» » Спорт

Студентка ТНЕУ здобула медалі у Чемпіонаті України з більярду!

Упродовж 12-15 лютого 2019 р. у Києві тривав Чемпіонат України серед студентів з більярду. Вдало виступила студентка Тернопільського національного економічного університету Юлія Малахова, яка здобула кілька медалей: ІІІ місце в особистому заліку з більярду «Вільна піраміда», ІІ місце в особистому заліку з більярду «Пул-девятка (09-ball)», ІІ місце в особистому заліку з більярду «Снукер».

Відбувся зимовий Чемпіонат України з легкоатлетичних метань

15-17 лютого 2019 р. у м. Мукачево відбувся зимовий Чемпіонат України з легкоатлетичних метань. Вдало виступили студенти-спортсмени Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ!

16 лютого 2019 р. у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. Щиро вітаємо студентів Тернопільського національного економічного університету, які продемонстрували високі результати й здобули три нагороди, з яких дві золоті: Малосілов Олександр (факультет економіки та управління) – І місце у потрійному стрибку; Христина Стефанишин (факультет комп’ютерних інформаційних технологій) – І місце в стрибках у висоту; Макух Василь – ІІ місце в бігу на 60 м.

Відбулася командно-особистісна першість ТНЕУ з шахів серед працівників

З ініціативи Професійної спілки працівників ТНЕУ та колективу кафедри фізичної культури і спорту 12 лютого 2019 року в читальному залі бібліотеки ТНЕУ відбулася командно-особистісна першість ТНЕУ з шахів серед працівників. У змаганнях взяли участь 7 спортсменів – Сусла Михайло (ФКІТ), Мельник Андрій (ФКІТ), Пархомець Микола (ФАЕМ), Романів Ростислав (ФОА), Чайковський Ярослав (ФББ), Скірка Андрій (ФББ), Бачинський Степан (КЕПІТ).

Тривають навчально-тренувальні збори Національної збірної України з регбі-7

Студентки Тернопільського національного економічного університету Вікторія Москальчук (факультет фінансів) та Христина Блашків (Коледж економіки, права та інформаційних технологій) беруть участь у навчально-тренувальних зборах Національної збірної України з регбі-7, які проходять в Олімпійському навчально-спортивному центрі Конча-Заспа (м. Київ).

Відбулася церемонія відзначення номінантів програми «Герої спортивного року Тернопільщини – 2018»

Урочистий захід з нагоди відзначення номінантів програми «Герої спортивного року Тернопільщини – 2018» відбувся 8 лютого в Тернопільській обласній раді. Участь у нагородженні взяли провідні спортсмени та тренери області, керівники фізкультурно-спортивних організацій,  фахівці у сфері фізичної культури та спорту, керівництво області.

Чергова перемога БК Тернопіль – ТНЕУ!

9-10 лютого наші хлопці приймали БК «Інваспорт ДОС ДЮСШ» з м. Дніпро. У суботу поєдинок закінчився з рахунком 122:55 на нашу користь, а у недільному матчі святкували перемогу з рахунком 95:59!

Відбувся черговий тур Чемпіонату України з волейболу серед команд Суперліги

Упродовж 8-9 лютого 2019 року тривав черговий тур Чемпіонату України з волейболу серед команд Суперліги. Команда «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» приймала «Волинь-Університет-ОДЮСШ» з м. Луцьк. У п'ятницю наші дівчата здобули перемогу з рахунком 3:1 (25/17, 21/25, 25/22, 25/17). Проте в суботньому поєдинку поступилися 0:3 (25/27, 19/25, 11/25).

Вітаємо!

Упродовж 4-5 лютого 2019 року в м. Суми відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Бронзові медалі вибороли в естафеті 4/200м. студенти Тернопільського національного економічного університету – Мархевка Андрій (факультет обліку і аудиту) і Трач Вадим (юридичний факультет).

Відбувся ХІХ турнір з боксу серед молоді

З 22 по 27 січня 2019 р. у Хмельницькому тривав ХІХ турнір з боксу серед молоді (чоловіки та жінки) пам'яті видатного подільського тренера Евгена Кужельного. У змаганні взяли участь близько 100 спортсменів з усіх областей України та команда з Молдови.

Студенти-спортсмени ТНЕУ – учасники Чемпіонату України зі спортивного самбо

Чемпіонат України зі спортивного самбо (юніори, юніорки, юнаки та дівчата старшого віку) упродовж 1-3 лютого 2019 року відбувся на базі Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради.

Блискуча перемога баскетбольної команди «Тернопіль – ТНЕУ»!

2-3 лютого відбувся черговий тур чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги. «Тернопіль-ТНЕУ» двічі на виїзді здолав команду «Черкаські Мавпи-2». У першому матчі черкаські баскетболісти чинили опір супернику, але більш досвідчені тернополяни методично додавали з кожною чвертю і в підсумку перемогли із 20-очковою перевагою – 81:101.

Відбудеться ХІ тур чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги

8-9 лютого 2019 року в спортивному комплексі ТНЕУ №1 відбудеться одинадцятий тур чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги. Господарки майданчику («Галичанка-ТНЕУ-Гадз») зустрінуться з командою «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (м. Луцьк). Зустрічі відбудуться відповідно о 17:30 год. та 12:00 год. Запрошуємо усіх уболівальників підтримати наших спортсменок!

Вітаємо учасників Чемпіонату України серед дорослих з греко-римської боротьби!

Упродовж 31 січня – 1 лютого 2019 року в м. Кременчук відбувся Чемпіонат України серед дорослих з греко-римської боротьби. Щиро вітаємо Андрія Антонюка – студента факультету економіки та управління ТНЕУ – який став срібним призером Чемпіонату у ваговій категорії до 82 кг.

Студенти ТНЕУ – призери чемпіонату України з легкої атлетики

У Сумах відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Змагання упродовж 25-26 січня приймав легкоатлетичний манеж Сумського державного університету.