» » Спорт

Студент ТНЕУ – бронзовий призер Всеукраїнських змагань з метань на честь олімпійських чемпіонів Ф. Мельник та А. Бондарчука

Упродовж 18-20 квітня 2019 року в м. Кам'янець-Подільський тривали Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Ф. Мельник та А. Бондарчука. Щиро вітаємо студента факультету фінансів ТНЕУ Володимира Пітуха, який став бронзовим призером серед юніорів у штовханні ядра!

Студентка ТНЕУ виборола золоті нагороди у Всеукраїнському турнірі з дзюдо!

Студентка факультету економіки та управління ТНЕУ Тетяна Костенко здобула золоту нагороду на Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед молоді до 23 років на призи заслуженого майстра спорту України Руслана Машуренка – уславленого дзюдоїста Волині, бронзового призера ХХVII Олімпійських ігор у Сіднеї. Спортсменка стала переможницею змагань серед дівчат у ваговій категорії +78 кг.

Вітаємо команду з регбі-7 «Універ-ТНЕУ»

Вперше в історії розвитку регбі-7 на Тернопільщині збірна жіноча команда «Універ-ТНЕУ», переможець Чемпіонату України у вищій лізі 2018 року, розпочала боротьбу у суперлізі Чемпіонату України.

Студент ТНЕУ – бронзовий призер Чемпіонату Європи серед молоді!

Щиро вітаємо студента Тернопільського національного економічного університету Богдана Пушенка, який став бронзовим призером Чемпіонату Європи серед молоді до 18 і до 20 років. Змагання відбулися 12-14 квітня у м. Лімассол (Кіпр).

Вітаємо учасників Універсіади з вільної боротьби!

9 квітня 2019 р. відбулася ІІІ Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з вільної боротьби.

Вітаємо студента ТНЕУ з вагомими спортивними досягненнями!

Колектив кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ щиро вітає студента групи СР-21 Зварича Віталія, який виборов ІІ місце у ІІІ Відкритій Універсіаді Тернопільської територіальної громади серед закладів вищої освіти з боротьби вільної у ваговій категорії 70 кг, а також ІІІ місце з греко-римської боротьби у ваговій категорії 72 кг. Змагання відбулися 10 квітня 2019 року.

Відбулася Універсіада з регбі-7 серед жіночих та чоловічих команд

Дев'ятого квітня відбулася ІІІ Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з регбі-7 серед жіночих та чоловічих команд.

Студенти ТНЕУ - учасники престижного міжнародного турніру з спортивної аеробіки

Протягом 5-7 квітня у м. Братіслава (Республіка Словаччина) відбувався Двадцятий міжнародний турнір Slovac Aerobic Open зі спортивної аеробіки.

Студент КЕПІТ Володимир Войтович – чемпіон України з греко-римської боротьби серед кадетів!

Упродовж 4-7 квітня 2019 року в м. Харків тривав Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів. Щиро вітаємо студента Коледжу економіки. права та інформаційних технологій ТНЕУ Войтовича Володимира, який став чемпіоном змагань! Зазначимо, що дана перемога дозволила Володимиру виконати норматив майстра спорту України.

Вітаємо БК Тернопіль – ТНЕУ з перемогою!

Щиро вітаємо наших спортсменів з БК Тернопіль – ТНЕУ, які знову відзначають дві виїзні перемоги у матчі проти Кривий Ріг КНУ–КДПУ (Кривий Ріг) у рамках чергового турі Чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги.

Шостого квітня хлопці перемогли з рахунком 103:72, а сьомого – з рахунком 90:85.

Студенти ФКІТ – переможці Спартакіади ТНЕУ з гандболу серед чоловічих команд

Студенти факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ (Кукуруза Роман, Ковальчук Богдан, Білоголовка Андрій, Лещенков Володимир, Нікітюк Дмитро, Маєвський Олександр, Думний Олександр, Люлькун Руслан, Масловський Сергій, Воробець Юрій) стали переможцями Спартакіади Тернопільський національний економічний університет з гандболу серед чоловічих команд.

Вітаємо учасників і призерів ІІІ Відкритої Універсіади з греко-римської боротьби!

Третього квітня відбулася ІІІ Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з греко-римської боротьби.

Відбулася ІІІ Відкрита Універсіада з плавання

Упродовж 2-3 квітня 2019 року в басейні спорткомплексу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя відбулася ІІІ Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з плавання.

Вітаємо учасників і призерів Універсіади з волейболу!

Третього квітня  в спортивному комплексі ТНЕУ №1 відбулася ІІІ Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення(філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з волейболу серед жіночих команд закладів вищої освіти.

Відбулася особисто-командна першість ТНЕУ з настільного тенісу серед працівників

29 березня 2019 року  відбулася особисто-командна першість ТНЕУ з настільного тенісу серед працівників. У змаганнях взяли участь 8 спортсменів: Чорний Роман (Нововолинський ННІЕМ), Стецько Микола (ФФ), Чорненький Андрій (ФАЕМ), Бзовський Олег (ФКІТ), Сегін Андрій (ФКІТ), Кундеус Олександр (ФОА), Павленко Ярослав (колишній викладач кафедри фізичної культури і спорту), Французов Володимир (видавництво «Економічна думка»).