата: 30-11-2017, 12:30

Відбулися змагання з настільного тенісу 28-29 листопада 2017 року в залі настільного тенісу проходили змагання спартакіади ТНЕУ з настільного тенісу. У спортивному заході взяли участь 24 студенти з 8 факультетів.

Студент ТНЕУ – призер Міжнародного турніру з боксу серед юніорів

Дата: 29-11-2017, 16:28

Студент ТНЕУ – призер Міжнародного турніру з боксу серед юніорів 23-25 листопада у м. Луцьк відбувся Міжнародний турнір з боксу серед юніорів. Щиро вітаємо студента Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Тараса Кордупеля (ФБСчт-11), який виборов почесне ІІ місце. Бажаємо Тарасу успіхів і нових досягнень!

Відбувся Міжнародний турнір з гандболу серед жіночих команд

Дата: 29-11-2017, 16:20

Відбувся Міжнародний турнір з гандболу серед жіночих команд З 24 по 26 листопада в іспанському місті Меліль проходив Міжнародний турнір з гандболу серед жіночих команд. У складі збірної України виступала студентка факультету комп'ютерних  інформаційних технологій (КСМ-43) Гайкова Ілона. У підсумку наші дівчата здобули ІІ місце поступившись у фіналі господарям змагань – збірній Іспанії. Щиро вітаємо українську збірну з вагомим досягненням!