Вітаємо студентів ФЕУ!

Дата: 3-07-2018, 11:48

У рамках реалізації міжнародного конкурсу SOCIAL IMPACT AWARD 2018, яка діє у 20-ти країнах світу, бізнес-проект щодо створення соціального підприємства студенток 2-го курсу  спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Велічко Катерини та Ларви Юлії був відібраний у 15-ку кращих соціальних бізнес-ідей.


Відділ гуманітарної освіти та виховання вітає найкращих!

Дата: 20-06-2018, 13:08

Майже завершився навчальний рік. Був він і радісний, і турботливий, цікавий і різноманітний. Особливо він запам’ятається тим студентам – активним учасникам культурно-масових заходів, які упродовж року організовував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ. А це – конкурси, квести, вікторини, шоу-програми, арт-зустрічі, екскурсії, майстер-класи, фестивалі, вистави-мюзикли.


Підсумки діяльності студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі»

Дата: 14-06-2018, 12:18

Нещодавно відбулося засідання студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі» кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу факультету аграрної економіки і менеджменту. Модерувала засідання голова студентського наукового товариства Віра Лукіян.


У ТНЕУ відбулися вибори Університетської ради студентів

Дата: 13-06-2018, 13:04

У ТНЕУ відбулися вибори Університетської ради студентів Днями у Тернопільському національному економічному університеті відбулися вибори голови Університетської ради студентів і студентських деканів факультетів, інституту, коледжу.


Студенти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинця

Дата: 11-06-2018, 14:37

Студенти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинця Усі діти є особливими і у кожного з них окрема життєва історія. Історія, яку вони пишуть так індивідуально та неповторно, з власними думками та ідеями.


У столиці України побували студенти кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства

Дата: 4-06-2018, 11:16

У столиці України побували студенти кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства 31 травня-1 червня разом із викладачами кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства юридичного факультету ТНЕУ Біловус Л. І., Патряк О. Т. студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» побували в Києві на Національній кіностудії імені О. Довженка, в Мистецькому арсеналі, Верховній Раді України, Державному університеті телекомунікацій, Молодому театрі. Кожен отримав море позитивних вражень і спогадів.


Подорож студентів ФББ до Києва

Дата: 4-06-2018, 10:50

Подорож студентів ФББ до Києва 30 травня студенти СНГ «Грошова парадигма» та СНГ «Банківський аналітик» факультету банківського бізнесу, а також куратори гуртків к.е.н., доцент Іващук О. О., к.е.н., доцент Малахова О. Л., к.е.н., старший викладач Рудан В. Я. відвідали Музей грошей в НБУ. Студенти мали нагоду побачити старовинні монети часів українського козацтва, Київської Русі і навіть трипільської культури, а також дізнатися про історію сучасних банкнот і монет різних держав світу. Не обійшлося і без колекції банкнот, які випустив Національний банк України. Пізніше кожен зміг викарбувати власну монету.


Дні факультету фінансів тривають

Дата: 31-05-2018, 12:40

Дні факультету фінансів тривають Молодь ФФ продовжує відзначення Днів рідного факультету фінансів й пропонує до уваги усіх бажаючих підсумки другого дня.


Студенти юридичного факультету взяли участь у наукових пікніках в Тернополі

Дата: 31-05-2018, 12:04

Студенти юридичного факультету взяли участь у наукових пікніках в Тернополі 27 травня в Тернополі відбулася Всеукраїнська акція «Scientific Fun – наукові пікніки в Україні». Вперше в ній взяли участь студентки юридичного факультету, а саме кафедри психології та соціальної роботи. Вони представляли команду профорієнтаційного простору «StudyЯ» на чолі з Білінською Тетяною Мирославівною та Варнавських Катериною Миколаївною.


Студенти-фінансисти розпочали відзначати День факультету

Дата: 30-05-2018, 09:30

Студенти-фінансисти розпочали відзначати День факультету День народження – особлива подія, сповнена тими барвами, емоціями і переживаннями, які не властиві іншим, навіть найрадіснішим, моментам у житті. Саме 29 травня розпочав святкування свого дня народження факультет фінансів ТНЕУ. Це особливе свято, яке об’єднує в одне ціле, одну велику родину викладачів, студентів, співробітників університету.  Перший день святкової програми на факультеті фінансів був наповнений творчими ідеями, веселими посмішками та чудовим настроєм. Саме це відчули учасники  гри «Інтелектуальне казино», під час якої студенти і викладачі мали нагоду проявити свій інтелект, інтуїцію та випробувати себе на удачу.


Освоєння регіонального комунікативного простору студентами спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Дата: 23-05-2018, 17:10

Освоєння регіонального комунікативного простору студентами спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» Днями студенти спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» юридичного факультету ТНЕУ організували "смайликові" інтерв'ю показали серед жителів міста Тернополя. Інтерв’ю продемонструвало, що тернополяни багато читають, а ще знають і відвідують культурно-інформаційні установи міста.


Конкурс для молодих соціальних підприємців від SIA: термін прийому заявок продовжено

Дата: 21-05-2018, 16:37

Конкурс для молодих соціальних підприємців від SIA: термін прийому заявок продовжено Міжнародна організація Social Impact Award вперше в Україні проводить конкурс для молодих соціальних підприємців. Організатори пропонують молоді позмагатись за стартовий капітал у розмірі 50 000 гривень й навчання, що допоможе розвинути свій майбутній соціальний бізнес. Наразі термін подачі заявок продовжено до 31 травня включно.


Екскурсія студентів факультету фінансів до Музею історії ТНЕУ

Дата: 18-05-2018, 16:18

Екскурсія студентів факультету фінансів до Музею історії ТНЕУ Днями студенти групи ФСГ-31 кафедри  фінансів суб’єктів господарювання і страхування разом із куратором Шупою Лесею Зіновіївною побували на екскурсії у Музеї історії Тернопільського національного економічного університету. Молодь радо ділиться своїми враженнями.


Студенти груп ГЗ-11 і ЕОЗ-11 відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей

Дата: 3-05-2018, 15:39

Студенти груп ГЗ-11 і ЕОЗ-11 відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей Студентське життя першокурсника суттєво відрізняється від шкільного. Кожного дня ми пізнаємо щось нове і відкриваємо для себе не тільки професійні аспекти під час навчання, але і його різносторонність та насиченість. Все більшого значення для нас набувають поняття ініціативності, відповідальності і самостійності. 


Студенти ФКІТ змагалися у конкурсі на кращу кімнату

Дата: 26-04-2018, 11:36

Студенти ФКІТ змагалися у конкурсі на кращу кімнату Нещодавно для студентів факультету комп’ютерних інформаційних технологій, що проживають у гуртожитках Тернопільського національного економічного університету було організовано конкурс на кращу кімнату.