» » Спорт

Вітаємо баскетбольну команду Тернопіль-ТНЕУ!

Упродовж 8-9 грудня 2018 року відбувся черговий тур Вищої ліги України з баскетболу. У суботу БК Тернопіль-ТНЕУ у матчі з БК Говерла поступився супернику з рахунком 95:96. У недільному поєдинку господарі впевнено перемогли 80:48.

Баскетболістки ТНЕУ здобули перемогу у III Відкритій Універсіаді м. Тернополя

Щиро вітаємо збірну команду Тернопільського національного економічного університету з перемогою у III Відкритій Універсіаді м. Тернополя у 2018-2019 н.р. серед закладів вищої освіти з баскетболу серед дівчат. Друге місце посіла команда ТНЕУ-2, третє – команда Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Вітаємо збірну команду ТНЕУ з баскетболу!

Збірна команда Тернопільського національного економічного університету здобула перемогу в III Відкритій Універсіаді м. Тернополя у 2018-2019 н.р. серед закладів вищої освіти з баскетболу. Друге місце команда ТНЕУ-2, третє – ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського.

Студенти ТНЕУ – учасники ХІ Міжнародного турніру з дзюдо серед юніорів пам’яті Лері Накані

Четвертого грудня в м. Одеса відбувся ХІ Міжнародний турнір з дзюдо серед юніорів пам’яті Лері Накані. Студент Тернопільського національного економічного університету Михайло Свідрак виборов срібну нагороду, а Михайло Яремчук посів 7 місце. Вітаємо хлопців з вдалим виступом!

Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ!

Днями в Палаці спорту «Юність» (м. Запоріжжя) відбувся Кубок України з греко-римської боротьби Федерації греко-римської боротьби України, присвячений пам’яті першого Олімпійського чемпіона України Якова Пункіна. Участь у змаганнях взяли близько 130 кращих борців з 15 регіонів України. Приємно, що студенти Тернопільського національного економічного університету здобули три нагороди.

У ТНЕУ відбудуться змагання з настільного тенісу

12-13 грудня 2018 року відбудеться ІІІ відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу. Змагання відбудуться у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ. Заявки на участь приймаються до 10 грудня 2018 року. Початок змагань о 14.00 год.

Студент ТНЕУ – переможець міжнародного боксерського турніру пам‘яті майстра спорту України з боксу В. Лотоцького

Щиро вітаємо студента Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Назара Кордупеля, який став переможцем міжнародного боксерського турніру пам‘яті майстра спорту України з боксу В. Лотоцького, що тривав упродовж 29 листопада – 2 грудня 2018 р. у м. Луцьк.

Вітаємо студентку-спортсменку ТНЕУ!

Днями студентка ТНЕУ Анастасія Меркушина виборола бронзу у Кубку світу в одиночній змішаній естафеті. Змагання відбулися в м. Поклюка (Словенія) 2 грудня 2018 року. Щиро вітаємо нашу студентку з високим досягненням та бажаємо їй наснаги для підкорення найвищих вершин спортивного Олімпу!

Вітаємо студента Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ!

30 листопада – 1 грудня 2018 року в м. Брест (Білорусія) відбулися 61 міжнародні змагання ім. Карбишева з легкоатлетичних метань. Своїх спортсменів представили сім країн: Білорусь, Росія, Україна, Литва, Латвія, Словаччина, Польща.

У рамках Дня відкритих дверей у ТНЕУ відбувся відкритий Кубок з баскетболу 3х3

Вчора, 25 листопада 2018 р., відбувся відкритий Кубок Тернопільського національного економічного університету з баскетболу 3х3, організований під патронатом ректора, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого у рамках TNEU EDUCATION EXPO 2019.

Студент ТНЕУ – учасник Кубку України з боротьби сумо

24 листопада 2018 року студент кафедри фізичної культури і спорту ТНЕУ Богдан Пушенко взяв участь у Кубку України з боротьби сумо, який проходив у м. Харків.

Студент ТНЕУ – переможець Чемпіонату України у приміщені з кульової стрільби

Щиро вітаємо студента факультету фінансів ТНЕУ Ворону Дениса, який став переможцем відкритого Чемпіонату України у приміщені серед спортсменів 1998 р.н. з кульової стрільби у вправі ПП-3 (стрільба з пневматичної зброї на 10 м).

У ТНЕУ відбудуться матчі 1/8 кубка України між БК «Тернопіль-ТНЕУ» і БК «Київ-Баскет»!

Запрошуємо усіх любителів баскетболу у спорткомплекс Тернопільського національного економічного університету на неймовірну подію – матчі 1/8 кубка України між БК «Тернопіль-ТНЕУ» і БК «Київ-Баскет»!

Вітаємо волейбольну команду «Галичанка-ТНЕУ-Гадз» з виходом у фінал Універсіади України!

20 листопада о 12:00 год. в спортивному комплексі ТНЕУ №1 відбулися зональні ігри XIV літньої Універсіади України  з волейболу серед жіночих команд. Збірна команда Тернопільського національного економічного університету «Галичанка-ТНЕУ-Гадз» зустрілася на майданчику з командою Волинської області  (м. Луцьк).

Відбудеться першість ТНЕУ з футзалу

Професійна спілка працівників ТНЕУ та колектив кафедри фізкультури і спорту організовують 5 грудня 2018 року першість ТНЕУ з футзалу серед працівників усіх структурних підрозділів закладу вищої освіти. Початок змагань о 14.00 год.