» » Студентське життя

Красуні ТНЕУ змагалися за титул Студміс – 2019!

Грандіозний щорічний  конкурс краси «Студміс – 2019» відбувся у Тернопільському національному економічному університеті. П’ятого грудня на сцені зібралися найталановитіші, найчарівніші, найрозумніші та найпрекрасніші студентки ТНЕУ. Красуні змагалися за головну корону 2019 року!

Студенти КЕПІТ ТНЕУ взяли участь у брейн-рингу «Вчимося жити у правовій державі»

«Вчимося жити у правовій державі» – саме під такою назвою відбувся брейн-ринг між командами майбутніх правознавців Коледжу економіки, права та інформаційних технологій у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету, організований колективом відділу гуманітарної освіти  та виховання.

Неповторний цікавий ракурс приніс студентці ТНЕУ на престижному фотоконкурсі міжнародне визнання!

Якщо оглянутися довкола, то майже щомиті можна спостерігати, як то тут, то там спалахують фотокамери – великі і маленькі, любительські і професійні, і можна зробити висновок, що у XXI столітті – в час новітніх технологій не фотографує хіба що лінивий, але… Але спіймати цікавий ракурс – зупинити особливу фотомить можуть лише одиниці.

Молодь факультету фінансів змагалася в інтелектуальній битві зі страхування

21 листопада 2018 р. у рамках викладання фахової дисципліни «Страхування» відбувся брейн-ринг на тему: «Страхування як невід’ємний елемент економіки 21 століття».

Творчий вечір «Вголос» вкотре об’єднав молодь ТНЕУ

20 листопада 2018 р. у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету відбувся творчий вечір «Вголос».  У заході взяла участь талановита та креативна молодь ТНЕУ.

Як молодь ТНЕУ Міжнародний день студентів відзначала!

19-20 листопада 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті з ініціативи учасників Школи активу ТНЕУ організували розважальні заходи – ігри, квести, флешмоби – приурочені Міжнародному дню студентів.

Вітаємо усіх учасників фестивалю-конкурсу «Студентська ліра – 2018»!

Неймовірний і шалений день студентської творчості та таланту завершився, визначивши переможця фестивалю-конкурсу «Студентська ліра – 2018»! Сьогодні перед глядачами виступали першокурсники факультету комп’ютерних інформаційних технологій, факультету аграрної економіки та менеджменту й Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Студентська молодь ТНЕУ продовжує дивувати талантами!

Другий конкурсний день «Студентської ліри – 2018» виявився не менш яскравим і захоплюючим, ніж попередній! Хвиля позитивних емоцій, дружня атмосфера, шалена взаємна підтримка переповнювали актову залу Тернопільського національного економічного університету, де сьогодні молодь підтримувала першокурсників факультету банківського бізнесу, факультету фінансів, факультету обліку і аудиту.

У ТНЕУ стартувала «Студентська ліра»!

Сьогодні, 16 листопада, розпочалася найграндіозніша молодіжна подія року – фестиваль-конкурс «Студентська ліра – 2018»! Свої таланти у перший конкурсний день демонстрували Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, юридичний факультет, факультет економіки та управління. Кожен виступ був по-своєму особливим, яскравим, цікавим, вражаючим!

Ігри розуму «Успішні лідери – 2018»

14 листопада у виставковій залі ТНЕУ відбулися ігри розуму «Успішні лідери – 2018». У них взяли участь старшокласники шкіл міста, лідери міського учнівського парламенту «Наснага».

У ТНЕУ відкрили фотовиставку студента ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Бріма Саллу Сулеймана

Восьмого листопада 2018 р. у центральному корпусі Тернопільського національного економічного університету відбулося відкриття фотовиставки студента четвертого курсу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Богдана Гаврилишина Бріма Саллу Сулеймана.

Виїзне засідання Клубу маркетологів ТНЕУ на ТОВ «Микулинецький Бровар»

Сьомого листопада 2018 року студенти 2, 3 і 5 курсів спеціальності «Маркетинг», а також викладачі кафедри маркетингу відвідали сучасне бюджетоформуюче підприємство, впізнаваний бренд не тільки у регіоні, а і в Україні – ТОВ «Микулинецький Бровар». На базі цієї компанії відбулося виїзне засідання Клубу маркетологів, яке разом організували керівник відділу маркетингу Лілія Дудар, технологи виробництва, долучилися викладачі та студенти.

Для учасників Студентської Страхової Компанії «Імперія безпеки» організували майстер-клас

У рамках співпраці між кафедрою фінансового менедженту та страхування ТНЕУ і ПрАТ «СК «Провідна» 6 листопада 2018 року фахівці фінансової установи організували майстер-клас для учасників Студентської Страхової Компанії «Імперія безпеки» із розрахунку ціни страхових продуктів по страхуванню автотранспортних ризиків та страхуванню майна фізичних осіб.

Факультет фінансів запроваджує нові традиції!

Нещодавно на факультеті фінансів відбувся «Осінній марафон» – перший захід такого формату, який активні студенти та професорсько-викладацький колектив планують зробити традиційним. Адже основною метою зустрічі є розповісти школярам про життєдіяльність факультету – навчання, наукову роботу, мистецькі заходи, спорт. Юні гості у такий спосіб маю нагоду отримати інформацію з перших уст й відчути атмосферу студентського життя!

Провідні фахівці Тернопільського обласного центру зайнятості прочитали лекцію для студентів факультету економіки та управління

Нещодавно студенти факультету економіки та управління ТНЕУ (групи ЕУП-41, ЕУП-42 та ЕУП-43) у рамках вивчення дисципліни «Ринок праці» взяли участь у лекційному занятті, яке організували на базі Тернопільського обласного центру зайнятості.