Проректори

Вчене звання:
Адреса: вул. Львівська, 11, корпус №1, каб. 1312
E-mail: shmi@tneu.edu.ua
Телефон: (0352) 475054 (Внутрішній телефон: 11751)

Десятнюк Оксана Миронівна

Проректор з науково-педагогічної роботи
(міжнародна діяльність та інноваційний розвиток)

доктор економічних наук
Вчене звання: професор

Адреса: вул. Львівська, 11, корпус №1
Телефон: (0352) 475056 (Внутрішній телефон: 11125)
E-mail: o.desyatnyuk@tneu.edu.ua

Задорожний Зеновій-Михайло Васильович

Проректор з наукової роботи

Науковий ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: професор

Адреса: вул. Львівська, 11, корпус №1, каб. 1306
Телефон: (0352) 475059 (Внутрішній телефон: 11122)
E-mail: z.zadorozhnyy@tneu.edu.ua

Булавинець Василь Ярославович

Проректор з питань соціально-економічного розвитку

Адреса: вул. Львівська, 1
E-mail: v.bulavynets@tneu.edu.ua
Телефон: (0352) 475061 (Внутрішній телефон: 10159)

Шинкарик Микола Іванович

Перший проректор

кандидат фізико-математичних наук
Вчене звання:
Адреса: вул. Львівська, 11, корпус №1, каб. 1312
E-mail: shmi@tneu.edu.ua
Телефон: (0352) 475054 (Внутрішній телефон: 11751)

Кандидат фізико-математичних наук, доцент. Перший проректор Тернопільського національного економічного університету. Заслужений працівник освіти України. Народився в с. Шевченково, Снятинського району, Івано-Франківської області. Після закінчення середньої школи працював, а в 1978 році вступив на перший курс математичного факультету Чернівецького державного університету. Вже під час навчання почав займатися науковою роботою під керівництвом професора Ленюка Михайла Павловича. Після закінчення університету працював інженером-програмістом Чернівецького філіалу Київського інституту автоматики. З 1984 р. працює в Тернопільському національному економічному університеті на посадах: молодшого наукового співробітника, викладача, старшого викладача, доцента і завідувача кафедрою вищої математики. В 1993 році Микола Іванович обраний головою профкому співробітників університету, є постійним членом Тернопільської обласної ради профспілки працівників освіти і науки. М.І. Шинкарик досліджує гібридні інтегральні перетворення (Фур’є, Лежандра) і застосування їх до розв’язування сингулярних задач математичної фізики. Є автором понад 60 друкованих праць, співавтором підручника «Вища математика», навчальних посібників «Теорія імовірностей», «Математична статистика», «Практикум для розв’язуванням задач з теорії імовірності і математичної статистики». Доцент М.І. Шинкарик викладає такі основні навчальні курси: «Вища математика», «Теорія імовірності і математична статистика», «Математичне програмування», здійснює керівництво магістерськими роботами.