» » Спорт

Відбувся відкритий турнір із бадмінтону «Faine Misto OPEN»

У неділю, 11 серпня, у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбувся щорічний відкритий турнір із бадмінтону «Faine Misto OPEN», організований за підтримки ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого та Управління у справах молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради.

Студенти ТНЕУ візьмуть участь у ХХХ Всесвітній літній Універсіаді

Студенти ТНЕУ візьмуть участь у ХХХ Всесвітній літній Універсіаді, що пройде у м. Наполі (Італія). 8 000 спортсменів зі 170 країн розіграють 250 комплектів нагород у 18-ти видах спорту.

Відбувся Кубок Спортивної студентської спілки України з веслування на драгонботах “Університетська морська миля”

Вже другий день поспіль у Тернопільському національному економічному університеті тривають спортивні заходи, які приурочені до закриття XIV літньої універсіади України-2019.

Найактивніших Тернополян об’єднала «Студентська миля»

Сьогодні найактивніші та найспортивніші Тернополяни мали нагоду стати учасниками неймовірного дійства – Всеукраїнського легкоатлетичного забігу «Студентська миля». Цьогоріч захід зібрав студентів, працівників і науковців усіх закладів вищої освіти, коледжів, школярів, вихованців спортивних шкіл Тернополя та області. Усі об’єдналися в одну велику команду, аби довести, що спорт і здоровий спосіб життя – це модно!

Вітаємо спортсменок ТНЕУ!

Щиро вітаємо студенток Тернопільського національного економічного університету під керівництвом Володимира Левчука, які здобули срібні нагороди змагань XIV Універсіади України з футболу!

Вітаємо!

Щиро вітаємо студента факультету економіки та управління ТНЕУ Віктора Петрика, який здобув золоту нагороду XXIII Київського міжнародного турніру з греко-римської боротьби, що відбувся 10-12 травня 2019 року.

Відбулися змагання XIV Універсіади України з плавання

Упродовж 7-10 травня 2019 року в м. Кам'янське тривали змагання XIV Універсіади України з плавання. Тернопільський національний економічний університет представляли Дзюбановський Павло, Дзюбановська Аліна, Ященко Вадим, Хміль Станіслав, Карапетян Арсен, Шуль Ярослав. Команда посіла десяте загальнокомандне місце серед 28-ми закладів вищої освіти України.

Переможцями Чемпіонату України з гандболу серед команд Вищої ліги стали студентки ТНЕУ!

9-11 травня в м. Києві відбувся другий (останній) фінальний етап Чемпіонату України з гандболу серед команд Вищої ліги. Ігри відбувалися в спорткомплексі Університету ім. Т. Г. Шевченка. Зустрічалися команди: «Економ-Університет ТНЕУ» м. Тернопіль, «ДЮСШ-21» м. Київ та «ДЮІ» м. Кривий Ріг.

Команда ТНЕУ з регбі-7 святкує чергове досягнення!

25 квітня 2019 року у Львові відбулися змагання ХIV Літньої Універсіади України з регбі-7 серед жінок. Наші дівчата під керівництвом Едуарда Маляра посіли ІІ місце. Щиро вітаємо студенток з вагомим досягненням та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Вітаємо спортсменів ТНЕУ!

23-25 квітня 2019 року на навчально-спортивній базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися змагання ХIV Літньої Універсіади України з дзюдо. За перемогу змагалися студенти з 43 закладів вищої освіти з 19 областей України.

Студент ТНЕУ – бронзовий призер Всеукраїнських змагань з метань на честь олімпійських чемпіонів Ф. Мельник та А. Бондарчука

Упродовж 18-20 квітня 2019 року в м. Кам'янець-Подільський тривали Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Ф. Мельник та А. Бондарчука. Щиро вітаємо студента факультету фінансів ТНЕУ Володимира Пітуха, який став бронзовим призером серед юніорів у штовханні ядра!

Студентка ТНЕУ виборола золоті нагороди у Всеукраїнському турнірі з дзюдо!

Студентка факультету економіки та управління ТНЕУ Тетяна Костенко здобула золоту нагороду на Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед молоді до 23 років на призи заслуженого майстра спорту України Руслана Машуренка – уславленого дзюдоїста Волині, бронзового призера ХХVII Олімпійських ігор у Сіднеї. Спортсменка стала переможницею змагань серед дівчат у ваговій категорії +78 кг.

Вітаємо команду з регбі-7 «Універ-ТНЕУ»

Вперше в історії розвитку регбі-7 на Тернопільщині збірна жіноча команда «Універ-ТНЕУ», переможець Чемпіонату України у вищій лізі 2018 року, розпочала боротьбу у суперлізі Чемпіонату України.

Студент ТНЕУ – бронзовий призер Чемпіонату Європи серед молоді!

Щиро вітаємо студента Тернопільського національного економічного університету Богдана Пушенка, який став бронзовим призером Чемпіонату Європи серед молоді до 18 і до 20 років. Змагання відбулися 12-14 квітня у м. Лімассол (Кіпр).

Вітаємо учасників Універсіади з вільної боротьби!

9 квітня 2019 р. відбулася ІІІ Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з вільної боротьби.