Красуня Василина Слебедюк навчається у ТНЕУ

Студентка факультету економіки та управління ТНЕУ Василина Слебедюк  - перша віце-СтудМіс і «СтудМіс Глядацьких симпатій» у конкурсі краси «СтудМіс України»

- Василино, вітаю Вас із високою перемогою у Всеукраїнському конкурсі краси… Усі розуміють, що перша віце-Студ-Міс – це буквально якийсь малесенький відсоток до титулу Студ-Міс… Як Ви справилися зі своїми емоціями?
- Друге місце у будь-якому конкурсі чи змаганнях це завжди боляче, адже розумієш що для перемоги не вистачило зовсім трішки. Представляючи Тернопільську область на Всеукраїнському етапі, я розуміла, яка велика на мені відповідальність. Тому докладала максимум зусиль під час підготовки і проявляла впевненість на сцені. Конкурс Студ-Міс це не просто оцінювання краси, а ще й кмітливості і таланту. Таким чином, після конкурсу зробила висновок, що потрібно ще більше працювати над своїм всебічним розвитком, вивчати мови і розвивати свої індивідуальні особливості.
- Усі дівчата красиві…
- Так, у мене були достойні конкурентки – 20 найкрасивіших студенток України, і я щаслива що здобула корону, нехай не найголовнішу, та все ж таку важливу для мене.
Дуже вдячна усім, хто підтримував мене в Інтернет-голосуванні, адже саме це допомогло здобути не менш важливий для мене титул «Студ-Міс Глядацьких симпатій».

- Василино, Ви така ще юна, а вже стільки досягнули і в особистому саморозвитку, і у навчанні, і в конкурсах Всеукраїнського рівня… Як Вам вдається бути завжди на висоті?
- Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду ідеалів та переконань. Я можу з гордістю сказати, що у стінах Тернопільського національного економічного університету можна здобути як і глибинні знання досвідченого професорсько-викладацького колективу, так і реалізацію себе як особистості та підтримку у всіх починаннях.
З нагоди нашого спільного свята, хочу закликати всіх студентів ТНЕУ не втрачати марно дорогоцінний час, адже спільними зусиллями ми зможемо стати активними учасниками і творцями майбутнього нашого університету і нашої держави. Бажаю усім енергійного творчого життя та незабутніх студентських років.

- Дякую Вам, Василинко, щиросердечно бажаю нових досягнень і легкого шляху до найвищих вершин.

Розмовляла Марія Баліцька, головний редактор
газети ТНЕУ «Університетська думка»