» » Культура


«Покоління талановитих». Тетяна Югова.

 Усім, хто чекає на продовження знайомств із творчою молоддю ТНЕУ у мистецькому проєкті «Покоління талановитих», даруємо таку можливість! Сьогодні відділ гуманітарної освіти та виховання представляє ще одну креативну й ініціативну студентку.«Покоління талановитих». Анастасія Коваль.

 Своїм талантом, харизмою, креативністю студенти ТНЕУ запалюють кожного, хто знайомиться з їхньою творчістю. Сьогодні проєкт відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» представляє творчу, енергійну і обдаровану студентку.«Покоління талановитих». Дмитро Худик.

 Завдяки поєднанню таланту, прагнення до самореалізації та наполегливої праці збуваються мрії. В цьому впевнені учасники творчого проєкту відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих». Сьогодні ми продовжуємо цикл міні-розповідей про його героїв.«Покоління талановитих». Елеонора Атаманчук.

 Молоді, творчо обдаровані, амбітні, яскраві — це все про них, героїв творчого проекту «Покоління талановитих» ТНЕУ. Сьогодні на вас чекає чергове знайомство з однією з його учасниць.Щиро вітаємо усіх з Міжнародним днем вишиванки!

 Сьогодні українці в усьому світі відзначають Міжнародний день вишиванки! Колектив відділу гуманітарної освіти і виховання ТНЕУ запрошує усіх насолодитися неповторним барвистим вишиваним вбранням працівників, викладачів та студентів ТНЕУ!«Покоління талановитих». Віктор Тарасюк.

 Друзі! Вже традиційно проект відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» представляє вашій увазі студентів, які захоплюються творчістю й мистецтвом. «Покоління талановитих». Наталія Гречин.

 Друзі! Нагадуємо, що вже майже місяць триває проект «Покоління талановитих», у якому колектив відділу гуманітарної освіти та виховання дистанційно знайомить вас із кращою творчою молоддю університету. Сьогодні когорту талантів ТНЕУ представляє ще одна обдарована студентка.Студентка ТНЕУ – переможниця творчих онлайн-конкурсів!

 Творча молодь ТНЕУ намагається креативно використовувати час карантину. Вона не тільки продуктивно навчається, але і творчо реалізовує себе, беручи участь у дистанційних мистецьких конкурсах.Покоління талановитих. Марія Савіцка та Марія Кутна

 Проект відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» радо продовжує вас знайомити із цікавими і неординарними творчими особистостями нашого університету. Отож, вітайте!"Покоління талановитих". Ольга Гайдамака

 Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ продовжує знайомити вас з творчою молоддю університету у проекті «Покоління талановитих»!Проект відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» триває!

 Знайомтеся: Мар’яна Максимишин. Студентка факультету фінансів та обліку. Ця симпатична дівчина зовсім недавно засяяла серед зірок ТНЕУ, хоча на сцені виступає з восьмирічного віку.  Пригадуєте її неперевершений виступ на «Студентській лірі-2019»?  Згодом Мар’яна знялася у новорічному та великодньому проектах ТНЕУ з власними піснями. Так,  дівчина пише пісні, і, здається, у неї вже навіть вимальовується власний стиль. «Покоління талановитих». Павло Тютюнник

 Проект відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ «Покоління талановитих» сьогодні представляє вам ще одну неординарну, творчу особистість нашого університету - Павло Тютюнник. Випускник факультету комп’ютерних інформаційних технологій (бакалавр) та факультету  обліку і аудиту (магістр).«Покоління талановитих». Тетяна Шарган.

 Друзі! Молодь нашого університету — особлива, надзвичайно талановита і креативна. У ТНЕУ не тільки навчаються, тут вміють себе творчо реалізовувати сповна. В цьому ви не раз переконувалися, переглядаючи  виступи факультетів на головній університетській сцені під час «Студентської ліри» чи насолоджуючись творчістю виконавців у новорічних та великодніх телепроектах ТНЕУ. Коли карантин надихає на творчість…

 Карантин надихає на творчість – «фоторепродукціями» картин відомих художників від своїх талановитих вихованців ділиться керівниця студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о» Любов Гриневич-Борисяк: «Ідея належить відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ, де я працюю. Я вхопилася за неї, бо мене це реально лікує від усього негативу, пов’язаного з вірусом та карантином, який ллється на нас щодня. Дала дітям творче завдання. Вони з натхненням взялись його виконувати. Здається, вийшо непогано."21 лютого – Міжнародний день рідної мови

 Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь та дозволяє передавати їх нащадкам. Мова – це історія народу, його світогляд, вона визначає свідомість, творить людину, культуру, історію. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.Сьогодні у ТНЕУ вшанували пам'ять про Героїв Небесної Сотні

 День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».Діє фотовиставка Каті Ульманн «Жінки у всьому світі за роботою»

 Сьогодні у ТНЕУ відбулося відкриття мистецької виставки Каті Ульманн «Жінки у всьому світі за роботою». Фотовиставка діє у закладі вищої освіти у рамках Першого міжнародного тижня.Великодня казка від ТНЕУ транслюватиметься на ТВ-4!

