Студенти ТНЕУ взяли участь у зйомці соціальної реклами «Будь на своєму місці»

Дата: 5-02-2018, 09:30

Студенти ТНЕУ взяли участь у зйомці соціальної реклами «Будь на своєму місці» Студенти першого курсу спеціальностей «Маркетинг» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (кафедра підприємництва, торгівлі та маркетингу факультету економіки та управління) допомогли громадській організації «АТОМ» у зйомці соціальної реклами, яка відбулася у рамках проекту «Будь на своєму місці».


Студенти коледжу ТНЕУ – призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Дата: 30-01-2018, 15:56

Студенти коледжу ТНЕУ – призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Студенти коледжу ТНЕУ стали призерами І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів Тернопільського обласного відділення Малої академії наук України у двох секціях: «Економіка» та «Соціологія». Кращою науковою роботою з економіки визнано дослідження студентки коледжу Мочок Олени (наук. кер. к.е.н. Заклекта О. І.). Ґрунтовними та репрезентивними дослідженнями у відділенні філософії та суспільствознавства МАН (секція «Соціологія») журі визнали наукові роботи студентів Братусь Вікторії (наук. кер. к.е.н. Миколюк С. М.); Олійник Олени, Боденчук Яни та Блонаровича Вадима (наук. кер. к. пед. н. Ященко Е. М.).


Від зірниці до зірниці на фінансах вечорниці!

Дата: 14-12-2017, 15:37

Від зірниці до зірниці на фінансах вечорниці! Будь-яке свято – родинне, державне чи інше – можна відзначати по-різному: на сучасний лад або так, як водилося у давнину, тобто з дотриманням гарних традицій і звичаїв. Саме так, у родинній атмосфері на факультеті фінансів  уже традиційно провели Андріївські вечорниці, під час яких відтворили красу народних звичаїв, вшанували рідну мову, народну пісню та обряди наших дідів і прадідів, зберігши свою національну культуру.


Неймовірні картини студента ЮФ ТНЕУ Кирила Богданюка

Дата: 7-12-2017, 16:58

Неймовірні картини студента ЮФ ТНЕУ Кирила Богданюка Справжні шедеври створює талановитий студент юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету Кирило Богданюк за допомогою праски і воскових олівців. Не один раз він дивував знайомих і поціновувачів своїми картинами. Здивував і цього разу кореспондентів тернопільського телеканалу ТВ-4.


Вітаємо учасників фотоконкурсу «Палітра осені»!

Дата: 6-12-2017, 10:49

Вітаємо учасників фотоконкурсу «Палітра осені»! У листопаді 2017 року проводився фотоконкурс «Палітра осені» між факультетами, інститутами та коледжами ТНЕУ з метою екологічного та естетичного розвитку, шанобливого ставлення студентської молоді до природи, навколишнього середовища.


Київська школа економіки запрошує взяти участь у наймасштабнішій події року для студентства – KSE Case Champ 2017-2018!

Дата: 28-11-2017, 12:04

Київська школа економіки запрошує взяти участь у наймасштабнішій події року для студентства – KSE Case Champ 2017-2018! KSE Case Champ 2017-2018 – це унікальна нагода проявити своє вміння вирішувати бізнес-кейси, отримати безцінний досвід і реалізувати свій потенціал. Цього року KSE влаштовує всеукраїнський кейс чемпіонат з регіональними фіналами в чотирьох містах України та гранд-фіналом у Києві.


Повір у себе! Студент ЮФ Кирило Богданюк мав унікальну нагоду продемонструвати свій талант на концерті відомої співачки Злати Огневич

Дата: 24-11-2017, 11:50

Повір у себе! Студент ЮФ Кирило Богданюк мав унікальну нагоду продемонструвати свій талант на концерті відомої співачки Злати Огневич Студенти спеціальності «Соціальна робота» юридичного факультет ТНЕУ знову і знову дивують своїми досягненнями. Нещодавно студентська родина поповнилася ще одним неймовірним студентом – Кирилом Богданюком – надзвичайно креативним, талановитим хлопцем. Його талант – це створення картин оригінальним способом у стилі енкаустики – за допомогою гарячої праски та воскових олівців. Варто відзначити, що за 5 років у хлопця в колекції понад 5 тисяч картин, також він учасник великої кількості мистецьких виставок.


