Про відділ гуманітарної освіти та виховання

Відділ гуманітарної освіти та виховання університету (начальник відділу Сорочинська Світлана Миколаївна) організовує, проводить та координує виховну роботу ТНЕУ.
   Виховний процес в університеті набув системного характеру і цілеспрямування. До структури відділу входять:
-          сектор організаційно-масової роботи;
-          сектор культурно-масової роботи;
-          сектор художньо-технічного забезпечення.
Основні напрямки виховної роботи:
-          національно-патріотичний та громадянський;
-          морально-правовий;
-          духовний;
-          формування здорового способу життя;
-          художньо-естетичний;
-          соціально-побутовий;
-          екологічний;
-          сімейно-родинний;
-          туристично-краєзнавчий.
   Відділ гуманітарної освіти та виховання докладає багато зусиль для пошуку та подальшого розвитку обдарованої молоді, формування внутрішнього світу особистості, виховання у неї ідеалу прекрасного, а ще – загальнолюдських цінностей. До кожного студента працівники відділу знаходять потрібний підхід, допомагають самореалізуватись  та самоствердитись, повірити в себе, формують самостійний творчий пошук, мислення, ініціативи, допомагають набути вмінь і навичок творчої адаптації.
   З цією метою застосовуються у роботі різноманітні форми і методи, розвиваючи художньо-естетичні смаки молоді,  музично-вокальні здібності, акторську майстерність, культуру мовлення.  Багата і різноманітна палітра заходів: відвідування храмів, музеїв, виставок,  організація конкурсів, інтелектуально-ділових ігор, екскурсій, квестів, круглих столів, тематичних вечорів, чемпіонатів КВН, фестивалів та ін.
  Прекрасний актовий зал, забезпечений високопрофесійними відео-, світло -, звукотехнічними засобами, просторі репетиційні кімнати, танцювальні зали, професійна студія звукозапису дають можливість удосконалювати творчу майстерність студентства.
     Успішно  при відділі гуманітарної освіти та виховання діють художні колективи:  народний художній театр пісні «Для тебе», гурт "Струни сердця", гурт "Елегія",  народна аматорська студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о», народний аматорський вокальний ансамбль «Галичанка», ансамбль бандуристів «Калинове намисто», ансамбль Мажореток "MadhenBoom", гурт "Називний відмінок".
     Все це виховує морально стійку, національно свідому, високодуховну, інтелектуальну особистість – сучасного фахівця – патріота з вишуканим естетичним смаком.