 Запрошуємо усіх охочих – і дорослих і найменших глядачів – поринути у чарівний світ казки, подарований творчим колективом Тернопільського національного економічного університету. Великодню казку «Добро добром вертається» можна переглянути на телеканалі ТВ-4 – 29 квітня о 16:00 год., 30 квітня 0 12.20 год., 1 травня 0 14:00 год.Літературні читання з Марією Баліцькою «Великий день – як радість Воскресіння»

 Час наближається до великого християнського свята – Великодня. Господині вже давно наводять лад в оселях та  на подвір’ях. А ми вирішили «впорядкувати» наші душі. То ж напередодні цього величного свята у читальному залі Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ відбулося відбулося чергове засідання літературних читань з Марією Баліцькою «СловоСвіт» під назвою «Великий день – як радість Воскресіння».Людина нібито не літає, а крила має!

 Творчий колектив відділу гуманітарної освіти і виховання ТНЕУ підготував цікавий відео ролик з нагоди Всесвітнього дня поезії та Дня народження Ліни Костенко.Студенти та викладачі КЕПІТ вшанували пам'ять про Кобзаря

 Сьомого березня 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету вшанували пам'ять про геніального українського письменника, художника, борця за свободу нашої країни – Тараса Шевченка. Його творчість – це основа нашої національної самоідентичності, а сам Кобзар – духовний орієнтир для кожного свідомого українця, бо саме Він спонукав говорити про Україну весь світ.Університетська спільнота ТНЕУ вшанувала пам'ять про Новітніх Героїв України

 Сьогодні професорсько-викладацький колектив і працівники Тернопільського національного економічного університету під час реквієму, присвяченого Дню пам’яті Небесної Сотні, згадали Героїв, які назавжди залишаться у серцях мільйонів українців як приклад нескореності, відваги і патріотизму.Тиша в залі! Вистава починається!

 Непомітно й тихенько до ТНЕУ підкралися Новорічні свята. Вони, мабуть, є одними з тих, на які найбільше чекають не лише дорослі, а й діти. А які ж зимові свята без казки?«Хто не пам’ятає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» (М. Рильський)

 Багата й милозвучна наша рідна українська мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, у якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура. А хто, як не ми, повинні піклуватися про неї, плекати, леліяти і зароджувати у серцях молодого покоління повагу та любов до рідної мови?Бібліотека ім. Л. Каніщенка ТНЕУ вітає усіх зі значущим для кожного українця святом – Днем української писемності та мови!

 Колектив Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ продовжує низку заходів, організованих з нагоди цієї події. Так, 9 листопада, у читальному залі бібліотеки студенти 1-го курсу гр. ФБСт-11, ФБСт-12, ПРт-11, 12 та БОчт-11 Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, заступник директора коледжу з виховної роботи Вацлавський О. І., викладачі української мови – Дзюла Ю. В., Марчак І. Н., Шевчук М. В. та працівники бібліотеки приєдналися до написання 18-го Всеукраїнського диктанту національної єдності «Крила України».  Цьогорічне гасло радіодиктанту – «Пишемо разом!».«У рідній мові – наше майбуття!»

 Сьомого листопада 2018 року у виставковій залі  Тернопільського національного економічного університету відбулася година творчості, у якій взяли участь талановиті студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Зустріч організована з нагоди Дня української писемності та мови.Молодь обирає Європу!

 Першого листопада  світова спільнота відзначає  День  заснування Європейського Союзу. З нагоди цього дня у ТНЕУ організували квест між студентами університету «Молодь обирає Європу!». У грі  взяли участь дев’ять команд, кожна з яких складалася з п’яти учасників. На кожній із дев'яти локацій команда отримувала запитання: історичні, політичні, літературні, спортивні, асоціативні та інші. Завдання стосувалися країн, що входять до Євросоюзу.TNEU MUSIC DAYS!

 Упродовж 1-2 жовтня у cвітлиці Тернопільського національного економічного університету було гаряче!  Творча, активна, позитивна студентська молодь нашого закладу вищої освіти взяла участь у проекті «TNEU MUSIC DAYS». Студенти охоче демонстрували свої таланти — лунав чудовий спів, бриніла гітара, звучала та зачаровувала скрипка, а під перші акорди баяну присутні охоче співали і пританцьовували  гуртом.Сьогодні, 1 жовтня, свій 58-й День незалежності відзначає Нігерія

 З нагоди 58-го Дня незалежності Нігерії у Навчально-науковому інституті міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина відбувся ряд святкових заходів.Конкурс презентацій між студентськими академічними групами першого року навчання «Ми – нова генерація!» завершено!

 П’ять днів поспіль на головній сцені Тернопільського національного економічного університету 36 студентських академічних груп першого року навчання креативно презентували свій мистецький, спортивний, інтелектуальний, духовний потенціал. Динамічно, життєрадісно, ритмічно при повному залі пройшов форум молодої генерації майбутнього України!