» » Оголошення


Термін обрання вибіркових дисциплін продовжено!

 Ти з цікавістю опановуєш навчальний курс, але постійно прагнеш дізнатися більше? Хочеш розширити власний кругозір, вивчаючи додаткові галузі та сфери діяльності? Таку унікальну можливість тобі надає наш університет! Скористайся нею та обери будь-яку додаткову дисципліну до свого навчального плану, аби підвищити рівень своєї конкурентоспроможності, розвинути нові навички, стати різноплановим фахівцем!Городецький Микола Ярославович

 5 червня 2020 року відбудеться захист кандидатської дисертації Городецького Миколи Ярославовича на тему: «Управління конкурентоспроможністю підприємств автосервісу» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).Уніят Людмила Миколаївна

 5 червня 2020 року відбудеться захист докторської дисертації Уніят Людмили Миколаївни на тему: «Організаційно-економічне забезпечення інноваційного розвитку підприємств агропромислового бізнесу в умовах конкурентного середовища» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності.)Зварич Ірина Ярославівна

 04 червня 2020 року відбудеться захист докторської дисертації Зварич Ірини Ярославівни на тему: «Парадигма глобальної інклюзивної циркулярної економіки» за спеціальністю 08.00.02 – світове господарство і міжнародні економічні відносини.Птащенко Олена Валеріївна

 03 червня 2020 року відбудеться захист докторської дисертації Птащенко Олени Валеріївни на тему: «Міжнародний маркетинг високих технологій у глобальному економічному просторі» за спеціальністю 08.00.02 – світове господарство та міжнародні економічні відносини.Ватагович Михайло Іванович

 03 червня 2020 року відбудеться захист кандидатської дисертації Ватаговича Михайла Івановича на тему: «Фіскальний механізм підтримки вітчизняних виробників в умовах євроінтеграції» за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.Шановні колеги, студенти, фахівці з питань фінансового менеджменту!

 Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менежменту та страхування ТНЕУ запрошує до участі в онлайн-диспуті на тему: «Трансформація системи управління фінансово-господарською діяльністю підприємств в умовах пандемії COVID-19», котрий відбудеться 26 травня 2020 р. о 15.00. год. на платформі ZOOM.До уваги слухачів магістратури державної служби 1 курсу!

  Шановні слухачі магістратури державної служби 1 курсу за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» освітньо-професійної програми «Державна служба»! Пропонуємо Вашій увазі графік ліквідації академічної заборгованості.До уваги науково-педагогічних працівників ТНЕУ!

 Шановні колеги! Нагадуємо Вам, що ознайомитися з Критеріями та нормами бального оцінювання роботи науково-педагогічного працівника ТНЕУ за звітний 2019 рік можна на сайті ТНЕУ у розділі «Публічна інформація. Забезпечення якості освіти» (https://www.tneu.edu.ua/public_information/ensuring-the-quality-of-education/).«Без цензури» про факультет економіки та управління ТНЕУ

 Тривають зустрічі у рамках проекту Інституту креативних студій ТНЕУ «Без цензури про університет». Директор інституту Олег Луцишин вже у цю п'ятницю, 20 травня 2020 р., о 18.00 год. завітає на факультет економіки та управління ТНЕУ й дізнається усе про навчання і дозвілля студентів ФЕУ.У ТНЕУ триватиме акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

 У ТНЕУ з 21 травня по 23 травня 2020 року проводиться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.Колектив кафедри банківського бізнесу запрошує вступників, їхніх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей!

 Хто володіє інформацією, той володіє світом. Завітай до нас і поговоримо відверто про головне: навчання, наукову діяльність, дозвілля, умови проживання і спорт в ТНЕУ.Шановні учасники та гості конференції «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації»!

 Повідомляємо, що у зв’язку з пандемією та ускладненням комунікаційного процесу, XVII Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених перенесено на 29 травня (можливі зміни). Всі охочі взяти участь мають можливість подати тези до 28 травня.Ювілейні зустрічі з випускниками ТНЕУ перенесено!

 Шановні випускники ТНЕУ 1970, 1975, 1980, 1985, 1990 та 1995, 2000, 2005, 2010 років випуску! Вимушені повідомити, що у зв'язку з пандамією коронавірусу COVID-19 та вжитими карантинними заходами урочистості з нагоди ювілейних зустрічей, які було заплановано на 23 травня і 13 червня, перенесено на невизначений термін.Увага! Відбудеться засідання вченої ради університету в режимі онлайн!

 Шановні колеги!  У середу, 27 травня 2020 року, о 12.00 годині на платформі ZOOM відбудеться засідання вченої ради Тернопільського національного економічного університету. «Цифрова економіка – погляд зсередини», – Анатолій Гулей.

