» » Студентське життя

Молодь ТНЕУ під час студентських перегонів дізнавалася про пасхальні звичаї та традиції

Сьогодні в ТНЕУ відбулося надзвичайно цікаве дійство – студентські перегони на тему: «Великдень». Молодь одного з кращих закладів вищої освіти України продемонструвала прекрасні знання, що стосуються духовності, а саме подій, пов’язаних зі світлим Великоднем. Цікавим фактом був той, що команда факультету банківського бізнесу була поділена на дві, бо до представників факультету приїхала досить чисельна делегація з Білорусі, котра також взяла участь у грі.

Бліц-вікторина «Учімося бути справжніми українцями!»

Молодь – майбутнє України! Креативні, розумні, працелюбні, веселі і невгамовні. З ініціативи студентства Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, під керівництвом канд. психол. наук, доцента Юркевич Г. Й. у закладі вищої освіти відбулася бліц-вікторина «Учімося бути справжніми українцями».

«Репутаційні ризики у банківському бізнесі: проблеми та шляхи мінімізації»

11 квітня 2019 року учасники СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик» організували науковий семінар на тему: «Репутаційні ризики у банківському бізнесі: проблеми та шляхи мінімізації». Зі вступним словом виступила голова гуртка Ольга Гнатів, представивши присутніх на заході: к.е.н., доцента Чайковського Я.І. та кураторів гуртка к.е.н., доцента Забчук Г.М. і  к.е.н., доцента Сороківську З.К.

Студенти факультету економіки та управління відвідали місто Київ

Студенти спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування», випусковою для яких є кафедра менеджменту та публічного управління факультету економіки та управління, спільно із студентами спеціальностей «Менеджмент» і «Фінанси, банківська справа та страхування» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ побували у дводенній ознайомчо-інформаційній поїздці до міста Києва.

«Стоп булінг!» – психолог прочитала лекцію для студентів КЕПІТ ТНЕУ

Четвертого квітня у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відбулася лекція з елементами тренінгу «Стоп булінг!».

Учасники студентського гуртка «ЦИВІЛІСТ» вчаться виховувати у собі професійні якості, необхідні кожному юристу

Вчора, 4 квітня 2019 року, на юридичному факультеті ТНЕУ відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «ЦИВІЛІСТ» кафедри цивільного права і процесу, керівником якого є к.е.н., доцент Ольга Володимирівна Зигрій.

Студенти ФЕУ взяли участь у Демо дні соціального підприємництва у м. Тернопіль

Другого квітня студенти спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки та управління, які вивчають дисципліну «Соціальна відповідальність бізнесу» (керівник курсу  – доц. Овсянюк-Бердадіна О. Ф.) відвідали Демо дні соціального підприємництва у м. Тернопіль щодо презентації учасниками західного регіону власних ідей розвитку соціального бізнесу.

Батл викладачів на факультеті фінансів – жінки проти чоловіків!

Запитання, що турбує людей вже тисячі років: «Хто править світом: чоловіки чи жінки?». З’ясувати цю проблему спробували студенти та викладачі факультету фінансів ТНЕУ. Студентська молодь вирішила перевірити – хто ж все-таки керує рідним факультетом: суворі чоловіки чи тендітні жінки.

Студентка ТНЕУ ділиться враженнями і досвідом перебування та навчання у закладі вищої освіти в Польській Республіці

Нещодавно я отримала можливість навчатися на семестровій програмі у Вроцлавському економічному університеті (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu).

Стартує акселератор для соціальних стартапів

В Українській Соціальній Академії завершився перший етап програми соціального підприємництва для стартапів – пре-акселератор, та триває набір учасників на наступний рівень – акселератор. Цей етап має на меті надати знання та   менторсько-експертну   підтримку,   що   допоможе   учасникам  вдосконалити прототипи своїх соціальних підприємств та під наглядом менторів вивести його на якісно новий рівень.

Студенти факультету економіки та управління ТНЕУ організували Науковий ярмарок

14 березня 2019 року студентський актив факультету економіки та управління ініціював проведення Наукового ярмарку, під час якого кожен охочий міг отримати лот, правильно відповівши на запитання. Тематика запитань охоплювала категорійний апарат економіки, менеджменту, маркетингу та була присвячена  актуальним проблемам підприємництва і торгівлі. Смачні та пізнавальні лоти були люб'язно презентовані студентськими групами та випусковими кафедрами факультету економіки та управління.

Молодь ТНЕУ взяла участь у стажуванні в Поліському державному університету (м. Пінськ, Республіка Білорусь)

Упродовж 4-9 березня 2019 р. студенти ТНЕУ перебували на стажуванні у Поліському державному університеті (м. Пінськ) та мали можливість відкрити для себе Білорусь під новим кутом. Подорож була сповнена яскравими емоціями та враженнями, а також стала ще однією частинкою у скарбничці досвіду молодих людей.

У середу, 13 березня, учасники студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Грошова парадигма» організували засідання круглого столу на тему: «Рейтинг оцінки діяльності банківських установ – особливості достовірного аналізу».

У ТНЕУ відбулися ігри розуму «Студентські перегони»

12 березня 2019 року з ініціативи колективу відділу гуманітарної освіти і виховання ТНЕУ відбулися захоплюючі ігри розуму «Студентські перегони», учасниками яких стали 9 команд – представників кожного факультету, інституту, коледжу закладу вищої освіти.

Вітаємо студентів з Республіки Гана з Днем Незалежності рідної країни!

Тернопільський національний економічний університет об’єднує молодь з усіх куточків світу! Кожен з них особливий і неповторний, адже уособлює колорит і самобутність рідної держави, її культури, традицій. Сьогодні університетська спільнота вітала юнаків і дівчат з Республіки Гана із Днем Незалежності їхньої країни.