» » Оголошення


Колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія запрошує до участі в Олімпіадах

 Шановні студенти! З метою відбору обдарованої студентської молоді та для подальшого забезпечення участі студентів університету у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та олімпіади з дисципліни  «Фінанси» 3 лютого 2020 року відбудеться І етап Всеукраїнських студентських Олімпіад.Просимо про молитву!

 Шановні викладачі, студенти та працівники університету! Запрошуємо Вас 30 січня 2020 р. у Храм Всіх Святих в Землі Українській просіявших ПЦУ (вул. В. Винниченка, 10а, м. Тернопіль) на заупокійну молитву за раба Божого Сергія Ілліча Юрія, яка розпочнеться о 8.00 год., а о 8.45 год. буде служитися Літія на могилі (Микулинецьке кладовище).
Запрошуємо до участі у змаганнях з шахів

 28 січня 2020 року відбудеться особистно-командна першість ТНЕУ з шахів серед професорсько-викладацького колективу та працівників університету. Початок змагань – 12.00 год. Місце проведення – читальний зал бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ.Оголошується конкурсний відбір серед викладачів для тижневого викладання дисциплін з міжнародного менеджменту та міжнародного маркетингу

 У рамках реалізації співпраці Тернопільського національного економічного університету з Університетом прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерландів) оголошується конкурсний відбір серед викладачів для тижневого викладання дисциплін з міжнародного менеджменту та міжнародного маркетингу відповідно до узгоджених програм у другому семестрі 2019-2020 навчального року. Конкурс відбувається у рамках проекту з академічної мобільності ERASMUS+.Блащак Богдан Ярославович

 23 грудня 2019 року відбудеться захист кандидатської дисертації Блащака Богдана Ярославовича  на тему: «Удосконалення системи управління фінансовим потенціалом підприємств» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:  д. е. н., професор Гринчуцький Валерій Іванович.Запрошуємо на новорічну фотосесію!

 До уваги професорсько-викладацького колективу, працівників і студентів ТНЕУ! Запрошуємо Вас разом із друзями, рідними і близькими людьми на новорічну фотосесію, яка відбуватиметься у декорованій виставковій залі університету. Ви отримаєте позитивні емоції та професійні світлини зі святковим настроєм. Для запису просимо звертатися у Центр бренд-маркетингу ТНЕУ.Про передові освітні практики або у чому різниця надання освітніх послуг в українських та зарубіжних зво спілкуватимуться на ЮФ

 На юридичному факультеті проект «Перезавантаження: епізод ІІ» у розпалі. У рамках другого модуля «Я – майстер» 18 грудня 2019 р. учасники матимуть нагоду дізнатися цікаві лайфхаки у сфері надання освітніх послуг за кордоном. Тема зустрічі – «Передові освітні практики: Україна, Європа, Світ». У фокусі: Японія, Нідерланди, Канада та Польща.До уваги людей доброї волі!

 Оголошується збір речей (іграшки, канцтовари, одяг і взуття у хорошому стані) для потребуючих діток як дошкільного, так і шкільного віку. Доброчинна акція організовується колективом Центру бренд-маркетингу ТНЕУ й студентським активом і має на меті підтримати малозабезпечених дітей та подарувати їм частинку свого тепла, уваги і доброти у період Новорічних і Різдвяних свят.Блажей Ірина Олегівна

 23 грудня 2019 року відбудеться захист кандидатської дисертації Блажей Ірини Олегівни на тему: «Екологічний брендинг меблевих підприємств України» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:  д. е. н., професор Сохацька Олена Миколаївна.Відбудеться конференція трудового колективу ТНЕУ

 До уваги делегатів конференції! Повідомляємо, що 20 грудня 2019 року о 14.00 год. в актовій залі ТНЕУ відбудеться конференція трудового колективу Тернопільського національного економічного університету. Реєстрація делегатів розпочнеться за одну годину до початку заходу.Тренінг «Технології розвитку професійної кар’єри»

 Чи можна поєднати здібності з тенденціями розвитку ринку праці? Як побудувати кар’єру? Як знайти роботу мрії? Що потрібно, щоб стати успішним фахівцем? Для чого і як формувати персональний бренд? На ці та багато інших питань Ви отримаєте відповіді під час тренінгу Олени Борисяк «Технології розвитку професійної кар’єри».Відбудеться засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

 У вівторок, 17 грудня 2019 року, о 10.00 год., в залі засідань вченої ради ТНЕУ (корпус № 11) відбудеться засідання Науково-технічної ради ТНЕУ.Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги!  У п'ятницю, 27 грудня 2019 року, о 12.00 годині у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету (корпус №11, вул. Львівська, 11а) відбудеться засідання вченої ради закладу вищої освіти. Лукасевич-Крутник Ірина Степанівна

 21 грудня 2019 року відбудеться захист докторської дисертації Лукасевич-Крутник Ірини Степанівни на тему: «Договірні зобов’язання з надання транспортних послуг у цивільному праві України» за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

Наукові консультанти: Гриняк Андрій Богданович, доктор юридичних наук, професор та Кот Олексій Олександрович, доктор юридичних наук.Книш Сергій Володимирович

 20 грудня 2019 року відбудеться захист докторської дисертації Книша Сергія Володимировича на тему: «Адміністративно-правові відносини у сфері охорони здоров’я в Україні» за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Науковий консультант: Теремецький Владислав Іванович, доктор юридичних наук, доцент.Сухарєва Анна Олександрівна

 20 грудня 2019 року відбудеться захист кандидатської дисертації Сухарєвої Анни Олександрівни на тему: «Посвідчення заповіту посадовою, службовою особою» за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

Науковий керівник: Маковій Віктор Петрович, кандидат юридичних наук, доцент.Майстер-клас «Майстерність професійної діяльності викладача зво: сучасний погляд»

 11 грудня 2019 року на юридичному факультеті в рамках проекту «Перезавантаження: епізод ІІ» відбудеться майстер-клас «Майстерність професійної діяльності викладача зво: сучасний погляд» від докторів педагогічних наук, професорок Ірини Мельничук та Світлани Калаур.

