Молодь – майбутнє нашої країни!

Дата: 22-09-2017, 15:20

Молодь – майбутнє нашої країни!    Вісімнадцятого вересня відбулася подія, на яку завжди чекає кожен студент, переступивши поріг Тернопільського національного економічного університету. Дев’яносто три юних, креативних, цілеспрямованих особистостей офіційно стали частинкою великого і потужного механізму – факультету фінансів. 


Вітаємо учасників Кубку ТНЕУ «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах

Дата: 20-09-2017, 18:14

Вітаємо учасників Кубку ТНЕУ «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах Сьогодні у Тернопільському національному економічному університеті панує піднесений і позитивний настрій, адже настав день проведення Кубку ТНЕУ «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах! Професорсько-викладацький колектив і студентська спільнота вищого навчального закладу ретельно готувалися до змагань і готові демонструвати свої уміння.


«Краса у кожного своя!»

Дата: 19-09-2017, 14:45

«Краса у кожного своя!» У рамках тижня першокурсника на факультеті обліку і аудиту відбувся майстер-клас на тему: «Краса у кожного своя!». Його модераторами стали  візажист, директор студії візажу Помада Паперняк Анастасія, іміджмейкер Віблій Елеонора та перукар Мукомела Любов.


«Кар’єра та особисте життя – баланс існує!»

Дата: 19-09-2017, 14:37

«Кар’єра та особисте життя – баланс існує!» Навчання у вищому навчальному закладі для сучасної молодої людини – один з найважливіших періодів її життєдіяльності, особистісного зростання та становлення як висококваліфікованого спеціаліста. Однією з найважливіших передумов успішної навчальної діяльності першокурсників є їхня своєчасна адаптація до умов навчання у внз. 


Посвята першокурсників ЮФ ТНЕУ у студенти

Дата: 18-09-2017, 11:53

Посвята першокурсників ЮФ ТНЕУ у студенти 15 вересня 2017 року, поки осіннє небо вмивалося перлинами світанкової роси, поступово живлячи усе навколо життєдайним сонячним теплом, на юридичному факультеті ТНЕУ відбувалася посвята 259-ти першокурсників у студенти.


Остання пара у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Дата: 3-07-2017, 10:15

Остання пара у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Вже стало доброю традицією у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відзначати останню пару. Цьогоріч урочисте заняття підготували студенти груп ФКт-31 та ФКт-32 разом з кураторами Заклектою Оленою Святославівною та Салдан Галиною Ярославівною. Пара відбулася дещо незвично, адже проводили її студенти, а за студентськими партами опинилися викладачі.


Студенти ФКІТ запрошують відвідати новий інформаційний медіа ресурс – Project U

Дата: 30-06-2017, 11:18

Студенти ФКІТ запрошують відвідати новий інформаційний медіа ресурс – Project U У Тернополі студенти Тернопільського національного економічного університету, факультету комп’ютерних інформаційних технологій, створили новий інформаційний медіа ресурс – Project U. На сайті можна знайти цікаві новини світу ІТ, авторські статті на різну тематику, а також відео, зняті командою творчого проекту.


Колектив факультету фінансів пишається своїми студентами-спортсменами!

Дата: 15-06-2017, 13:52

Колектив факультету фінансів пишається своїми студентами-спортсменами! Спорт – це запорука успіху, краси та здоров’я, а також запорука вдалого майбутнього. Для того аби жити у ритмі, потрібно невпинно прагнути до нових звершень та перемог, адже як сказав великий давньогрецький філософ Арістотель: «Життя – це рух».


Прощавай, Дитинство!

Дата: 9-06-2017, 16:17

Прощавай, Дитинство! Роки дитинства проходять непомітно. Ось минув і ще один рік навчання у коледжі. Студенти подорослішали, викладачі помудрішали. Дитинство накладає відбиток на все життя людини, бо саме в цей період формуються основні риси характеру та світобачення, здібності та таланти. Говорять, що це найщасливіша пора життя. Дитинство завжди асоціюється з іграшками. Це чарівний світ, в якому дитина захопливо грається ляльками, машинками, м’ячами. Це незабутня пора мрій, щирої радості та дорослішання. Скільки сокровенних таємниць і бажань пам’ятають дитячі іграшки і уявити не можна. І хоча дитинство пролітає дуже швидко, воно залишає у серці кожного незабутні сліди про яскраві і веселі події, улюблені іграшки. В пам’яті зберігаються теплі спогади про дитячі мрії.


Поїздка КЕПІТ ТНЕУ у Карпати

Дата: 9-06-2017, 16:15

Поїздка КЕПІТ ТНЕУ у Карпати З 2 по 4 червня студенти та викладачі Коледжу економіки, права та інформаційних  технологій  здійснили поїздку до перлини Західної України – Українські Карпати.


Похід до театру першокурсників юридичного факультету

Дата: 8-06-2017, 17:03

Похід до театру першокурсників юридичного факультету Завершення навчального року першокурсники спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Політологія» відзначили переглядом вистави «Як наші діди парубкували».


Учасники гуртка «Цивіліст» підсумували свою роботу за 2016/2017 н.р.

Дата: 2-06-2017, 14:22

Учасники гуртка «Цивіліст» підсумували свою роботу за 2016/2017 н.р. 30 травня 2017 року відбулося чергове та підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Цивіліст», що функціонує на кафедрі цивільного права і процесу ЮФ ТНЕУ.


Фінансисти підкорюють вершини!

Дата: 1-06-2017, 11:09

Фінансисти підкорюють вершини! Наприкінці навчального року студенти факультету фінансів мали чудову нагоду провести у мальовничих Карпатах незабутні 3 дні: відпочинку, праці, щастя, ейфорії, драйву, адреналіну, комфорту, неймовірних емоцій та сімейного затишку. Усе це студенти факультету відчули декілька днів тому – 27-29 травня першокурсники, студенти старших курсів та адміністрація факультету фінансів вирушили у незабутню поїздку в Карпати.


Студенти ФББ побували у Києві

Дата: 29-05-2017, 19:06

Студенти ФББ побували у Києві У четвер, 25 травня 2017 року, учасники та куратори студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ФББ «Банківський аналітик» відвідали Національний банк України у м. Київ. Надзвичайно цікавою та пізнавальною виявилася екскурсія у «Музей грошей Національного банку України».


Студенти і викладачі ЮФ зустрілися зі спортсменами

Дата: 29-05-2017, 10:53

Студенти і викладачі ЮФ зустрілися зі спортсменами 26 травня відбулася зустріч студентів і викладачів юридичного факультету ТНЕУ з тренером зі східних єдиноборств Гнатишиним Віталієм Івановичем та його вихованцем. Зустріч організована деканом юридичного факультету Банахом Сергієм Володимировичем і в.о. завідувача кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань Москалюк Надією Богданівною.