Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

У Тернопільському національному економічному університеті відбулася зустріч з випускниками 1990 і 1995 років

Шостого червня 2015 року у Тернопільському національному економічному університеті відбулася зустріч випускників 1990 і 1995 років. Організатор заходу – Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.

На зустріч прибули понад 250 випускників з різних регіонів України і з-за кордону.

Як швидко і безупинно біжать роки... Рідна Alma mater у 1990 р.  – Тернопільський інститут народного господарства, 1995 р. – Тернопільська академія народного господарства, а сьогодні – Тернопільський національний економічний університет, один із провідних вищих навчальних закладів України IV рівня акредитації.

У 1990 році денну форму навчання завершили 564 випускники, а у 1995 році – 678.

Програма зустрічі була насиченою. Студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина (директор І.М. Таранов) і юридичного факультету (в.о. декана С.В. Банах) зустрічали випускників.

Директор музею історії університету В.Г. Михайлиця провів екскурсію студентським містечком. В.о. директора Центру фізичної культури та спорту Р.М. Міщанчук розповів про спортивні досягнення та ознайомив з експозиціями музею спортивної слави ТНЕУ.

Приємною для випускників стала зустріч з викладачами-наставниками – професором А.І. Крисоватим, доцентом Ф.П. Якімовим і тренером Центру фізичної культури і спорту ТНЕУ Ю.С. Мазуренком.

Упродовж урочистої частини, яка відбувалася в актовій залі університету, ректор ТНЕУ А.І. Крисоватий, відповідальний секретар приймальної комісії ТНЕУ К.З. Возьний презентували досягнення у навчально-науковій діяльності, розширенні матеріально-технічної бази, відкритті нових спеціальностей та спеціалізацій університету. Відділ інформації та зв’язків з громадськістю ТНЕУ (начальник О.В. Васильків) транслював відеофільм про стан розвитку ТНЕУ за 50-тилітню діяльність.

Від адміністрації університету на урочистій частині були присутні проректор з науково-педагогічної роботи О.П. Адамів, в.о. декана юридичного факультету С.В. Банах.

Хвилиною мовчання випускники вшанували пам’ять про викладачів-наставників та випускників, які відійшли у вічність.

Випускники згадували з посмішкою на вустах свої студентські будні та свята. Зокрема, своїми спогадами поділилися випускниця 1995 р., староста групи ДБ-41 Г.Я. Кучер; випускник 1995 р., староста групи МФ-42 В.О. Жила; випускниця 1995 р., староста групи МФ-41 Т.Л. Желюк; випускниця 1990 р., групи Ф-43 З.О. Луцишин; випускник 1990 р., групи К-42 В.М. Зорій; випускник 1990 р., групи ОКБ-41 І.М. Таранов; випускник 1990 р. С.П. Онофрійчук; випускник 1990 р., староста групи ОП-41 А.М. Колдра; випускниця 1990 р., групи К-43 Л.П. Гринчук; випускник 1990 р., групи Ф-41 В.А. Мацишин.

Випускники 1990 і 1995 років у фойє корпусу № 1 мали можливість переглянути відеосюжети про ТНЕУ та умови прийому на навчання у 2015 році, трансляцію яких забезпечив Центр інформаційних технологій ТНЕУ (директор І.Є. Романець).

Працівники відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ (начальник С.М. Сорочинська) для випускників подарували святкову імпрезу «Віват, випускники!».

Працівники Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ підготували фотостенд «Крізь призму років», презентацію діяльності Центру і фотографій із попередніх ювілейних зустрічей випускників 1990 і 1995 років.

Гості з цікавістю читали спецвипуск газети ТНЕУ «Університетська думка», присвячену ювілейним зустрічам (головний редактор М.Й. Баліцька).

Яскраві миті зустрічі випускників 1990 і 1995 років були зафіксовані на світлинах (фотограф М.П. Бенч), які Ви можете переглянути  на сайті ТНЕУ у рубриці «Фотогалерея «Зустрічі випускників» закладки «Випускники і кар’єра».

Упродовж червня Alma mater ще чекає на зустрічі випускників 1980, 1985, 2000 років.

ГРАФІК ЗУСТРІЧЕЙ

випуск 1980 р. - 27 червня 2015 р.

випуск 1985 р. - 27 червня 2015 р.

випуск 2000 р. - 20 червня 2015 р.

ПРОГРАМА ЗУСТРІЧЕЙ

Поселення випускників у гуртожитках корпусів № 11, 12 (витрати за проживання здійснюються за кошти учасників).

З 9.00 год. – реєстрація-анкетування випускників (фойє корпусу № 1).

З 12.00  год. – ознайомлення з експозицією музею історії університету, студентським містечком, музеєм спортивної слави ТНЕУ.

13.00-15.00 год. – святкова імпреза „Віват, випускники!” (презентація досягнень університету, привітання від адміністрації університету, виступи випускників, викладачів і студентів).

Ювілейна газета на згадку, фотосесія.

Електронна адреса: cpv@wunu.edu.ua

Поштова адреса:

Тернопільський національний економічний університет,

Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками,

вул.Львівська, 11, офіс 1106,  м. Тернопіль, 46020

Телефони: (0352) 47-58-64; (097) 412-65-70; (050) 609-70-12