Вітаємо!

Вітаємо найуспішніших випускників Школи польського та європейського права з отриманням стипендії на навчання в Ягеллонському університеті (м.Краків, Польща).

Школа польського та європейського права ТНЕУ, Координаційний центр шкіл іноземних прав Ягеллонського університету, Стипендіальний фонд українських програм факультету права та адміністрації Ягеллонського університету (м. Краків, Польща) вітають студентів ТНЕУ, випускників Школи  - Лідію Климків (юридичний факультет), Ганну Стахиру (юридичний факультет) та Богдану Курило (факультет міжнародного бізнесу та менеджменту ) з отриманням стипендіії Міністерства науки та вищої освіти Польщі на сeместрове наукове стажування в Ягеллонському університеті (м.Краків).

Бажаємо натхнення, успіхів та подальших здобутків у Вашому професійному становленні, незабутніх вражень та емоцій від чарівного Кракова.

Вітаємо!