<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Колектив психологічної служби ТНЕУ щиро вітає усю університетську родину із наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє.
Тож нехай новий 2017 рік буде щедрим на сповнені мрії, подолані рубежі й перешкоди. Хай додасть він здоров’я і сил, творчого завзяття і снаги, духовної величі і краси!

Нехай магічна чарівність цих різдвяних свят буде в посмішках Ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя!!!

Щиро бажаємо радості, любові, достатку, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай назавжди наповнює Ваші серця!