 Інститут креативних студій ТНЕУ запрошує усіх бажаючих на цікаву розмову з головою правління Української міжбанківської валютної біржі, співголовою Вищої економічної ради при НБУ Анатолієм Гулеєм. Тема зустрічі – «Цифрова економіка – погляд зсередини».Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія запрошує на День відкритих дверей!

 Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія факультету фінансів та обліку ТНЕУ запрошує усіх бажаючих: абітурієнтів, їх батьків та просто зацікавлених осіб долучитися до онлайн-зустрічі, яка відбудеться 19 травня 2020 р. о 14:00 год.День відкритих дверей відбудеться на кафедрі податків та фіскальної політики ТНЕУ

 Мрієте про успішну кар’єру в сфері фінансів, банківської справи та страхування? Хочете здобути престижний фах митного та податкового спрямування? Тоді Вам до нас на навчання!Факультет економіки та управління ТНЕУ запрошує на День відкритих дверей!

 Ти абітурієнт і шукаєш омріяний університет? Не можеш визначитися, які професії будуть актуальними надалі? Хочеш отримувати високу заробітну плату й стати спеціалістом своєї справи? Запрошуємо тебе на онлайн-зустріч з факультетом економіки та управління ТНЕУ!Відзначаємо День Європи разом з кафедрою міжнародних відносин та дипломатії ТНЕУ!

 Колектив кафедри міжнародних відносин та дипломатії Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ запрошує усіх на відзначення Дня Європи, що відбудеться у суботу, 16 травня 2020 року.Відбудеться воркшоп «Бізнес-розвідка та фінансовий аналіз компанії»

 З ініціативи колективу кафедр обліку і оподаткування ФФО і безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань ЮФ відбудеться воркшоп «Бізнес-розвідка та фінансовий аналіз компанії». Спікер – Максим Боровик, експерт з навчання та розвитку системи YouControl.Кафедра фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ запрошує на День відкритих дверей!

 Мрієш працювати у сфері управління корпоративними фінансами, страхового бізнесу, фінансового консалтингу, управління активами, андерайтингу чи соціального забезпечення та шукаєш достовірну інформацію про навчання?Кафедра підприємництва і торгівлі ТНЕУ запрошує на День відкритих дверей!

 Колектив кафедри підприємництва і торгівлі ТНЕУ запрошує абітурієнтів, батьків і усіх зацікавлених осіб на День відкритих дверей в режимі онлайн! Зустріч відбудеться 20 травня о 18.00 год. на платформі Zoom.«Організація надання адміністративних послуг на рівні територіальної громади»

 У середу, 13 травня 2020 року, о 16.00 год. на платформі ZOOM (ID:71218130111, пароль 13052016) відбудеться гостьова лекція директора Центру надання адміністративних послуг м. Чортків Артура Шимківа на тему: «Організація надання адміністративних послуг на рівні територіальної громади» для студентів освітньої програми «Публічне управління та адміністрування». Зустріч відбудеться у рамках вивчення дисципліни «Організація надання адміністративних послуг».«Особливості управління діяльністю організації в умовах надзвичайної ситуації»

 Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу ТНЕУ запрошує студентів освітніх програм «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент», «Управління персоналом» на гостьову лекцію начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області, полковника Віктора Маслея на тему: «Особливості управління діяльністю організації в умовах надзвичайної ситуації», яка відбудеться у середу, 13 травня 2020 року, об 11.00 год. на платформі ZOOM (ID:81362753872, пароль 032260).«Нові бізнес моделі vs COVID-19. Як зміняться маркетинг і комунікації після пандемії»

 У четвер, 14 травня, у проекті Інституту креативних студій ТНЕУ «В РЕЖИМІ ХАОСУ: відверті розмови з експертами про головне» відбудеться онлайн-зустріч з Ольгою Семененко – директором бренд маркетингу та комунікацій на міжнародних ринках групи BNP Paribas (Paris), ESSEC Business school executive education. Говоритимемо а тему: «Нові бізнес моделі vs COVID-19. Як зміняться маркетинг і комунікації після пандемії».Триває акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Правоохоронна діяльність» першого рівня вищої освіти

У ТНЕУ з 14 травня по 16 травня 2020 року проводиться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Правоохоронна діяльність» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.Терміни проведення Вступної кампанії-2020 та нові можливості подачі документів: МОН внесло зміни до умов прийому

 Міністерство освіти і науки внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ, підписаний 4 травня 2020 року, пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції. Змін зазнали терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – усі дати зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації.У ТНЕУ триває акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Міжнародний облік» другого (магістерського) рівня вищої освіти

У ТНЕУ з 12 травня по 14 травня 2020 року проводиться акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Міжнародний облік» другого (магістерського) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.«Гарвардська бізнес-школа: погляд зсередини» разом з Віктором Галасюком на #Міжнародному!

 Ми знаємо, що Ти будеш робити, коли отримаєш диплом про вищу освіту Тернопільського національного економічного університету! Гарвард! Одна з найкращих бізнес-шкіл у світі!