» » Студентське життя

Студенти факультету аграрної економіки та менеджменту провели ніч в бібліотеці

17 жовтня у читальному бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ за сприяння директора бібліотеки Возьного К. З. та за участю студентів факультету аграрної економіки та менеджменту (модератор – куратор гр.ГЗ-11 Любезна І. В.) організували проект «Ніч у бібліотеці», приурочений Дню українського студента.

Творча посвята першокурсників #міжнародників у студенти

Нещодавно у Навчально-науковому інституті міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина відбулась творча посвята студентів першого курсу, які навчаються за різними освітніми програмами. В урочистостях взяли участь завідувачі кафедр та професорсько-викладацький колектив.

Першокурсники ФАЕМ офіційно стали студентами!

У четвер, 19 вересня, у бібліотеці ім. Л. Каніщенка відбулася урочиста церемонія  посвяти у студенти першокурсників факультету аграрної економіки і менеджменту ТНЕУ.

«Стань студентом за 1 годину» – на факультеті фінансів та обліку вітали першокурсників!

17 вересня 2019 року на факультеті фінансів та обліку ТНЕУ відбулася посвята першокурсників у студенти «Стань студентом за 1 годину».

Навчання в ТНЕУ відкриває безмежні можливості для особистісного розвитку студентів!

На запрошення Крістофера Лейтла, президента Європейського молодіжного форуму Ноймаркт, студенти факультетів обліку і аудиту, економіки та управління, комп’ютерних інформаційних технологій (Хомич Альона, Барилюк Лілія, Батура Раїса, Луб Наталія, Ленишин Любомир, Осадчук Михайло, Велічко Катерина, Чайківська Оксана, Єрьоменко Інна) мали нагоду поїхати в Австрію та взяти участь у роботі форуму.

У ТНЕУ відбулися «Ігри розуму»

У рамках відзначення Днів Європи в Тернопільському національному економічному університеті відбулися «Ігри розуму». В інтелектуальних змаганнях взяли участь студенти юридичного факультету, факультету обліку і аудиту, Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, факультету економіки та управління, факультету фінансів, а також Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

День факультету фінансів – 2019!

Святкування Дня факультету фінансів вже стало щорічною травневою традицією фінансистів. 2019 рік не став винятком! Упродовж трьох днів, 15-17 травня, проходили святкові заходи, що не лише подарували присутнім позитивні емоції, а й дали можливість кожному зі студентів розвиватися у різних сферах діяльності.

Молодь ТНЕУ під час студентських перегонів дізнавалася про пасхальні звичаї та традиції

Сьогодні в ТНЕУ відбулося надзвичайно цікаве дійство – студентські перегони на тему: «Великдень». Молодь одного з кращих закладів вищої освіти України продемонструвала прекрасні знання, що стосуються духовності, а саме подій, пов’язаних зі світлим Великоднем. Цікавим фактом був той, що команда факультету банківського бізнесу була поділена на дві, бо до представників факультету приїхала досить чисельна делегація з Білорусі, котра також взяла участь у грі.

Бліц-вікторина «Учімося бути справжніми українцями!»

Молодь – майбутнє України! Креативні, розумні, працелюбні, веселі і невгамовні. З ініціативи студентства Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, під керівництвом канд. психол. наук, доцента Юркевич Г. Й. у закладі вищої освіти відбулася бліц-вікторина «Учімося бути справжніми українцями».

«Репутаційні ризики у банківському бізнесі: проблеми та шляхи мінімізації»

11 квітня 2019 року учасники СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик» організували науковий семінар на тему: «Репутаційні ризики у банківському бізнесі: проблеми та шляхи мінімізації». Зі вступним словом виступила голова гуртка Ольга Гнатів, представивши присутніх на заході: к.е.н., доцента Чайковського Я.І. та кураторів гуртка к.е.н., доцента Забчук Г.М. і  к.е.н., доцента Сороківську З.К.

Студенти факультету економіки та управління відвідали місто Київ

Студенти спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування», випусковою для яких є кафедра менеджменту та публічного управління факультету економіки та управління, спільно із студентами спеціальностей «Менеджмент» і «Фінанси, банківська справа та страхування» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ побували у дводенній ознайомчо-інформаційній поїздці до міста Києва.

«Стоп булінг!» – психолог прочитала лекцію для студентів КЕПІТ ТНЕУ

Четвертого квітня у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відбулася лекція з елементами тренінгу «Стоп булінг!».

Учасники студентського гуртка «ЦИВІЛІСТ» вчаться виховувати у собі професійні якості, необхідні кожному юристу

Вчора, 4 квітня 2019 року, на юридичному факультеті ТНЕУ відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «ЦИВІЛІСТ» кафедри цивільного права і процесу, керівником якого є к.е.н., доцент Ольга Володимирівна Зигрій.

Студенти ФЕУ взяли участь у Демо дні соціального підприємництва у м. Тернопіль

Другого квітня студенти спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки та управління, які вивчають дисципліну «Соціальна відповідальність бізнесу» (керівник курсу  – доц. Овсянюк-Бердадіна О. Ф.) відвідали Демо дні соціального підприємництва у м. Тернопіль щодо презентації учасниками західного регіону власних ідей розвитку соціального бізнесу.

Батл викладачів на факультеті фінансів – жінки проти чоловіків!

Запитання, що турбує людей вже тисячі років: «Хто править світом: чоловіки чи жінки?». З’ясувати цю проблему спробували студенти та викладачі факультету фінансів ТНЕУ. Студентська молодь вирішила перевірити – хто ж все-таки керує рідним факультетом: суворі чоловіки чи тендітні жінки.