Лужецька Ольга Богданівна

Посада: директор Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ

Контакти:
Телефон: (0352) 47-50-50
Внутрішній телефон: 13-148
Кабінет: 3107
E-mail: centrinozmov@tneu.edu.ua

Колесніков Денис Борисович

Посада: інженер Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ

Контакти:
Телефон: (0352) 47-50-50
Внутрішній телефон: 13-148
Кабінет: 3107
E-mail: centrinozmov@tneu.edu.ua

Бек Галина Миронівна

Посада: спеціліст I категорії Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ

Контакти:
Телефон: (0352) 47-50-50
Внутрішній телефон: 13-148
Кабінет: 3107
E-mail: centrinozmov@tneu.edu.ua

Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов

Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов (надалі – ННЦВІМ), заснований у 2004 році, є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій (надалі – ННІІОТ) Тернопільського національного економічного університету і призначений надавати освітні послуги громадянам України та іноземцям, впроваджуючи інтенсивне навчання мов як засобу спілкування з іншомовною культурою.   

 

В основі процесу вивчення іноземної мови у рамках Центру лежить спілкування іноземною мовою (в усній та письмовій формах), яке є одночасно метою навчання, основним засобом та умовою його досягнення.

Напрями підготовки

ННЦВІМ ННІІОТ здійснює підготовку з інтенсивного навчання іноземних мов школярів, студентів, професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти, військовослужбовців, держслужбовців та ін.

Відповідно до Вашого реального рівня Вам пропонується:

1. інтенсивні комунікативні курси з вивчення англійської, німецької, французької та польської мов;
2. інтенсивні курси для підготовки до складання іспитів на міжнародний сертифікат Cambridge English, onSET, TestSET;
3. курси для підготовки до складання вступних іспитів з іноземної мови у магістратуру;
4. канікулярні комунікативні тренінги з носіями мов + відпочинок у волонтерських таборах;
5.індивідуально розроблені курси ділової іноземної мови (англійської, німецької, французької та польської);
6. інтенсивні комунікативні курси з вивчення української мови як іноземної для іноземних громадян.

 

Організація навчання 
 У Центрі проводиться за попереднім тестуванням майбутніх слухачів та формуванням однорівневих груп за шкалою Ради Європи.

 

Підготовка слухачів здійснюється за різносторонніми комунікативними програмами поглибленого вивчення іноземних мов з наданням  сертифікату відповідно до Європейських рекомендацій з мовної освіти:  
-  для початківців (А1, А2);
-  для середнього рівня (В1, В2);
- для спеціальних потреб – навчання, стажування або праця за кордоном (С1, С2). 

 

 

З травня 2016 року Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІІОТ співпрацює з освітнім центром «ГРЕЙД» (м. Київ) у сфері організації міжнародних  екзаменів Cambridge English для усіх бажаючих, передусім для студентів та професорсько – викладацького складу усіх закладів вищої освіти м. Тернополя. 

З серпня 2016 року Тернопільський національний економічний університет щороку отримує офіційне право підготовки кандидатів для складання іспитів з англійської мови на міжнародний сертифікат Cambridge English, засвідчене дипломом за підписом директора Мережевого центру оцінювання знань при Кембриджському університету Джуліет Вілсон (2016 р., 2017 р.), Франчески Вудварт (2018 р.), а також відповідні логотипи (2017 р., 2018 р., 2019р.).

   

 

Це дає право Центру іноземних мов готувати слухачів до складання відповідних міжнародних іспитів (Cambridge English), зокрема: FCE (First Certificate in English) на рівень В2 та PET (Preliminary English Test) на рівень В1.

У вересні 2018 року ТНЕУ офіційно внесли у реєстр підготовчих центрів з вивчення англійської мови  Cambridge English Language Assessment.


Професорсько-викладацький склад ННЦВІМ ННІІОТ має великий досвід інтенсивного навчання іноземних мов за авторськими методиками з ефективним використанням сучасних мультимедійних засобів. Ці методи базуються на концепції та принципах інтенсивного навчання із застосуванням індивідуального підходу та тестового контролю. 

 

01 травня 2018 року працівники та викладачі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ стали повноправними членами Української спілки германістів вищої школи (УСГВШ) на базі Київського національного лінгвістичного університету.

02 травня 2018 року  Тернопільський національний економічний університет уклав угоду про співпрацю з громадською організацією «Всеукраїнська асоціація українських германістів» (ВАУГ), яка функціонує при факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка. Відповідно до угоди на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ створено місцевий осередок ВАУГ.

     
Центр має свої кабінети іноземної мови та літератури.

У рамках підписаної ліцензійної угоди між Cambridge University Press та Тернопільським національним економічним університетом Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІІОТ ТНЕУ 17 квітня 2019 року отримав табличку Education Partner of Cambridge University Press. Крім цього, ТНЕУ одержав логотип Cambridge Education Partner, міжнародний сертифікат, який підтверджує офіційний статус Центру з вивчення іноземних мов ТНЕУ.

 

18 квітня 2019 року у Тернопільському національному економічному університеті з робочим візитом перебувала делегація представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) на чолі з Девідом Вулфом (Великобританія).

Метою їхнього візиту було ознайомлення із соціальними проектами підтримки учасників Антитерористичної операції / Операції об’єднаних сил, які реалізуються у ТНЕУ, зокрема на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ. 

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні також окреслили основні вектори своєї діяльності в Україні. На завершення візиту гості висловили сподівання щодо ефективної співпраці з Тернопільським національним економічним університетом у майбутньому.  Контакти:
ТНЕУ, корпус № 3 (майдан Перемоги, 3), 
каб. 3107 (1-ий поверх),
тел.: (0352) 475050 *13-148 
E-mail: centrinozmov@tneu.edu.ua

 

Сертифікат Cambridge University Press Educational Partner 2019