Подорож студентів КЕПІТ ТНЕУ

Дата: 7-11-2017, 14:12

Подорож студентів КЕПІТ ТНЕУ 28-29 жовтня 2017 року студенти групи ПРт-22 Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ разом із куратором Дракохруст Тетяною Вікторівною відвідали відпочинковий комплекс «Бабина стодола» (с. Рудка Кременецького району). Подорож була насичено, молодь насолоджувалася мальовничою природою та спілкуванням, адже такі поїздки – це гарна нагода дізнатися більше один про одного поза навчальним процесом.


Кастинг конкурсу краси «Студміс ТНЕУ – 2018»

Дата: 24-10-2017, 11:35

Кастинг конкурсу краси «Студміс ТНЕУ – 2018» Днями у Тернопільському національному економічному університеті відбувся кастинг на участь у конкурсі краси «Студміс ТНЕУ – 2018». За можливість стати учасницею конкурсу боролися 26 дівчат з усіх факультетів, інститутів, коледжів ТНЕУ.


Вітаємо учасників «Студ-ліги сміху – 2017»!

Дата: 12-10-2017, 11:52

Вітаємо учасників «Студ-ліги сміху – 2017»! Одинадцятого жовтня 2017 року відбувся фестиваль гумору на Кубок ТНЕУ між збірними командами факультетів, інститутів та коледжів «Студ-ліга сміху – 2017». Організаторами виступили колектив відділу гуманітарної освіти та виховання та Первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ.


Колектив ФОА вітає своїх першокурсників!

Дата: 5-10-2017, 13:51

Колектив ФОА вітає своїх першокурсників! Упродовж трьох днів, з 2 по 4 жовтня 2017 року, в актовій залі ТНЕУ було гаряче та емоційно, адже тут відбувалися конкурсні представлення студентських академічних груп першого року навчання «Ми – нова генерація!». Такий конкурс вже став традиційним. Він проводиться з метою сприяння спілкуванню та об’єднанню молодих людей навколо спільних інтересів та захоплень, заохочення до активного способу проведення вільного від занять часу та студентського життя загалом.


Учасники студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі» розпочали роботу

Дата: 2-10-2017, 16:35

Учасники студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі» розпочали роботу Нещодавно відбулося засідання студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі», який діє при кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу факультету аграрної економіки і менеджменту ТНЕУ.


Першокурсники ФАЕМ побували у Бібліотеці ім. Л. Каніщенка ТНЕУ

Дата: 2-10-2017, 11:24

Першокурсники ФАЕМ побували у Бібліотеці ім. Л. Каніщенка ТНЕУ Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек з ініціативи декана факультету аграрної економіки та менеджменту Бориса Олеговича Язлюка студенти групи ОПЗ-11 кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу разом з куратором Оленою Олексіївною Гуменюк відвідали Бібліотеку ім. Л. Каніщенка ТНЕУ.


Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»

Дата: 2-10-2017, 09:44

Відбулися змагання «Лідер шахової мережі» 29 вересня 2017 року в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся турнір одного з найінтелектуальніших видів спорту – шахів – «Лідер шахової мережі», приурочений Дню працівника освіти. Адже саме ця унікальна гра розвиває логіку, стратегічне мислення, виваженість – якості, які притаманні сучасним освітянам.


У ТНЕУ відбувся студентський медіафорум

Дата: 26-09-2017, 14:59

У ТНЕУ відбувся студентський медіафорум 22-24 вересня у Тернополі, на базі Тернопільського національного економічного університету, відбувся студентський медіафорум, організований Українською асоціацією студентів. Упродовж зустрічі молодь мала нагоду поспілкуватися з цікавими особистостями – спікерами, які розповідали про свій досвід роботи у сфері медіа, розкрили секрети успішного SMM i PR, ділилися своїми ідеями і думками.


Молодь – майбутнє нашої країни!

Дата: 22-09-2017, 15:20

Молодь – майбутнє нашої країни!    Вісімнадцятого вересня відбулася подія, на яку завжди чекає кожен студент, переступивши поріг Тернопільського національного економічного університету. Дев’яносто три юних, креативних, цілеспрямованих особистостей офіційно стали частинкою великого і потужного механізму – факультету фінансів. 


Вітаємо учасників Кубку ТНЕУ «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах

Дата: 20-09-2017, 18:14

Вітаємо учасників Кубку ТНЕУ «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах Сьогодні у Тернопільському національному економічному університеті панує піднесений і позитивний настрій, адже настав день проведення Кубку ТНЕУ «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах! Професорсько-викладацький колектив і студентська спільнота вищого навчального закладу ретельно готувалися до змагань і готові демонструвати свої уміння.


«Краса у кожного своя!»

Дата: 19-09-2017, 14:45

«Краса у кожного своя!» У рамках тижня першокурсника на факультеті обліку і аудиту відбувся майстер-клас на тему: «Краса у кожного своя!». Його модераторами стали  візажист, директор студії візажу Помада Паперняк Анастасія, іміджмейкер Віблій Елеонора та перукар Мукомела Любов.


«Кар’єра та особисте життя – баланс існує!»

Дата: 19-09-2017, 14:37

«Кар’єра та особисте життя – баланс існує!» Навчання у вищому навчальному закладі для сучасної молодої людини – один з найважливіших періодів її життєдіяльності, особистісного зростання та становлення як висококваліфікованого спеціаліста. Однією з найважливіших передумов успішної навчальної діяльності першокурсників є їхня своєчасна адаптація до умов навчання у внз. 


Посвята першокурсників ЮФ ТНЕУ у студенти

Дата: 18-09-2017, 11:53

Посвята першокурсників ЮФ ТНЕУ у студенти 15 вересня 2017 року, поки осіннє небо вмивалося перлинами світанкової роси, поступово живлячи усе навколо життєдайним сонячним теплом, на юридичному факультеті ТНЕУ відбувалася посвята 259-ти першокурсників у студенти.


Остання пара у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Дата: 3-07-2017, 10:15

Остання пара у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Вже стало доброю традицією у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відзначати останню пару. Цьогоріч урочисте заняття підготували студенти груп ФКт-31 та ФКт-32 разом з кураторами Заклектою Оленою Святославівною та Салдан Галиною Ярославівною. Пара відбулася дещо незвично, адже проводили її студенти, а за студентськими партами опинилися викладачі.


Студенти ФКІТ запрошують відвідати новий інформаційний медіа ресурс – Project U

Дата: 30-06-2017, 11:18

Студенти ФКІТ запрошують відвідати новий інформаційний медіа ресурс – Project U У Тернополі студенти Тернопільського національного економічного університету, факультету комп’ютерних інформаційних технологій, створили новий інформаційний медіа ресурс – Project U. На сайті можна знайти цікаві новини світу ІТ, авторські статті на різну тематику, а також відео, зняті командою творчого проекту.