 

Запрошуємо усіх бажаючих до участі! Буде цікаво!Юридичний факультет ТНЕУ запрошує до участі у IV Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «NATUS VINCERE» на кубок ректора ТНЕУ!

 До уваги кмітливої, розумної, креативної молоді! Колектив юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до участі у IV Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «NATUS VINCERE» на кубок ректора ТНЕУ!Лідерська гра від Джона Максвелла в рамках проекту «Перезавантаження: епізод ІІ»

 12 грудня о 14:00 на юридичному факультеті в а. 301 відбудеться «Лідерська гра від Джона Максвелла» в рамках проекту «Перезавантаження: епізод ІІ». Модеруватиме гру Ігор Ревега – сертифікований коуч та спікер з команди Джона Максвелла, власник Академії Лідерства Ігора Ревеги, консультаційного центру та кількох центрів інтелектуального та творчого розвитку.Максимчук Олександр Сергійович

 19 грудня 2019 року відбудеться захист кандидатської дисертації Максимчука Олександра Сергійовича на тему «Бюджети розвитку територіальних громад в умовах фінансової децентралізації» за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Науковий керівник: Кириленко Ольга Павлівна, доктор економічних наук, професор.Ліщинський Ігор Орестович

 19 грудня 2019 року відбудеться захист докторської дисертації Ліщинського Ігоря Орестовича на тему «Глокалізаційні стратегії формування полюсів розвитку в Європі» за спеціальністю 08.00.02 – світове господарство і міжнародні економічні відносини.

Науковий консультант: Савельєв Євген Васильович, доктор економічних наук, професор.Запрошуємо до участі у круглому столі «Бюро фінансових розслідувань як необхідний інститут забезпечення національної безпеки України»

 У четвер, 5 грудня 2019 р., відбудеться засідання круглого столу студентського наукового гуртка кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань «Науково-практична школа фінансових розслідувань», присвячене обговоренню законопроекту «Про Бюро фінансових розслідувань» та питань запобігання, виявлення, припинення, розслідування й розкриття кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності, які прямо чи опосередковано заподіюють шкоду публічному інтересу у сфері фінансів.Запрошуємо на засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

 У вівторок 3 грудня 2019 року о 10:00 год. в залі засідань ректорату (1-й корпус, аудиторія 1301) відбудеться засідання Науково-технічної ради університету.Запрошуємо до участі у круглому столі «Екологічні фактори добробуту: роль інститутів»

 У понеділок, 2 грудня 2019 р., відбудеться засідання круглого столу, присвячене обговоренню проблем ролі інститутів у забезпеченні екологічної складової держави добробуту. Початок заходу – 16.00 год. в ауд. 3104 (Майдан Перемоги, 3, корпус №3).У ТНЕУ проводиться акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Кібербезпека», «Менеджмент соціокультурної діяльності»

 У ТНЕУ проводиться акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Кібербезпека», «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Відповідно до програм виїзду експертних груп під час проведення акредитаційних експертиз відбудуться відкриті зустрічі 25 листопада 2019 року за таким графіком:

– ОПП «Кібербезпека» – 16.00-16.30 (м. Тернопіль, вул. Чехова А., 8, ауд. 6203);

– ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності» – 17.00-17.30 (м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46а, ауд. 5411).Програма “CREATIVE SPARK”

 Кафедра маркетину ФЕУ запрошує 28 листопада (четвер) о 9.30 год. в аудиторію 1209 (зал електронних ресурсів ТНЕУ, корпус №1) усіх активних, креативних і підприємливих студентів на тренінг з підготовки стартапів.Змагання з бадмінтону

 27 листопада 2019 року в приміщенні  фізкультурно – оздоровчого комплексу ТНЕУ (м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3) відбудуться змагання з бадмінтону на кубок «Першокурсника ТНЕУ 2019/2020 н.р.» серед студентів факультетів, інститутів та коледжу університету.

Початок змагань о 17:00 год.

Приходь грати та вболівати!Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги!  У середу, 27 листопада 2019 року, о 12.00 годині у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету (корпус №11, вул. Львівська, 11а) відбудеться засідання вченої ради закладу вищої освіти. «Студії кримінальної практики 4Х4» чекають тебе!

Запрошуємо тебе взяти участь в «Студії кримінальної практики 4Х4». Захід відбудеться 25 -28 листопада на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету.Кириленко Сергій Вікторович

 29 листопада 2019 року відбудеться захист кандидатської дисертації Кириленка Сергія Вікторовича

на тему: «Формування клієнтоорієнтованої моделі продажу банківських послуг»

за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

 

Науковий керівник:  д. е. н., професор Сохацька Олена Миколаївна.