Газета ТНЕУ «Університетська думка»

Шановні читачі «Університетської думки», поспішаємо повідомити, що вийшов у світ №8-9, а з часу заснування газети – це вже №453-454!

На 16 сторінках часопису – міжнародні новини, наукове і навчальне життя великої дружної університетської родини, будні і свята, творчість талановитої студентської молоді…

gazety_8-9_16-net.pdf [1.29 Mb] (cкачувань: 98)

Дякую усім, хто є з нами, і запрошую стати дописувачами улюбленої газети ТНЕУ «Університетська думка» - разом ми зробимо наш часопис ще цікавішим, адже наш часопис здійснює не лише виховну і просвітницьку, а й профорієнтаційну діяльність для майбутніх випускників шкіл, коледжів, гімназій Тернопілля і України!

З пошанівком – головний редактор газети ТНЕУ «Університетська думка» Марія Баліцька, член Національної спілки журналістів України, Національної спілки письменників України