Колективне щастя у дрібницях, які ми навчилися помічати поміж собою...

Мабуть, кожен із студентів пам’ятає свої перші дні та тижні в університеті – перше знайомство з одногрупниками, перші лекції та семінари, блукання коридорами корпусу Юридичного факультету ТНЕУ в пошуках аудиторії. Це саме той яскравий час, коли відчуваєш і розпач, і захоплення водночас, розумієш, що нарешті почалося омріяне студентське життя. Саме такими були перші тижні наших першокурсників. Допомагали нам призвичаїтися до студентського життя куратор Наталія Олегівна Чудик – доцент, кандидат юридичних наук кафедри кримінального права та процесу; активісти студентського парламенту юридичного факультету. 
Незважаючи на цей короткий проміжок часу, ми стали великою сім’єю, яка здатна перемагати і впевнено йти вперед. Вступивши на юридичний факультет, який робить нас сильними і, щонайголовніше, єдиними, ми змогли знайти себе. Декілька тижнів назад, кожен із факультетів мав можливість проявити себе у "Новій генерації». Взявши участь у конкурсному заході, ми стали ріднішими, більш згуртованішими та сильнішими.
Наша група щаслива, що має класного куратора, який допомагає вирішувати різні проблеми і більшість свого вільного часу присвячує групі.
Вже віддавна наш університет має гарну традицію – щороку проводити конкурс «Студентська ліра», який, фактично, згуртовує студентів кожного факультету і визначає найкращих. Тому разом із навчанням ми вміємо цікаво проводити час, допомагають нам у цьому наші організатори, які успішно пройшли усі ці випробування. Все, що ми робимо, це тільки вдосконалює нас і формує майбутніх юристів всебічно розвинутими у різних ситуаціях.
Так, ми щаслива група! А знаєте чому? Cаме тому, що щастя у дрібницях, які ми навчилися помічати поміж собою.
Тому, усім читачам газети ТНЕУ «Університетська думка» бажаємо Вам позитивних емоцій, частіше усміхайтеся, йдіть впевнено до мети, ставте ціль і будьте впевнені, не конфліктуйте і, найголовніше, ніколи не зупиняйтеся…
Колективне щастя у дрібницях,  які ми навчилися помічати поміж собою... 
Автор - Група ПР-12 Юридичного факультету ТНЕУ