СОЛОДКИЙ СТИМУЛ НАВЧАННЯ У КЕПІТ ТНЕУ

 СОЛОДКИЙ СТИМУЛ НАВЧАННЯ У КЕПІТ ТНЕУ
Мудреці Світу навчають, що немає нічого, що не долалось би працею. Адже, як писав Іван 
Франко, «Лиш праця світ таким, як є, створила. Лиш в праці варто і для праці жить.»
Навчання – це дуже велика праця і учня чи студента, і вчителя. І найперше, що має зробити вчитель, на думку Д. Менделєєва, - це розвинути в учня дух допитливості. А К.Ушинський наголошував, що «Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити”!
Дирекція коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ по-різному заохочує студентів до навчання: стипендії отримують усі, хто навчається на державній формі та має відмінні і добрі оцінки; кращі студенти нагороджуються грамотами, подяками… 
А з нагоди 50-річчя Тернопільського національного економічного університету та наближення Новорічних і Різдвяних свят, за ініціативою викладача коледжу, к.е.н. С.М.Миколюк 
студенти радо погодилися змагатися за солодкий приз.

Для проведення Конкурсу на кращу академічну групу КЕПІТ ТНЕУ за період з 1 вересня по 12 грудня 2016 року створено конкурсну Комісію, яку очолила студентський декан коледжу Ірина Федишин (група ФКт-31), а заступником є заступник директора КЕПІТ С.В.Стецюк. До конкурсної Комісії також увійшли представники з числа студентів коледжу: від першого курсу – Олег Банах, від другого – Анастасія Хічій, від третього – Андрій Ваврик.

Конкурсна Комісія розробила Положення, яке затвердив директор КЕПІТ ТНЕУ, к.е.н, доцент О.Л.Шашкевич.  Згідно з Положенням, переможцем Конкурсу вважатиметься група, яка отримала найвищі рейтингові позиції з успішності за період конкурсу – тобто за I семестр 2016/2017 н.р.
Конкурс на кращу академічну групу проводиться з метою підвищення якості навчання студентів, їх мотивації в оволодінні основами майбутньої спеціальності.
Конкурс має й інші завдання, серед яких – згуртування студентської молоді й командна робота.

А тепер про найсолодшу мить…
То хто ж він – отой солодкий спонсор, який не пошкодував для працьовитих студентів 50 кілограмів цукерок?
Приватний  підприємець, власник мережі «Карамелька», випускник нашого університету 1996 року випуску Едуард Франкович Стецький.
Також, забігаючи наперед, розповім, що одностайним голосуванням на старостаті коледжу від 13 вересня 2016 року прийнято рішення поділитися виграними цукерками...
* * *
Конкурсна Комісія, яку очолила студентський декан коледжу Ірина Федишин (група ФКт-31), визначила переможцем із 42 груп коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ  групу, яка отримала найвищі рейтингові позиції з успішності за період конкурсу – тобто за I семестр 2016/2017 н.р. – ПРт-31 (староста Харо Вікторія - див. фото праворуч; куратор групи Гурневич Б.М.). Показник якості навчання цієї  групи склав – 89%. Трішки не «дотягнули» до перемоги групи ФБСт-11 (староста Лукинів Мар’яна, куратор – Дзюла Ю.В.) – 88,9% та ФКт-21 (староста Білан Катерина, куратор – Василик І.Ю.) – 88%. 
СОЛОДКИЙ СТИМУЛ НАВЧАННЯ У КЕПІТ ТНЕУ 
Про емоції групи  ПРт-31 розповіла староста Вікторія Харо, наголосивши: «Мої одногрупники старалися, як могли, але хочу сказати, що наша група і так добре вчиться – ми успішні уже третій рік поспіль. За нашу перемогу ми вдячні дирекції коледжу і нашому  куратору Гурневич Борису Михайловичу, методистам деканату та ініціатору конкурсу С.М. Миколюк».
Подяку солодкому спонсору  Е. Ф. Стецькому від імені ректора Тернопільського національного економічного університету професора Крисоватого Андрія Ігоровича вручив директор коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Шашкевич Олександр Любомирович.
Студенти-переможці щедро поділитися отриманим подарунком із пораненими бійцями зони АТО, які перебувають у госпіталі на Сході України, з діточками Тернопільського обласного спеціалізованого комунального Дитячого будинку «Малятко» та з людьми похилого віку із Петриківського геріатричного будинку-інтернату.
Окрему подяку директор висловив викладачу КЕПІТ ТНЕУ к.е.н. Миколюк С.М., яка виступила ініціатором проведення конкурсу.
 Мудреці стверджують: «Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він - досконалий учитель!».  Відрадно, що у КЕПІТ ТНЕУ працюють викладачі, які сповнені любов’ю і до своєї справи, і до студентів, дбаючи про їхнє самовираження та самовдосконалення, засіваючи у юних душах уміння працювати в команді, добро і милосердя.

Марія Баліцька, 
головний редактор газети ТНЕУ «Університетська думка»