СОЛОДКИЙ СТИМУЛ НАВЧАННЯ у КЕПІТ ТНЕУ

 

СОЛОДКИЙ СТИМУЛ НАВЧАННЯ у КЕПІТ ТНЕУ 

Мудреці Світу навчають, що немає нічого, що не долалось би працею. Адже, як писав Іван Франко, «Лиш праця світ таким, як є, створила. Лиш в праці варто і для праці жить.»

Навчання – це дуже велика праця і учня чи студента, і для вчителя.

І найперше, що має зробити вчитель, на думку Д. Менделєєва, - це розвинути в учня дух допитливості. А К.Ушинський наголошував, що "Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити”!

Дирекція коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ по-різному заохочує студентів до навчання: стипендії отримують усі, хто навчається на державній формі та має відмінні і добрі оцінки; кращі студенти нагороджуються грамотами, подяками…

А з нагоди 50-річчя Тернопільського національного економічного університету та наближення Новорічних і Різдвяних свят, за ініціативою викладача коледжу, к.е.н. С.М.Миколюк студенти радо погодилися змагатися за солодкий приз.

Втім, про все за порядком.

Для проведення Конкурсу на кращу академічну групу КЕПІТ ТНЕУ за період з 1 вересня по 12 грудня 2016 року створено конкурсну Комісію, яку очолила студентський декан коледжу Ірина Федишин (група ФКт-31), а заступником є заступник директора КЕПІТ С.В.Стецюк. До конкурсної Комісії також увійшли представники з числа студентів коледжу: від першого курсу – Олег Банах, від другого – Анастасія Хічій, від третього – Андрій Ваврик.

Конкурсна Комісія розробила Положення, яке затвердив директор КЕПІТ ТНЕУ, к.е.н, доцент О.Л.Шашкевич.

Згідно з Положенням, переможцем Конкурсу вважатиметься група, яка отримала найвищі рейтингові позиції з успішності за період конкурсу – тобто за I семестр 2016/2017 н.р.

Конкурс на кращу академічну групу проводиться з метою підвищення якості навчання студентів, їх мотивації в оволодінні основами

майбутньої спеціальності.

Конкурс має й інші завдання, серед яких – згуртування й командна робота.

 

 

СОЛОДКИЙ СТИМУЛ НАВЧАННЯ у КЕПІТ ТНЕУ 

А тепер про найсолодшу мить…

То хто ж він – отой солодкий спонсор, який не пошкодував для працьовитих студентів 50 кілограмів цукерок?

Приватний підприємець, випускник нашого університету 1996 року випуску Едуард Франкович Стецький (детальніше про спонсора – у наступній газетній рубриці «Гість редакції»).

Також, забігаючи наперед, розповім, що одностайним голосуванням на старостаті коледжу від 13 вересня 2016 року прийнято рішення поділитися виграними цукерками із бійцями АТО, з діточками Тернопільського обласного спеціалізованого комунального Дитячого будинку «Малятко» та з людьми похилого віку із Петриківського геріатричного будинку-інтернату.

Л.Толстой стверджував: «Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він - досконалий учитель.»

Відрадно, що у КЕПІТ ТНЕУ працюють викладачі, які сповнені любов’ю і до своєї справи, і до студентів, дбаючи про їхнє самовираження та самовдосконалення, засіваючи у юних душах уміння працювати в команді, добро і милосердя.

Час збігає швидко, і уже приблизно через місяць ми дізнаємося, яка із 42 груп коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ отримає 50-кілограмовий солодкий приз. Втім, якщо решту академічних груп відповідальніше поставляться до свого навчання, то винагородою для них стане успішне майбуття!

Автор – Марія Баліцька, головний редактор газети ТНЕУ «Університетська думка»