» » Студентське життя

Випускникам Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ вручили дипломи

Незабутня мить – випускний магістрів Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ! Вир шалених емоцій щастя та хвилювання. Ось і ще один крок в професійне життя роблять справжні фахівці своєї справи – понад 50 випускників-магістрів зі спеціальностей «Облік і оподаткування» й «Фінанси, банківська справа та страхування» (Митна справа).

Вітаємо випускників факультету аграрної економіки та менеджменту з отриманням дипломів магістра

Гожого суботнього дня путівку у майбутнє отримали студенти-магістри факультету аграрної економіки та менеджменту. Сьогодні з’явилася нова генерація дипломованих фахівців – людей, які здатні мислити критично, приймати об’єктивні, справедливі та гідні рішення

Випускники факультету економіки та управління отримали дипломи магістра!

Про що ви мріяли, навчаючись в університеті? Знайти справжніх друзів, здобути необхідні знання, стати сміливішим і відкритішим, визначитися з майбутньою професією й успішно працевлаштуватися, провести якомога більше таких днів, що запам’ятаються на усе життя… А сьогодні магістрів факультету економіки та управління об’єднувало одне спільне бажання – ще хоча б трохи залишитися у стінах рідного університету, ще один раз піти на улюблену пару, поспілкуватися з одногрупниками і викладачами, погомоніти у студентському гуртожитку…

Вітаємо випускників-магістрів факультету обліку і аудиту!

Яскраві мантії, дзвінкий сміх, щасливі обличчя, п’янкий запах квітів у залі – факультет обліку та аудиту відкрив двері у доросле життя юним випускникам-магістрам. Кожен з них став невід'ємною частиною університетської родини. Їх молодечі студентські роки точно закарбуються не лише у власній пам'яті, а й у серцях професорсько-викладацького колективу та життєписі навчального закладу.

Вітаємо випускників-магістрів факультету комп’ютерних інформаційних технологій!

Майбутнє ІТ-галузі – магістри факультету комп’ютерних інформаційних технологій – зібралися на урочистій церемонії вручення дипломів. 148 магістрів цього року завершили навчання у ТНЕУ.

Щасти вам, магістри !

Дев’ятого лютого у Тернопільському національному економічному університеті 153 студенти факультету фінансів отримали диплом ОКР «Магістр».

Вручили дипломи магістрів студентам ФББ!

Сьогоднішній сонячний день став справжнім святом  для студентів факультету банківського бізнесу  – довгоочікуване вручення дипломів ОКР «Магістр». Душу переповнювали двозначні відчуття: з однієї сторони радість, адже ось він – результат п’ятирічного старанного навчання, а з іншої – смуток за вірними друзями, студентським дозвіллям, цікавими лекціями та спілкуванням з викладачами.

Молодь ТНЕУ розпочала навчання в Університеті Норд (Королівство Норвегія)

Упродовж останніх років студентські культурні та освітні обміни стали надзвичайно популярними. Студенти ТНЕУ не є винятком, вони цікавляться можливостями семестрового навчання аби отримати нові знання, дізнатися більше про інші країни та їхнє культурне середовище, покращити рівень знання мови.

Студенти факультету банківського бізнесу подарували свято малечі!

Напередодні Дня святого Миколая студенти факультету банківського бізнесу разом із деканом факультету, к.е.н., доцентом Адамиком Б. П. та заступником декана, к.е.н., доцентом Ткачуком В. О. відвідали дитячий будинок «Малятко».

Красуні ТНЕУ змагалися за титул Студміс – 2019!

Грандіозний щорічний  конкурс краси «Студміс – 2019» відбувся у Тернопільському національному економічному університеті. П’ятого грудня на сцені зібралися найталановитіші, найчарівніші, найрозумніші та найпрекрасніші студентки ТНЕУ. Красуні змагалися за головну корону 2019 року!

Студенти КЕПІТ ТНЕУ взяли участь у брейн-рингу «Вчимося жити у правовій державі»

«Вчимося жити у правовій державі» – саме під такою назвою відбувся брейн-ринг між командами майбутніх правознавців Коледжу економіки, права та інформаційних технологій у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету, організований колективом відділу гуманітарної освіти  та виховання.

Неповторний цікавий ракурс приніс студентці ТНЕУ на престижному фотоконкурсі міжнародне визнання!

Якщо оглянутися довкола, то майже щомиті можна спостерігати, як то тут, то там спалахують фотокамери – великі і маленькі, любительські і професійні, і можна зробити висновок, що у XXI столітті – в час новітніх технологій не фотографує хіба що лінивий, але… Але спіймати цікавий ракурс – зупинити особливу фотомить можуть лише одиниці.

Молодь факультету фінансів змагалася в інтелектуальній битві зі страхування

21 листопада 2018 р. у рамках викладання фахової дисципліни «Страхування» відбувся брейн-ринг на тему: «Страхування як невід’ємний елемент економіки 21 століття».

Творчий вечір «Вголос» вкотре об’єднав молодь ТНЕУ

20 листопада 2018 р. у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету відбувся творчий вечір «Вголос».  У заході взяла участь талановита та креативна молодь ТНЕУ.

Як молодь ТНЕУ Міжнародний день студентів відзначала!

19-20 листопада 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті з ініціативи учасників Школи активу ТНЕУ організували розважальні заходи – ігри, квести, флешмоби – приурочені Міжнародному дню студентів.