» » Спорт

Вітаємо учасників і призерів змагань з баскетболу!

Дата: 17-10-2018, 16:10

16 жовтня відбулися змагання з баскетболу 3х3 в рамках Спартакіади Першокурсника ТНЕУ. Перемогу святкували студенти факультету фінансів, які у фіналі обіграли команду факультету комп’ютерних інформаційних технологій. Третє місце посіли представники Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

Триває Чемпіонат України з футболу серед закладів вищої освіти

Дата: 17-10-2018, 16:04

16 жовтня 2018 року відбувся ІІІ тур Чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти. У напруженій боротьбі зійшлися команди Тернопільського національного економічного університету і Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Наша команда поступилася гостям з Чернівців з рахунком 2:4.

Студенти ТНЕУ на п’єдесталі Чемпіонату світу з самбо!

Дата: 16-10-2018, 16:17

12-14 жовтня 2018 року у м. Тбілісі (Грузія) тривав Чемпіонат світу серед юніорів і юніорок з боротьби самбо. Збірна України зуміла здобути на цих престижних змаганнях 20 нагород (1 золоту, 5 срібних і 14 бронзових). До складу головної команди країни входили студенти Тернопільського національного економічного університету  Алла Бегеба (вагова категорія до 48 кг) та Михайло Свідрак – (ваговій категорії до 68 кг).

У ТНЕУ відбулися ігри 2 етапу Кубку України з волейболу серед чоловічих команд

Дата: 16-10-2018, 16:04

Упродовж 12-14 жовтня 2018 року в спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету тривали ігри 2 етапу Кубку України з волейболу серед чоловічих команд. Крім команди DSOTNEU (м. Тернопіль) участь у змаганнях брали: Oliutrans (м. Луцьк), Vhoru (м. Херсон) та VC Politekhnik (м. Одеса).

Студенти ТНЕУ – чемпіони України з велосипедного спорту

Дата: 11-10-2018, 14:15

З 1 по 5 жовтня у місті Львові відбувся Чемпіонат України з велоспорту (трек) з олімпійських та неолімпійських номерів програми

Вітаємо учасників змагань з настільного тенісу!

Дата: 9-10-2018, 17:37

9 жовтня 2018 року в залі настільного тенісу в рамках Спартакіади Першокурсника ТНЕУ відбулися змагання з настільного тенісу, у яких взяли участь вісім команд факультетів, інституту ТНЕУ (склад команди  – троє гравців. Серед яких 2 юнаки та 1 дівчина).

У ТНЕУ відбулися змагання з міні-футболу між командами факультетів

Дата: 8-10-2018, 17:15

Упродовж 4-5 жовтня у рамках  Спартакіади Першокурсника 2018-2019 н. р.  відбулися змагання з міні-футболу.

Вітаємо команду «Універ-ТНЕУ»!

Дата: 8-10-2018, 15:33

Сьомого жовтня 2018 р. у м. Львів розігрувався Кубок України з регбі-7 серед жіночих команд. У змаганнях взяли участь 9 команд: команди суперліги – «Білі ангели» м. Одеса, «Авіатор» м. Київ, «ХТЗ» м. Харків, «Анатра» м. Одеса та команди вищої ліги – «Універ-ТНЕУ» м. Тернопіль, «Левиці» м. Львів, МДУ м. Мукачеве, «Прикарпатські вовчиці» м. Івано-Франківськ, ДЮСШ м. Кременець.

Вітаємо учасників змагань з легкої атлетики!

Дата: 4-10-2018, 10:13

Другого жовтня відбулися змагання серед збірних команд факультетів в залік Спартакіади Першокурсника з легкої атлетики. Колектив ТНЕУ щиро вітає усіх учасників та призерів змагань!

Переможці літнього Чемпіонату України з біатлону – студенти ТНЕУ!

Дата: 1-10-2018, 17:15

22-26 вересня у Чернігові відбувся літній Чемпіонат України з біатлону, який став важливим етапом підготовки збірної України до міжнародних стартів. На турнірі були представлені майже всі найсильніші спортсмени та представники молодіжного складу.

Студенти ТНЕУ серед кращих на чемпіонаті України з вітрильного спорту

Дата: 1-10-2018, 15:45

Упродовж 18-23 вересня 2018 року на Київському морі у Вишгороді тривав чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми. Серед майже 400 учасників не пасли задніх тернопільські віндсерфінгісти – студенти Тернопільського національного економічного університету Олександр Тугарєв та Мар’ян Воловець.

На базі ТНЕУ відбулися звітно-виборчі збори Тернопільського відділення НОК України

Дата: 1-10-2018, 09:59

28 вересня 2018р. у читальному залі Бібліотеки ім. Л. Каніщенка Тернопільського національного економічного університету відбулися звітно-виборчі збори Тернопільського відділення НОК України.

Вітаємо жіночу команду «Універ-ТНЕУ» з регбі-7 з перемогою у Чемпіонаті України (вища ліга)!

Дата: 25-09-2018, 14:53

22-23 вересня 2018 р. у м. Одеса відбувся заключний IV-й тур Чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд (вища ліга). У змаганнях взяли участь вісім команд: «Анатра» м. Одеса, «Левиці» м. Львів, ДЮСШ м. Кременець, ДЮСШ-2 «Прикарпатські вовчиці» м. Івано-Франківськ, «Універ ТНЕУ» м. Тернопіль, Отрада-ДЮСШ-Юніор м. Одеса, МДУ м. Мукачево, НАСВ м. Львів.

Спортсмени ТНЕУ – учасники Гонки Чемпіонів

Дата: 24-09-2018, 09:46

Старший викладач кафедри фізичної культури і спорту ТНЕУ, заслужений тренер України Ірина Меркушина та студентка Тернопільського національного університету Анастасія Меркушина взяли участь у Гонці Чемпіонів, що відбулася 22 вересня у м. Чернігів в рамках літнього чемпіонату України з біатлону.

«Університетська морська миля» вкотре об’єднала студентську молодь!

Дата: 20-09-2018, 17:20

День 20 вересня став для університетської родини ТНЕУ справжнім святом спорту, енергії, цілеспрямованості та дружби, адже саме сьогодні у закладі вищої освіти відбувся Кубок ректора «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах. Колективи факультетів, інституту вирушили до пляжу «Циганка», аби підтримати свої команди.