ПЕРЕМОЖЦІ «Студентська ліра-2016» - студенти ФЕУ

«Дорогі наші ФЕУвці 1-го курсу,  від щирого серця вітаємо вас з почесно зайнятим 1-им місцем. Як ви знаєте, боротьба була складною, підготовка до конкурсу важкою та плідною, але результат виявився того вартий. Саме ви зуміли вразити компетентне журі та палких вболівальників своїми вокальними, хореографічними, театральними талантами. Кожен із вас з величезним азартом та запалом готувався до цього дня. Ви виклалися на всі 100 і глядачі це побачили та оцінили.

«Ліра для мене була як вибух найяскравіших емоцій! Стільки хвилювань та підтримки просто розривають тебе на маленькі шматочки щастя! А саме відчуття виступу? Це щось просто нереальне! На мою думку потрібно мати дуже багато сил, щоб це все пережити. А найбільше коли ти стаєш переможцем! Тоді ти розумієш, що весь той час, всі ті сили, моральне напруження просто того коштували. Тому бажаю кожному майбутньому першокурснику відчути наскільки круто бути учасником Ліри! Адже саме тоді ти стаєш великою частинкою свого факультету і всієї університетської родини!», - такий спогад залишився у Софії Стасюк.

Номери представлені на сцені були найяскравішими, найоригінальнішими і ще надовго залишаться в пам’яті кожного присутнього в залі.  Для багатьох з вас, саме з цього моменту розпочнеться творче життя, адже на сцені запалилися нові таланти, нові зірочки нашого університету.
Студентський декан ФЕУ Віктор Гуцуляк провів з студентами напевно найбільше часу, ось що він розповідає: «Найдовше тривала хвилина перед оголошенням результатів, всі затамували подих, і почувши про перемогу мої емоції вибухнули, щастю не було меж. Найприємніше було бачити щасливі обличчя самих учасників, зі сцени було добре видно як радіє декан факультету, викладачі і всі студенти. Виборовши цю перемогу, учасники показали що вміють бути дружніми, працювати в команді, є величезним генератором творчих та креативних ідей».
Бажаємо щоб ця перемога була не останньою а тільки початком, тим самим поштовхом для підкорення нових вершин. Для кожного з вас події, що відбувалися на довгому шляху підготовки  означають не менше, аніж сама перемога. Саме закулісне життя, довгі вечори репетицій, безсонні ночі перед виступом,   загартували вас та націлили на перемогу. «Для мене Ліра відіграла важливу роль у початку студентського життя. Під час репетицій я знайшла багато знайомих і друзів, відчула ту теплу атмосферу, яка була присутня протягом підготовки до Ліри.  Репетиції були не легкі, але неймовірно приємні, веселі та незабутні. Словами не передати ті емоції,які я пережила під час оголошення результатів. Боротьба була складною, але результат виявився того вартий», - розповідає Юлія Годовська.
«Раніше, приймаючи участь в різних конкурсах та шоу, я ще не зустрічав такого видовища як студентська «Ліра». Зважаючи на довготривалі репетиції, які займали увесь вільний час я всеодно радий від самого процесу та результату. Ліра зближує з студентами факультету, можна знайти багато друзів та однодумців. Просто, ці відчуття неможливо передати словами, це потрібно відчути, особливо, коли твій факультет виборює перше місце. Я охоче рекомендую майбутнім першокурсникам брати там участь, оскільки, незалежно від результату, ти пізнаєш всю ту атмосферу і отримуєш від неї задоволення. Особисто я ні про що не жалію. «Ліра» обов’язково залишиться в моїх спогадах», – Владислав Яніцький.
 Звичайно що тут не обійшлося без допомоги старшокурсників.
«Вони наші перші творчі наставники, допомагали нам як могли. Вклали у нас те чого самі навчилися протягом всіх років навчання в університеті. Відкрили нам секрети виступів уже з власного досвіду та допомогли у постановці таких складних але феєричних номерів», - зізналася Ірина Обшарська.
Ну і як же без вболівальників. Адже саме вони створили цей неповторний дух перемоги. Студенти факультету не тільки підбадьорювали своїх друзів і колег, а й брали участь у деяких танцях в залі, що мало вражаючий ефект.
«Окремо величезна подяка професорсько-викладацькому колективу факультету за підтримку та розуміння. Деканат та викладачі завжди йшли нам на зустріч у наших проханнях та трохи божевільних ідеях, давали свої мудрі настанови. Декан факультету Островерхов Віктор Михайлович хвилювався не менше за нас, спостерігав за нами на репетиціях, вказував на наші помилки, він вірив у нашу перемогу та вселив цю віру у нас», - вважає Андрій Козар.
Отож щирі вітання усім нам!
Це спільна перемога!
Це наш кубок!
Це наші заслуги і наші студенти!
Ми маємо чим пишатися!».
ПЕРЕМОЖЦІ «Студентська ліра-2016» - студенти ФЕУ