Центр "Інтеграційний хаб країн Африки та Азії"

Центр «Інтеграційний хаб країн Африки та Азії» в Тернопільському національному економічному університеті створено в складі Навчально-наукового інституту міжнародно-економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина з ініціативи директора ННІМЕВ Іващук Ірини Олегівни та за підтримки ректора ТНЕУ проф. Крисоватого Андрія Ігоровича з метою об’єднання студентів Тернопільського національного економічного університету і всіх бажаючих задля підтримки один одного та інтеграції іноземних студентів з  країн Африки та Азії у цивільне життя в Україні та зокрема в Тернопільському національному економічному університеті.

ХАБ (HUB) з англійської перекладається як «вузол, розвилка», однак у нашому випадку такий вузол доречніше назвати як, «точка збору» чи «майданчик зустрічей».

Інтеграційний ХАБ – це результат діяльності спільнот однодумців, котрі зосередженні на тому, щоб зробити світ кращим та цікавішим. ХАБ – це місце соціальних ініціатив та креативу, місце народження нових ідей, реалізації нормального навчання, проведення майстер-класів, бізнес-проектів та всього, що могло б змінити життя іноземних студентів на краще та підвищити соціальну активність студентів.

 

Контакти:

ТНЕУ, вул. Львівська 11, 1208

м. Тернопіль, 46009

E-mail: hub.tneu@gmail.com

Телефон: 11-173

Facebook 

Персонал центру

Шупа Леся Зіновіївна

Посада: заступник директора
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: 

Контакти: 
Телефон: 11-173
E-mail: hub.tneu@gmail.com
Кабінет: 1208

Іващук Олег Валентинович

Посада: спеціаліст 1 категорії

Контакти: 
Телефон: 11-173
E-mail: hub.tneu@gmail.com
Кабінет: 1208