Студентська профспілка

До відома студентів ТНЕУ

До відома студентів Тернопільського національного економічного університету!
 З 9 по 10 квітня 2016 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Модель ООН 2016» за підтримки Міністерства освіти і науки України та представництва ООН в Україні.
   Модель Організації Об’єднаних Націй – Всеукраїнська науково-практична студентська конференція, в якій імітується засідання різних органів системи ООН, учасники якої виступають у ролі дипломатів і представляють різні країни, беруть участь в обговорені поточних питань, котрі стоять на порядку денному ООН.
     Цілі конференції «Модель ООН 2016» для студентів:
- розвивати у студентів широкий світогляд, стимулюючи прагнення до мирного вирішення світових проблем та знаходження консенсусу;
- формувати у делегатів лідерські, політичні, комунікативні, та соціальні компетентності;
- підвищити обізнаність молоді щодо питань, які стоять на порядку денному;
- сприяти зацікавленості в діяльності ООН та інших міжнародних організацій, підвищувати обізнаність студентів з міжнародними проблемами шляхом залучення до роботи в конференції представників посольств, міжнародних та дипломатичних організацій.
   Захід відбудеться 9-10 квітня 2016 року у конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».
   Реєстрація учасників триватиме до 9 березня 2016 року. Додаткова інформація розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства у розділі «Анонси подій», а також за номером телефону (095) 336 19 93 – Хома Вікторія Сергіївна.