СЕРЦЕСПІВ УНІВЕРСИТЕТУ

До 50-річчя ТНЕУ і 25-річчя Незалежності України – СЕРЦЕСПІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

Запрошення

Ми любимо наш Тернопільський національний економічний університет і нашу рідну єдину незалежну Україну, пишаємося ними, прославляємо їх світлими думками, мудрими словами і добрими вчинками примножуємо їхню славу!

Відтак з нагоди славних ювілеїв 50-річчя ТНЕУ та 25-річчя Дня Незалежності Україниредакція газети ТНЕУ «Університетська думка» розпочинає прийом творчих робіт (поезія, мала проза, малюнок, світлина) і запрошує студентів, випускників, професорсько-викладацький колектив університету долучитися до нового літературно-мистецького альманаху «Серцеспів Університету»

Умови:прозові та поетичні твори мають розміщуватись на 1-2 сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (14 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал).

Термін подання творів:з 13 липня до 24 серпня 2016 року

Роботи подаються на попереднє узгодження у електронному вигляді, з повним ім'ям автора, його домашньою адресою, контактним телефоном. На попереднє узгодження роботи надсилайте на електронну адресуmariya173@ukr.net

Додаткова інформація на сайті ТНЕУ у розділі Газета «Університетська думка»; на сторінкахВконтактіvk.com/id117482541
і Фейсбукfacebook.com/mariya.balitzka
та за телефоном+380672676493

Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою головний редактор газети ТНЕУ «Університетська думка» Марія Баліцька