Пісня про бухгалтера

Про престижну і невтомну працю бухгалтера написав текст пісні науковець, поет Василь Дерій, музику - Микола Ведмедері, а виконує пісню студентка 4 курсу факультету обліку і аудиту Юлія Віжанська.
Пісня звучить легко, дзвінко й оптимістично розповідає: "Сім'я стрічає Новий рік і чути всюди жарти... В задумі тільки чоловік - він головний бухгалтер...Фінансів головний - наш головний бухгалтер!..."

Василь Антонович Дерій - завідувач кафедри аудиту, ревізії та аналізу Тернопільського національного економічного університету, дійсний член Академії економічних наук України (2015), поет, літературознавець. Головний редактор збірника наукових праць «Економічний аналіз» (2014), заступник головного редактора наукового журналу «Вісник Тернопільського національного економічного університету» (2015), член редколегії міжнародного збірника наукових праць «Інститут бухгалтерського обліку, контроль та аналіз в умовах глобалізації» (2013).

НАШ ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Головним і рядовим бухгалтерам присвячується

Сім’я стрічає Новий рік

І чути всюди жарти,

В задумі тільки чоловік –

Він головний бухгалтер.

Йому творити звіт річний

Із незвичайним гартом,

Бо від фінансів головний –

Наш головний бухгалтер.

В очах десятки тисяч цифр,

Мов сплутані всім карти,

Та віднайде методик шифр –

Наш головний бухгалтер.

До нього йдуть як на поклін,

Коли нема зарплати.

О, як він рано посивів, –

Наш головний бухгалтер!

Комусь відзнаки і стрічки –

Тобі проклін за бартер.

Терпи, бухгалтере, й мовчи –

Ти ж головний бухгалтер!

А що без тебе, друже мій,

Життя сучасне варте?!

Живи, твори і не старій –

Наш головний бухгалтер.

Василь Дерій, м. Тернопіль.

- Василю Антоновичу, вітаю Вас із прем'єрою пісні - нехай радує тих, хто уже працює на посаді бухгалтера, і тих, хто здобуває такий престижний фах на факультеті обліку і аудиту ТНЕУ, зичу успіхів у творчості і в науковому поступі.

- Щиро дякую Вам, пані Маріє, за привітання і позитивну оцінку пісні! Навзаєм бажаю Вам та усім читачам газети ТНЕУ "Університетська думка" в Новому 2016 році здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, креативності!

Інформацію підготувала Марія Баліцька, головний редактор газети ТНЕУ "Університетська думка"

14.01.2016 р.Б.