Ректор ТНЕУ привітав першокурсників факультету фінансів з перемогою у «Студентській лірі – 2017»

Дата: 23-11-2017, 16:05

Ректор ТНЕУ привітав першокурсників факультету фінансів з перемогою у «Студентській лірі – 2017» Робочий тиждень для факультетської родини фінансистів розпочався приємним сюрпризом – у гості завітав ректор ТНЕУ доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий.


Студенти ЮФ відвідали Тернопільський обласний історико-меморіальний музей політичних в'язнів

Дата: 21-11-2017, 08:59

Студенти ЮФ відвідали Тернопільський обласний історико-меморіальний музей політичних в'язнів 16 листопада 2017 року студенти групи МВСК-11 юридичного факультету разом із куратором, доцентом кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії  Смачило Т. В. відвідали Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в'язнів, розташований в підвальних камерах колишнього слідчого ізолятора НКВС-КДБ.


Подорож студентів КЕПІТ ТНЕУ

Дата: 7-11-2017, 14:12

Подорож студентів КЕПІТ ТНЕУ 28-29 жовтня 2017 року студенти групи ПРт-22 Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ разом із куратором Дракохруст Тетяною Вікторівною відвідали відпочинковий комплекс «Бабина стодола» (с. Рудка Кременецького району). Подорож була насичено, молодь насолоджувалася мальовничою природою та спілкуванням, адже такі поїздки – це гарна нагода дізнатися більше один про одного поза навчальним процесом.


Кастинг конкурсу краси «Студміс ТНЕУ – 2018»

Дата: 24-10-2017, 11:35

Кастинг конкурсу краси «Студміс ТНЕУ – 2018» Днями у Тернопільському національному економічному університеті відбувся кастинг на участь у конкурсі краси «Студміс ТНЕУ – 2018». За можливість стати учасницею конкурсу боролися 26 дівчат з усіх факультетів, інститутів, коледжів ТНЕУ.


Вітаємо учасників «Студ-ліги сміху – 2017»!

Дата: 12-10-2017, 11:52

Вітаємо учасників «Студ-ліги сміху – 2017»! Одинадцятого жовтня 2017 року відбувся фестиваль гумору на Кубок ТНЕУ між збірними командами факультетів, інститутів та коледжів «Студ-ліга сміху – 2017». Організаторами виступили колектив відділу гуманітарної освіти та виховання та Первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ.


Колектив ФОА вітає своїх першокурсників!

Дата: 5-10-2017, 13:51

Колектив ФОА вітає своїх першокурсників! Упродовж трьох днів, з 2 по 4 жовтня 2017 року, в актовій залі ТНЕУ було гаряче та емоційно, адже тут відбувалися конкурсні представлення студентських академічних груп першого року навчання «Ми – нова генерація!». Такий конкурс вже став традиційним. Він проводиться з метою сприяння спілкуванню та об’єднанню молодих людей навколо спільних інтересів та захоплень, заохочення до активного способу проведення вільного від занять часу та студентського життя загалом.


Учасники студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі» розпочали роботу

Дата: 2-10-2017, 16:35

Учасники студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі» розпочали роботу Нещодавно відбулося засідання студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі», який діє при кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу факультету аграрної економіки і менеджменту ТНЕУ.


Першокурсники ФАЕМ побували у Бібліотеці ім. Л. Каніщенка ТНЕУ

Дата: 2-10-2017, 11:24

Першокурсники ФАЕМ побували у Бібліотеці ім. Л. Каніщенка ТНЕУ Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек з ініціативи декана факультету аграрної економіки та менеджменту Бориса Олеговича Язлюка студенти групи ОПЗ-11 кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу разом з куратором Оленою Олексіївною Гуменюк відвідали Бібліотеку ім. Л. Каніщенка ТНЕУ.