Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

ТНЕУ ЗУСТРІЧАЄ ВИПУСКНИКІВ 2001 і 2006 років

Настав довгоочікуваний травень. Цей місяць вже давно є особливим для випускників Тернопільського національного економічного університету ювілейних років. Саме у цей час у стінах рідної Alma mater щорічно з 1996 р. колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ організовує ювілейні зустрічі з випускниками, повертаючи їх у спогади про неповторні студентські роки.

14 травня 2016 р. за підтримки ректора А.І. Крисоватого відбулася зустріч з випускниками 2001 і 2006 років.

Програма зустрічі була насиченою. Студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина (директор І.М. Таранов), факультету коп’ютерних інформаційних технологій (декан М.П. Дивак), юридичного факультету (декан С.В. Банах), Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій (директор інституту О.М. Десятнюк; директор коледжу О.Л. Шашкевич) в українських строях та вишитих сорочках зустрічали випускників.

Директор Музею історії університету В.Г. Михайлиця провів екскурсію студентським містечком. Старший викладач кафедри фізичної культури і спорту В.М. Ковпак розповіла про спортивні досягнення та ознайомила з експозицією Музею спортивної слави ТНЕУ.

Під час урочистої частини, яка відбувалася в актовій залі університету, перший проректор ТНЕУ М.І. Шинкарик, директор Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками З.І. Кривий, відповідальний секретар Приймальної комісії О.О. Луцишин, директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина І.М. Таранов, заступник Голови Правління БФ «Асоціація випускників ТНЕУ» О.Р. Квасовський привітали випускників.

Упродовж зустрічі випускники згадували з посмішкою на вустах свої студентські будні та свята. Зокрема, своїми спогадами поділилися випускник 2001 р. інституту фінансів, директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, доцент, кандидат економічних наук О.Л. Шашкевич; староста групи, випускниця 2001 року інституту аграрного бізнесу, професор кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу ТНЕУ, доктор економічних наук Н.П. Чорна; староста групи, випускник 2001 року інституту обліку і аудиту, військовослужбовець Збройних сил України 44-ї окремої артилерійської бригади В.В. Швець; випускник 2006 року факультету фінансів, помічник народного депутата Верховної Ради України, депутат міської ради (місто Надвірна Івано-Франківської області), член Громадської ради при Надвірнянській райдержадміністрації  В.Я. Монастирецький; випускник 2006 року факультету обліку і аудиту, керівник відділення   групи А – «Гранд» Західного головного регіонального управління ПриватБанк В.М. Кобель.

Працівники відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ (начальник С.М. Сорочинська) подарували гостям святкову імпрезу «Віват, випускники!» (ведуча Оксана Кічак). Своє мистецтво подарували: гурт «Інтрада», «Елегія», «Кралечки», солісти народного театру пісні «Для тебе» Роксолана Залізняк, Марія Заверуха, Надія та Софія Стельмахи, Зоряна Вовк.

Працівники Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ підготували фотостенд «Крізь призму років», презентацію діяльності Центру і фотографій зі студентських років випускників 2001 і 2006 років.

Випускники і гості з великою цікавістю читали спецвипуск газети ТНЕУ «Університетська думка», присвячену ювілейним зустрічам (головний редактор М.Й. Баліцька).

Працівники відділу інформації та зв’язків з громадськістю (начальник О.В. Васильків) зафіксували на світлинах яскраві миті зустрічі з випускниками 2001 і 2006 рр. (фотограф Т.А. Романів), які Ви можете переглянути  на сайті ТНЕУ у рубриці «Фотогалерея».

Упродовж травня-червня Alma mater ще чекає на зустріч з випускниками 1971, 1976, 1981, 1986, 1991, 1996 років.

ГРАФІК ЗУСТРІЧЕЙ

випуски  1991 і 1996 рр. – 21 травня 2016 р.
випуски 1971, 1976, 1981 і 1986 рр. – 04 червня 2016 р.

ПРОГРАМА ЗУСТРІЧЕЙ
Поселення випускників у гуртожитках корпусів № 11, 12 (витрати за проживання здійснюються за кошти  учасників).
З 11.00 год. – реєстрація-анкетування випускників (хол корпусу № 1 ТНЕУ).
З 12.00  год. – ознайомлення з експозицією музею історії університету, студентським містечком, музеєм спортивної слави ТНЕУ.
13.00-15.00 год. – святкова імпреза „Віват, випускники!”: презентація досягнень університету, привітання та виступи випускників, викладачів і студентів (актова зала ТНЕУ).

За додатковою інформацією та з пропозиціями просимо звертатися у Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ:

вул. Львівська, 11, офіс 1106 (корпус № 1)
тел. (0352) 47-58-64; (097) 412-65-70; (050) 609-70-12
е-mail: cpv@wunu.edu.ua