Студентське самоврядування

Молодіжна платформа розвитку

Спікером першого семінару був засновник IT-компанії MagneticOne Ruslan Savchyshyn. Тема: "Розвиток IT в Україні та ефективність саморозвитку молоді в умовах швидкоплинності"  Найбільш активні учасники дискусії отримали не тільки цінні поради, а й призи від спікера.

Другий семінар проводили успішні підприємці Тернопільщини. Спікерами були Ярослав Філіц та Артур Карп'юк. Дискусія була досить активна та розглядали розвиток власної справи на прикладі деяких учасників. На завершення- домовились про подальшу співпрацю та ще один семінар!

Третій семінар зачіпив  сектор політики.  Спікерами були : Народний депутат України ( член депутатської фракції Блок Петра Порошенка, комітету з питань податкової та митної політики) -Тарас Юрик.  Який дискутував з учасниками про роботу Верховної Ради,реформу децентралізації та відповідав на запитання про декларації та діяльність загалом.  Віктор Шумада ( Секретар Тернопільської міської ради) - другий спікер. Розповів про склад, повноваження та зобов'язання міської ради. Спілкувались про працевлаштування молоді та їх вагомість у сучасних процесах.

Останній семінар - завершення цікавого проекту для наших студентів. На ньому тренером була доктор економічних наук, професор Сохацька Олена Миколаївна, яка розповідала про професії майбутнього, на які сфери буде спрямований бізнес в найближчі 10 років та що потрібно знати, щоб бути успішним. Учасники проекту під емоціями обмінювалися новими думками, ідеями після закінчення тренінгу. Радує, що молодь розширює свій кругозір.

Молодіжна платформа розвитку