Спортсмени ТНЕУ представлятимуть Україну на змаганнях з греко-римської боротьби у Литві

Дата: 21-09-2017, 11:43

Спортсмени ТНЕУ представлятимуть Україну на змаганнях з греко-римської боротьби у Литві 22-23 вересня у Литві розпочинаються змагання з греко-римської боротьби у рамках Чемпіонату Світу серед військовослужбовців. Україну на світовій першості представлятимуть двоє студентів-спортсменів ТНЕУ: Віктор Петрик та Андрій Антонюк. Бажаємо спортсменам успіхів, сили духу й перемоги!


У ТНЕУ відбувся флешмоб з нагоди Міжнародного дня студентського спорту

Дата: 20-09-2017, 17:57

У ТНЕУ відбувся флешмоб з нагоди Міжнародного дня студентського спорту Сьогодні о 12.30 год. у спортивному залі ТНЕУ відбувся флешмоб з нагоди Міжнародного дня студентського спорту. Викладачі, студенти, спортсмени відтискалися від підлоги 22 рази, показуючи свою міць, силу духу й бажання вести здоровий спосіб життя.


ТНЕУ готується до «Університетської морської милі»!

Дата: 19-09-2017, 17:15

ТНЕУ готується до «Університетської морської милі»! Вже завтра відбудеться Кубок ТНЕУ «Університетська морська миля» з веслування на драганботах. Команди професорсько-викладацького колективу та студентства факультетів Тернопільського національного економічного університету активно готуються до змагань, беручи участь у тренуваннях.


Студенти ТНЕУ срібні призери Міжнародного турніру з регбі-7

Дата: 6-09-2017, 14:33

Студенти ТНЕУ срібні призери Міжнародного турніру з регбі-7     Вітаємо студентів ТНЕУ: Ткач Оксану (ФФ), Лаховську Ольгу (ФОА), Рибак Юлію (ФЕУ), які вибороли друге місце в складі збірної команди України U-18  на міжнародному турнірі з регбі-7, який відбувався 19-20 серпня 2017 року в Угорщині.  


Вітання для спортсменів ТНЕУ

Дата: 29-08-2017, 15:39

Вітання для спортсменів ТНЕУ На адресу Тернопільського національного економічного університету надійшли вітання від Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики і туризму та секретаріату для студентів-спортсменів вищого навчального закладу Анни Єфременко, Ольги Ляхової та Джоани Фейбі, які представляли Україну на ХХІХ Всесвітній літній універсіаді.


Розпочався IV Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд

Дата: 28-08-2017, 15:53

Розпочався IV Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд 28 серпня у спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету розпочався IV Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті ректора ТНЕУ, віце-президента Федерації волейболу України, голови Тернопільського обласного відділення НОК України, професора Сергія Ілліча Юрія.


Студентка ТНЕУ здобула бронзову медаль Універсіади у складі збірної України з волейболу

Дата: 28-08-2017, 15:33

Студентка ТНЕУ здобула бронзову медаль Універсіади у складі збірної України з волейболу Сьогодні проходять фінальні матчі Літньої Універсіади-2017 серед жіночих команд, яка триває у Китайському Тайбеї.


Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ!

Дата: 28-08-2017, 09:11

Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ! 25 серпня у м. Чайковському (Росія) відбулися перші старти літнього чемпіонату світу з біатлону. Програму було відкрито гонкою юніорів, у якій виявили найсильніших в міксті. Збірну України представляли студенти Тернопільського національного економічного університету: Труш Віталій (ФФ) та Лесюк Тарас (ФФ). Українська команда упродовж всієї гонки трималася в призовій трійці і, на відміну від інших суперників, змогла уникнути штрафних кіл. Саме це допомогло нашим спортсменам зайняти почесне друге місце.


Відбудеться Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті ректора ТНЕУ, професора Сергія Ілліча Юрія

Дата: 26-08-2017, 15:05

Відбудеться Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті ректора ТНЕУ, професора Сергія Ілліча ЮріяДо уваги шанувальників волейболу! 28-30 серпня 2017 року відбудеться Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті ректора ТНЕУ, віце-президента Федерації волейболу України, голови Тернопільського обласного відділення НОК України, професора Юрія Сергія Ілліча. Відкриття змагань о 13.30.
Всі матчі відбудуться у спорткомплексі ТНЕУ (вул. Львівська, 5)


Ольга Ляхова - чемпіонка Всесвітньої універсіади!

Дата: 25-08-2017, 16:35

Ольга Ляхова - чемпіонка Всесвітньої універсіади!   На Всесвітній літній універсіаді, що триває у китайському місті Тайбей, чергову медаль здобула представниця Тернопільського національного економічного університету. Легкоатлетка Ольга Ляхова стала найсильнішою у фінальному забігу на 800 м. Це вже друга золота медаль студентів-спортсменів нашого вищого навчального закладу на змаганнях і восьма збірної України загалом. Вітаємо Ольгу з вагомим здобутком і бажаємо нових перемог!


Студент ТНЕУ - призер європейської першості з велосипедного спорту

Дата: 25-07-2017, 11:57

Студент ТНЕУ - призер європейської першості з велосипедного спортуУ Португалії, на національному велотреку Сангальюш в Анадії з 18 по 23 липня 2017 року проходила європейська першість з велосипедного спорту на треку серед юніорів та молоді до 23 років.


Про нас пишуть: газета "Свобода"

Дата: 21-07-2017, 14:30

Про нас пишуть: газета "Свобода"Тернопільський національний економічний університет - переможець ХІІІ Всеукраїнської універсіади


Регбійний клуб "Універ-ТНЕУ" - срібний призер Чемпіонату України

Дата: 4-07-2017, 12:16

Регбійний клуб "Універ-ТНЕУ" - срібний призер Чемпіонату України 1 липня 2017 року у м. Івано-Франківську відбувся III тур вищої ліги Чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд. У змаганнях приймало участь 6 колективів: КОРЗО (Ужгород); МДУ (Мукачеве); «Білі ангели» (Одеса); «ДЮСШ ФТЛ» (Івано-Франківськ); ДЮСШ (Кременець); «Універ-ТНЕУ»(Тернопіль). 


Тернопільський національний економічний університет переможець ХІІІ Літньої універсіади України

Дата: 4-07-2017, 11:56

Тернопільський національний економічний університет переможець ХІІІ Літньої універсіади України 29 червня у м. Київ на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулось спортивне свято з нагоди закриття ХІІІ Літньої універсіади України.


Вітаємо збірну команду ТНЕУ з гандболу!

Дата: 27-06-2017, 12:26

Вітаємо збірну команду ТНЕУ з гандболу! З 21 по 25 червня 2017 року в м. Львів відбулися змагання ХІІІ літньої універсіади України з гандболу серед жіночих команд. У змаганнях взяли участь 7 команд, серед яких збірна команда ТНЕУ.