Народна студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о»

Яскравий, колоритний колектив університету - народна студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о» (художній керівник колективу Любов Йосипівна Борисяк).

Репертуар студії — своєрідний симбіоз класичної хореографічної школи, сучасної хореографії, акробатики та елементів театралізації. Учасники колективу із великим задоволенням виконують сюжетні сучасні хореографічні композиції в характерах українського, індійського, іспанського, арабського стилів, а також танцювальні композиції у стилі диско, хіп-хоп, кабаре, джаз – модерн. 

У складі колективу — зразковий ансамбль танцю «Рожева пантера» та театр танцю «Птаха щастя» із числа дітей працівників нашого університету (художній керівник Тимофій Михайлович Шевіла).

Народна студія сучасної хореографії  «Т.А.Н.Г.о» — лауреат та дипломант мистецьких фестивалів – конкурсів міського, обласного,  всеукраїнського та міжнародного рівнів. Народний художній театр пісні «Для тебе»

Присутні на мистецьких імпрезах університету, краю отримують величезну насолоду від споглядання талановитих творчих виступів  народного художнього театру пісні «Для тебе» (художній керівник  Алла Іванівна Бінцаровська).  Цей талановитий колектив об’єднує усіх, хто не залишається байдужим до сучасних українських пісень. У складі театру пісні — молодіжні гурти «Струни серця», «Горизонт», «Елегія», дитячі гурти «Кралечки» і «Краплинки». Серед кращих солістів — Тетяна Шарган, Ірина Новомлинська, Тетяна Гриник, Наталія Цар, Павло Тютюнник, Владислав Вальків.  Основу репертуару колективу  складають пісні на вірші керівника колективу.      Учасники театру пісні — переможці міжнародних та всеукраїнських мистецьких фестивалів – конкурсів, телевізійних проектів. 
Колектив з успіхом виступає на концертних майданчиках міста й області, гастролює містами України та за кордоном, щоразу зустрічаючи широке визнання публіки та ЗМІ. Народний аматорський вокальний ансамбль „Галичанка”

Творчий самобутній колектив університету з високим рівнем виконавської майстерності – народний аматорський вокальний ансамбль «Галичанка» (художній керівник Мирослава Василівна Бурик). Основу репертуару колективу складають обрядові і сюжетні твори місцевого регіону, українські народні, стрілецькі та повстанські пісні, сучасні патріотичні композиції, твори авторів Тернопільщини. Учасники ансамблю, зберігаючи народну манеру співу, з високим художнім смаком, глибоким знанням природи народної пісні та співучими голосами передають широку гаму людських почуттів. Своє мистецтво колектив репрезентує в університеті, на теренах краю та за межами області, України. 


Гурт «Інтрада»

 Гурт «Інтрада» - це активні, успішні, талановиті дівчата, які понад усе закохані в українську пісню. Їх об’єднує творчість, бажання співати та розвивати культуру українського народу.
Даний колектив створений зовсім недавно, але вже встиг своєю творчістю підкорити глядачів.
Символічним є те, що дівчата розпочали свою творчу стежину із українських народних пісень. У їхньому репертуарі також пісні на слова і музику наших земляків.


Маючи мистецький талант та велике бажання творити, Надія Чернецька, Наталія Хміль, Наталія Страдомська, Наталія Вовк та Зоряна Вовк  впевнено крокують вперед, є активними учасниками мистецьких проектів університету, міста, краю.Ансамбль мажореток «MadhenBoom»

 Ансамбль мажореток «MadhenBoom» (художній керівник Михайло Федорович Віятик) – це бездоганне поєднання хореографії та вишуканого образу, артистизму.

Мажоретки Тернопільського національного університету виконують складні трюки із палицями, крокують і танцюють під святкові марші, вони стали візитівкою і окрасою усіх урочистостей у ТНЕУ.Ансамбль бандуристів «Калинове намисто»

 Талановитий мистецький колектив університету - ансамбль бандуристів «Калинове намисто» (художній керівник Ореста Михайлівна Мочула), який береже і шанує своє, рідне, зачаровує слухачів красою української пісні та звучанням чарівної бандури. Кожна проспівана пісня у виконанні «Калинового намиста» залишає в людині краплинку світла, огортає глибинним чаром людську душу, уславлює рідну Україну.

 

Репертуар колективу – ліричні українські народні пісні, пісні на слова  Т. Шевченка, народні думи, обрядові композиції.

 

Ансамбль бандуристів є учасником концертних програм університету, міста Тернополя, краю.Гурт "Називний відмінок"

Талановиті, ініціативні, відкриті для спілкування учасники гурту «Називний відмінок» (художній керівник Віталій Кічак). Своєю творчістю учасники гурту намагаються донести до глядача, хто вони та що відчувають.

Основними авторами текстів та музики є керівник гурту Віталій Кічак та солістка гурту Оксана Кічак, а твори у виконанні гурту можна неоднарозово почути в радіоефірах та під час мистецьких заходів університету, міста Тернополя, краю. Гурт є дипломантом та лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів – фестивалів.