Група планування та обліку

Дата: 18-02-2016, 10:45

 
 Група планування та обліку
             Бабій Степан Васильович
             Посада: методист, керівник групи
             Кабінет: 1319
             Телефон: (0352) 47-58-61, внутрішній 11-307
             E-mail: s.babii@tneu.edu.ua
 
 Група планування та обліку
             Поляруш Тетяна Олегівна
             Посада: керівник виробничої практики
             Кабінет: 1319
             Телефон: (0352) 47-58-61, внутрішній 11-307
             E-mail: t.poliarush@tneu.edu.ua
 Група планування та обліку
            Франчук Любов Василівна
            Посада: методист
            Кабінет: 1319
            Телефон: (0352) 47-58-61, внутрішній 11-148
            E-mail: l.franchuk@tneu.edu.ua



організаційно-аналітична група

Дата: 18-02-2016, 10:45

 
 організаційно-аналітична група
             Мельник Василина Ярославівна
             Посада: методист, керівник групи
             Кабінет: 1319
             Телефон: (0352) 47-50-52, внутрішній 11-149
             E-mail: v.melnyk@tneu.edu.ua
 організаційно-аналітична група
             Сулятицька Наталія Богданівна
             Посада: спеціаліст I категорії
             Кабінет: 1319
             Телефон: (0352) 47-58-61, внутрішній 11-148
             E-mail: n.suliatytska@tneu.edu.ua
 організаційно-аналітична група
              Гаврилюк Інна Юріївна
              Посада: спеціаліст I категорії
              Кабінет: 1319
              Телефон: (0352) 47-58-61, внутрішній 11-148
              E-mail: i.havryliuk@tneu.edu.ua



Група оперативного супроводження навчального процесу

Дата: 16-12-2015, 10:22

 
 Група оперативного супроводження навчального процесу
             Возьна Галина Михайлівна
             Посада: методист, керівник групи
             Кабінет: 1422
             Телефон: (0352) 47-58-74, внутрішній 11-164
             E-mail: h.vozna@tneu.edu.ua
 
 Група оперативного супроводження навчального процесу
           Буковська Любов Володимирівна
           Посада: спеціаліст I категорії
           Кабінет: 1422
           Телефон: (0352) 47-58-74, внутрішній 11-164
 
 
 Група оперативного супроводження навчального процесу
            Шевчук Людмила Миронівна
            Посада:спеціаліст I категорії 
            Кабінет: 1422
            Телефон: (0352) 47-58-74, внутрішній 11-143
 Група оперативного супроводження навчального процесу
             Олещук Ірина Романівна
             Посада:спеціаліст I категорії 
             Кабінет: 1422
             Телефон: (0352) 47-58-74, внутрішній 11-143
 
 Група оперативного супроводження навчального процесу
            Пойдич Людмила Мирославівна
            Посада:спеціаліст I категорії 
            Кабінет: 1422
            Телефон: (0352) 47-58-74, внутрішній 11-143